.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    аз уцелих рунда, ама кво :Д :Д


    а и добре помним, че грейси жиужицуто не помогна на Ронда особено :Д
    Уцели рунда, ама не и залога. Аз не очаквах Нейт така да го пребиват в първия рунд, очаквах да е нещо подобно ама по едно време започнах да се притеснявам за това дали няма да го нокаутират. После като зашемети Макгрегор откачих! Останах без глас. Баси дивия мач!

    Нз за Ронда, тя май само армбарове може да прави, Диаз се опита японска вратовръзка в началото да направи, после анаконда. Виртуоз е на земята. ПЪЛЕН ДИВИЧ!!! Леприкона трябваше да се извини за това, дето опита да контузи Нейт на деня за притеглянето.

  2. #27
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    е да бе, опита да контузи. Виж колко бой му отнесе мутрата и нищо му нямаше.

    Конър се беше хванал за прогнозата си да го нокаутира в първия рунд и влагаше всичко в тези комбинации, които биха свалили някой от неговата дивизия, но не става срещу тъпо копеле като нейт, просто няма как. И втория рунд съответно отнесе 1-2 удара в тялото, които му поизкараха въздуха, защото не е свикнал на подобно нещо и след това този удар в брадата го хвана неподготвен, и край. Нейт добре му го каза, че няма тренировъчни партньори. Този с дългата коса дет го бие с макарона става за гуру, но не и за треньор. Трябват му здрави и тегави копелета, с които да тренира, за да стане по-добър. Примерно едни Cormier, Lawler, Rothwell да са му в лагера, за да може да се бие с по-големи от него и то в пъти или такива, които носят на бой, за да свикне. Наистина няма с кой да тренира на това ниво. И жиужицуто му е трагично малко. Трябва му повече земя. Може да се движи, но не може да се движи като граплър, което му играе много лоша шега. Работа с Грейситата ще помогне изключително много, или дори с един Мендес, пак е нещо

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    е да бе, опита да контузи. Виж колко бой му отнесе мутрата и нищо му нямаше.

    , но не става срещу тъпо копеле като нейт, просто няма как.
    Ограничеността ти те заслепява.


    "Dance.. Dance for me Nate.. And don't look me in the eyes while you dance for me."
    Последно редактирано от АгентМура : 03-06-2016 на 19:54

  4. #29
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    с "тъпо копеле" визирах, че може да отнесе много бой без да му стане нищо

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    с "тъпо копеле" визирах, че може да отнесе много бой без да му стане нищо
    Той се "претъркалваше" с много от ударите, на много удари минимизира щетите и много удари избегна. Използва подобна техника на тая, която ползва Robbie Lawler сега. Много хора не забелязват това. На забавен кадър се вижда как си придвижва главата в такт в посоката, към която е отправен удара на опонента, това минимизира щетите драстично. Беше разкървавен, но не бе нито близо до това да бива завършван. Диаз е хитрец, много хора го подценяват.

  6. #31
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    брато, знам техниката за "понасяне на ударите".

    а и не ми се спори за глупости :Д

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    брато, знам техниката за "понасяне на ударите".

    а и не ми се спори за глупости :Д
    бот си

    https://www.youtube.com/watch?v=J1aBk14Pfjo на идола ти му перат стоктънски шамари тука хахахаа

  8. #33
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Като си повярваш прекалено много и тръгнеш да скачаш безразборно из дивизиите, така се случва.

  9. #34

  10. #35

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си