.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    tproblem123
    Guest

    Cool Прекалено добри приятели ?

    Здравейте!
    Имам едно момиче с което сме много добри приятели. Аз я харесвам, а тя мен явно не . Мисля да и призная след месец-два.Това , че сме толкова добри приятели може ли да се окаже пречка за "връзката" ни?

  2. #2
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Възможно е но нищо не се знае може и тя да те харесва

  3. #3
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Месец - два? Само не знам защо трябва да чакаш? Няма смисъл от това. По-добре поговорете.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  4. #4
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Събери смелост и й признай по-скоро. Няма смисъл да го отлагаш твърде дълго.
    Welcome to the Jungle...

  5. #5
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Събери смелост и й признай по-скоро. Няма смисъл да го отлагаш твърде дълго.
    Я, виж ти кой е тукккк
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  6. #6
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Kой? ;]
    Welcome to the Jungle...

  7. #7
    Най-много да я загубиш завинаги.
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  8. #8
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Kой? ;]
    Един от приятните запомнени хора във форума.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Защо след толко време чак?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от tproblem123 Виж мнението
    Здравейте!
    Това , че сме толкова добри приятели може ли да се окаже пречка за "връзката" ни?
    Принципно може да се окаже добро извинение за липсата на такава

  11. #11
    Аз преди време признах на мойта най-добра приятелка..Тя почна да ме игнорира.Спряхме да общуваме.Държеше се дръпнато.Вече почти не си говорим и мен ми е гадно да я погледна в очите. А сме от един клас.Помисли си,но аз пак бих й казал,много ми олекна..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Gogo-G Виж мнението
    Аз преди време признах на мойта най-добра приятелка..Тя почна да ме игнорира.Спряхме да общуваме.Държеше се дръпнато.Вече почти не си говорим и мен ми е гадно да я погледна в очите. А сме от един клас.Помисли си,но аз пак бих й казал,много ми олекна..
    +++
    Gogo-G е прав, най-добре ѝ кажи, така ще е най-добре, пък и ако разбереш дали те харесва или не, ще ти е по-лесно! Ако се окаже, че няма такива симпатии към теб, няма да се тормозиш, изпитвайки напразни надежди, а това ще е доста по-добре за теб.

  13. #13
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Нали знаеш - ако не се напиете и изчукате навреме, може цял живот да си останете приятели.
    Welcome to the Jungle...

  14. #14
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Нали знаеш - ако не се напиете и изчукате навреме, може цял живот да си останете приятели.
    Е, недей така. ;д
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  15. #15
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Вярно си е, ако имат взаимни симпатии/мераци.
    Welcome to the Jungle...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си