.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Пътуване през Франкфурт

    Не че има много хора останали във форума, които могат да ми отговорят, ама все пак да пробвам.
    Та "лятуска" ще пътувам към България и междинната спирка ми е във Франкфурт, имам само 2 часа на разположение да мина customs и всички останали проверки. Въпроса е, голямо ли е летището и ще ми стигнат ли тези 2 часа за всичко това? В случай че изпусна полета, поради недостиг на време, ще изискват ли допълнителна такса?

  2. #2
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не че има много хора останали във форума, които могат да ми отговорят, ама все пак да пробвам.
    Та "лятуска" ще пътувам към България и междинната спирка ми е във Франкфурт, имам само 2 часа на разположение да мина customs и всички останали проверки. Въпроса е, голямо ли е летището и ще ми стигнат ли тези 2 часа за всичко това? В случай че изпусна полета, поради недостиг на време, ще изискват ли допълнителна такса?
    Била съм в летището във Франкфурт. Въпреки че е голямо, ако няма закъснение и бързо се ориантираш няма да изпуснеш.

  3. #3
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Франкфурт не е най-голямото летище в Европа.

    2 часа са ти напълно достатъчни.

  4. #4
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Би трябвало* да са напълно достатъчни.

  5. #5
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Доста е голямо, но последно не беше най-голямото, нито най-натовареното. Със сигурност е в топ 3 обаче.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    от Искаро по-дълбоко нема

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    от Искаро по-дълбоко нема
    ОО бабо Доте дека си ма

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    и да няма идиоти, които са помъкнали забранени неща в ръчния и това е.
    Жената, която ми се оплаква, че не и стигнало времето и си изпуснала полета, всъшнст се оказа, че това се случило на път от България към САЩ и то станало, понеже си носела сухи черва за домашни мезета в багажа и разбира се я "надушили" (буквално) и ги изкарали пред всички и я извикали в стаичката на разпит.


    Мерси на всички, които се включиха по темата.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Май последно като прекачвах имах 40-60 мин, сменях и терминал. Летището е голямо, но реално ако следваш табелите, няма как да се объркаш. Предполагам, ако изпуснеш полета поради закъснение на предния или някоя друга адекватна причина, която не зависи от теб, ще те компенсират.

  10. #10
    a_p_p271200
    Guest
    Зависи от терминала/гейта. Има един гаден тунел (1 км), но 2 часа би трябвало да са предостатъчно. Случвало ми се е повече от веднъж да си испусна полета там, но тогава имах 50 мин между двата...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си