.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    confirmed_123
    Guest

    Red face Как да и кажа че я харесвам

    Помогнете!Влюбих се в едно момиче от нашият клас, вече втора учебна година е в нашият клас.Още от 15 септември 2014 само нея гледам, както и тя мене.Да вярно е, на 15 септември не откъсваше очи от мен.Гледа само мен в часовете.Нито се правя на интересен, нито пък съм странен.Един приятел ми каза да действам, бил съм готин нямало да ми откаже.Ала това откаже звучи доста странно.И имам чувството, че той нищо не разбира.Как ОТКАЖЕ, звучи все едно е нещо незначимо и тя ще се съгласи след два три дена ще и омръзне и съм аут.Според мен трябва да направя нещо, да създам химия между мен и нея.НЕЗНАМ НЕ МОГА ДА СЕ ИЗРАЗЯ ПРАВИЛНО ЗАЩОТО СЪМ ДОСТА НАПРЕГНАТ И ЗНАМ ЧЕ ТРЯБВА ДА ПОБЪРЗАМ!Защото напоследък когато имаме физическо и сме салона срещу другият клас често я виждам как си говори тя как си говори с момчетата от другият клас и се смеят взаимно и си правят шеги.Направо потъвам в земята от ревност, но си казвам че нямам право да ревнувам защото не съм си разкрил чувствата ми към нея.И имам чувството че от както казах на съученикът ми за това, той е гадже с най-добрата и приятелка.Май се е издал нещо пред нея незнам.Но се опита 2ва пъти тя да ме заговори, но един друг мой приятел 2пъти ни развали разговора (той пък е гадже с другата приятелка на въпросното момиче).Днес дори едно здравей не успях да и кажа.ГОВОРЕТЕ БЪРЗО КАКВО ДА ПРАВЯ ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ МИ Я ОТМЪКНЕ ПОД НОСА ДОКАТО СЕ МОТКАМ.Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Щом мислиш, че постоянно се гледате, е време поне да провеждате някакъв вид разговор... Опитвай се да я заговаряш по-често

  3. #3
    Виж тя може да те харесва, но няма да се влюби в теб, ако просто седиш и я гледаш в час. Така ще изглеждаш като отчаяните самотници, по филмите, които харесват някое момче/момиче и го/я гледат през цялото време, докато той/тя просто си живее живота. Тя няма да е винаги свободна. Не очаквай да направи първата крачка. Това е твое задължение. Но ако искаш да бъдете повече от приятели, в никакъв случай не ѝ ставай приятел. Може да звучи странно, но ако бъдете приятели....ще си говорите, споделяте и тя ще те възприема само като приятел. Двйствай! Животът е кратък! <3

  4. #4
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от EleonoraAndreevna Виж мнението
    Но ако искаш да бъдете повече от приятели, в никакъв случай не ѝ ставай приятел.
    Мозъчна атрофия.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Мозъчна атрофия.
    Колко оригинално
    Последно редактирано от EleonoraAndreevna : 12-11-2015 на 21:18

  6. #6
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от EleonoraAndreevna Виж мнението
    Действай! Животът е кратък! <3
    Кратък, кратък колко да е кратък ? Има още ~20 години за практика в това за намиране на приятелка/съпруга. И все пак живота е базиран на проба- грешка. Има време за всичко.

  7. #7
    Супер фен Аватара на GLaDOS
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Purgatory
    Мнения
    1 261
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Мозъчна атрофия.
    #ismqhsa

    По темата:

    Измъкни от училище. Не знам какъв тип човек е, но "на кафе" би свършило работа. Ако чатите, подметни небрежно за събота/неделя, ако си лафите - пак. Може да импровизираш и с нещо друго, да те придружи някъде примерно,ей така за компания...
    От страх смисъл няма. Не го мисли страха, а как да я завъртиш.
    Това ,което не ни убива , ни ебава майката .

  8. #8
    Няма никакъв смисъл да чакаш нещата да станат без ти да правиш нищо. Заговори я, попитай я дали иска да излезе с теб(99% няма да ти откаже).. Не разбирам защо ревнуваш при положение, че нито ходиш с нея, нито нищо.. Просто бъди спокоен и я заговори! Good luck.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Кратък, кратък колко да е кратък ? Има още ~20 години
    Ами не се знае....може докато човек си върви да го блъсне кола, автобус, камион.....А като се има на предвид състоянието на Европа.....не се знае кога тия бежанци ще почнат да ни изтребват (не че не са почнали вече)

  10. #10
    Докато се чудиш как да я заговориш ще вземе да ти избяга. Чувствата, които изпитваш са хубави и ако тя те заслужава ще те разбере. Не се страхувай, а бъди смел и й признай, че я обичаш. Изпадал съм в подобна ситуация и най-добре е да рискуваш, за да постигнеш резултат, а не само да се свиваш от страни притеснено. Виждам, че за теб е трудно да разговаряш с нея, но според мен първо й позволи тя да те допусне до себе си или направи нещо мило за нея, така, че тя да те хареса. Ако се криеш и срамуваш никога няма да я накараш да те хареса и тя. Трябва да направиш нещо, за да се случи това.
    Представи си ви като два магнита (колкото и нелепо да звучи). Ако разстоянието е прекалено голяма и в случая няма кой да го скъси магнитите няма да се привлекат. Трябва да действаш, ако искаш тя да ти обърне внимание. Колкото и да е трудно да говориш с нея - тя не е звяр и няма да те захапе - просто го направи.
    Колкото до момчетата с които тя си приказва, то може да е просто приятелка с тях. Не се оставяй на ревността да те завладее. Повярвай ми - аз съм скорпион (воден знак) и само когато видях момичето, което харесвам, да гледа друго момче щях да се пръсна от яд. И за малко да се самоубия, но това е друга тема.
    Най-важното е да бъдеш себе си и да се държиш мило и непринудено с нея. Няма повод за притеснения. Просто я покани на кафе или да учите заедно или седнете на един чин (възможностите са безкрайни) и тя ще ти обърне внимание. От там нататък е лесно. Спечелването на едно момиче е като игра. Вече разбрала, че ти я обичаш остават само цветята, милите думи и нежностите.
    Колкото до опасенията ти, че ще те зареже като й омръзнеш, за мен те са ненужни. Щом я познаваш от 2 години и бяра в нея, то няма смисъл да се притесняваш.
    Брей, че много написах.
    Айде брат! Само успехи ти пожелавам!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373
    наакай се пред нея но се постарай да си ял леща

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си