.
Отговор в тема
Страница 15 от 16 ПървиПърви ... 5111213141516 ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 381
  1. #351
    Отче, съгреших. Горния ми пост беше изцяло саркастичен, но JDeel не успя да схване. Човека ми повярва че го хваля, а всъщност се смеех на глупостите му. Явно не е толкова умен за колкото се мисли. Аз съм ужасен човек.

  2. #352
    Не. Нали последно е написал, че образа е измислен и че не съществува такъв човек. МОДовете не виждат ли IP-та?

    Играх ЦС 1.6 на вързано и загубих. Спомени от далечното минало ме навяха когато със съучениците бягахме от даскало да играем в компютърната зала. Момчето на касата беше свикнало да ни предупреждава когато класната идваше да ни издирва :Д

  3. #353
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Как да не съществува? Аз дори го познавам.
    Да бе?

  4. #354
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не бе?



    Твоето и неговото са еднакви.

    Ти ебаваш ли се? Никой няма да ти повярва

  5. #355
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Eat.Me.Drink.Me. Виж мнението
    Ти ебаваш ли се? Никой няма да ти повярва
    На мен не ми трябва да ми вярват. Важното е, че аз знам какво е положението, сеш' се?

  6. #356
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    На мен не ми трябва да ми вярват. Важното е, че аз знам какво е положението, сеш' се?
    Добре бе, аз и още някакъв си имаме еднакви ИП-та и насичкото отгоре другия е написал, че профила му е социологическо проучване. Някак си не звучи правдоподобно сеш се?

  7. #357
    Имах много тежка нощ. Кой може да повярва че човек като мен ще се бори за чуждата любов? Е да, ама типично в мой стил нещата се объркаха. Имам невероятната дарба да спомагам за унищожението на всичко хубаво без да го искам. Толкова бях тегав, че като ни спряха куките вместо да дам книжката и документите на колата, дадох само синия талон. Любовта толкова ме беше изяла и изпила, че имах изражение на мъртвец току-що излязал от ковчега. Човека видя че не съм в настроение и просто ми върна талона и ни пожела лека вечер. Закусихме палачинки с филе, топено сирене, кашкавал и 12 годишно уиски понеже нямахме вода.

  8. #358
    Пф. Новия албум на Disturbed не става за нищо. Станали са ебаси педалите, чак не ми се вярва. В тяхна памет ще си пусна The Sickness.

  9. #359
    И така... тя иска да ме води на почивка и ми е ясно на къде отиват нещата. Нищо й няма, даже напротив хубаво момиче е, но просто не ме привлича. Не я възприемам по тоя начин. Тя ми е важен човек и ако й откажа има шанс да влоша отношенията ни. Ако пък отида с нея ще съм принуден да правим секс. Не дай си боже да иска връзка. Да ама като не ме привлича едва ли ще ми стане :Д и тогава кво правим?

  10. #360
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Здравейте колеги,

    След избора на протеин и фат бърнър ме заинтригува добре познатата добавка от заглавието. Искам да чуя вашето мнение и опит, защото тепърва започвам да разширявам познанията си в сферата.

    Това което с две думи разбрах за Трибистана е: естествен природен стимулатор на тестостерона извлечен от бабините зъби или tribulus terrestis. Как работи в сравнение с Цинкът или разни синтетични мешеници? Смятам да се насоча към естественото, защото с топките шега не бива. Желаният ефект е ясен, а след спирането??

    Благодаря предварително
    Малко си объркал името на продукта, ама нищо. Няма смисъл за момента да взимаш Софарменския Трибестан, освен ако не правиш излизане от стероиден цикъл. И няма да ти е достатъчен само той, но това е друга тема.
    Не си на възраст, която организма ти има нужда от него за спортни постижения. Моя съвет е да замениш трибулуса с качествен буустър и ти гарантирам, че ще го усетиш много повече.

  11. #361
    Цитирай Първоначално написано от qwerty7842 Виж мнението
    Здравейте.Проблемът ми изобщо не е сериозен.Момче съм и съм в нормата на килограмите за възрастта си.Обаче искам да кача още малко килограми.Мисля,че ще ми подчертаят фигурата добре,но нещо не мога да кача.Ям всеки ден по много.Просто имам бърз метаболизъм.Чакам съвети.
    Един съвет и то безплатен от напълно непознат по интернет. Малкък е шанса да ме послушаш, ама нека пробваме.
    Колкото и да ядеш явно не е достатъчно на тялото ти. Почни да ядеш двойни порции на храната, която приемаш през деня. Ако имаш възможност си вземи гейнър и го пии 30 мин. преди лягане. Нощем не яж храна, която подтиска производството на инсулин. Започни да тренираш на сплитове и едно упражнение да ти се състои от 4 серии с повторения от 6 до 8 с максималните кила, които можеш да работиш. Ако имаш приятел с който тренираш го викай да те пази на сериите за да слагаш още по-тежко.

  12. #362
    Какво е това, което усещам? Ааа... добрата и стара приятелка Параноя. Скъпа, не те бях виждал толкова изящна и красива от много време. Какво те накара да ме навестиш така внезапно, неочаквано и най-вече неканена? Нежеланото ти присъствие кара тялото ми да настръхва, така както настръхвам когато съм се засилил с 200 в снежна буря по средата на нищото в пълен мрак, докато слушам Маскота и съм без колан.

  13. #363
    Добре, обзаложихме се на по 500лв, че от днес той няма да пуши 1 месец, а аз ще спра другото. Тъкмо ще спестя добра сума. Имам вече и забрана да посещавам Бедрум, така че задачата ми става още по-лесна, хихи.

  14. #364
    Нали щях да спестявам пари уе? Купуването на Prada и CK никак не ми помага. Кифлата в мен явно е по-силна от икономиста...

  15. #365
    Взехме детето от детска градина и това беше най-сладкото „чичо психооо“, което съм чувал. С тоя детски глас и тия невинни сини очи направо ми разтопи замръзналото сърце. Научих я като види куки да казва, че сме я отвлекли :Д. На тръгване едва успях да я набутам в джипа понеже се беше вкопчила в мене като малко сладко паразитче. Направо ми скъса сърцето като се разплака и искаше пак да я гушна. Как така едно малко същество може да накара да изчезне цялата болка? Явно това е една от човешките тайни, които никога няма да разбера.

  16. #366
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    раздвижи малко темата че не се чете нещо

  17. #367
    Красавицата ми излезе от бокса

  18. #368
    В крайна сметка отивам с нея. Чувствам се като курвите дето ги водят по почивки да ги чукат

  19. #369
    Когато в спешното се чудят как можеш да стоиш на крака, значи трябва да преосмислиш живота си

  20. #370
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  21. #371
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775

    Exclamation

    "Търсим хора в София с кръвна група B отрицателна, доста е спешно, даряването се прави в НЦ по Трансфузионна хематология.
    телефон за връзка: 0888444757
    Моля Ви, помогнете на момчето!"
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  22. #372
    Вчера за пръв път от 3 месеца ходих да тренирам. Титаниума в Люлин не е зле. Днес обаче ми се разказва играта от мускулна. Наливам се с амино, че утре ще настъпи истинския ад

    Сейшелска работа, Номче :П

  23. #373
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775

    Exclamation

    ТРИТЕ ПУХЕЛИ ОТДОЛУ ИМАТ НУЖДА ОТ ДОМ И ГРИЖОВНИК/ЦИ. ПОДАРЯВАТ СЕ И ЗАЕДНО И ПООТДЕЛНО.
    ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ С МОМИЧЕТО С КОТЕТА (КАЗВА СЕ АДИ) НА ТЕЛЕФОН: +359884014723



    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  24. #374
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    ПОДАРЯВАТ СЕ И ЗАЕДНО И ПООТДЕЛНО.
    Като ги сготвя заедно по-вкусно ли ще е.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  25. #375
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Като ги сготвя заедно по-вкусно ли ще е.
    внимавай да не разбереш вкуса на собствения си пръст печен на скара
    Последно редактирано от galaxy29 : 07-27-2017 на 08:02
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си