.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Да и аз четох за операционната система на руското правителство.. Прави се в партнъорство с бивши разработчици на Nokia (Западна фирма -.- ).

    Гейтс е върл противник на капитализма, но ако беше в СССР или КНДР едва ли щеше да създаде това, което има днес..

    И щом твърдиш че в Китай е налице капитализъм, то тогав въобще не си запознат по темата и спорът с невежа, за мен става безсмислен

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Да и аз четох за операционната система на руското правителство.. Прави се в партнъорство с бивши разработчици на Nokia (Западна фирма -.- ).

    Гейтс е върл противник на капитализма, но ако беше в СССР или КНДР едва ли щеше да създаде това, което има днес..

    И щом твърдиш че в Китай е налице капитализъм, то тогав въобще не си запознат по темата и спорът с невежа, за мен става безсмислен
    Nokiq преди години беше толкова салбо развита марка, че всички й се подиграваха.

    В България също са се произвеждали компютри - правец..

    Къде кво можел да направи не мога да кажа и не ме бърка, защото не съм за връщането на старото.


    За останалото просто седни малко да четеш, ако искаш нещо да разбереш.

    Или ти бъркаш понятията капитализъм, демокрация, диктатура, либерализъм, комунизъм, или живееш преди 89-та година, когато Китай беше комунизъм.

  3. #53
    Първото международно представяне на ИМКО е на Международния симпозиум по роботика в Лондон, където ИМКО управлява българския робот-ръка – РОБКО-01. Управлението на робот чрез микрокомпютър е впечатляващо дори за специалистите от САЩ и Япония, които до тогава ползват миникомпютри за управление на роботи, докато представеното от България решение струва десетки пъти по-малко и е значително по-лесно за използване.

    https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...5Y_aM7MaVcQyGA


    доста добре сме се развивали в прочие. велико.
    заразлика от сега/

  4. #54
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Прочетох всичко. Golqm korab знае повече неща от вас. Той е направо гений! И да го питам, откъде си ги научил тези неща? Ако имах същите знания съм убедена, че щях да мисля по същият начин.

  5. #55
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    2 050
    По дяволите какъв всъщност е смисъла на тази тема? Тя има един много прост отговор - започнете работа, завъртете търговийка нещо - алъш-вериш, играйте Еврофутбол, такива ми ти работи...

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    Прочетох всичко. Golqm korab знае повече неща от вас. Той е направо гений! И да го питам, откъде си ги научил тези неща? Ако имах същите знания съм убедена, че щях да мисля по същият начин.
    Мерси за комплимента, но не съм гении и не смятам, че разбирам много.

    Да, прочел съм няколко книги. Препоръчвам ти световно известната - сблъсъкът на цивилизациите. Но не залъгвай по нея. Писана по начин, по какъвто САЩ иска да разбереш, да знаеш и да вярваш от цру агент - гений. Интересното в нея е, че ти предсказва бъдещето и то се случва. Тя е писана преди години и много от днешните събития се случват.. по следвания световен план.


    Най-вече според мен трябва да се гледат новини.. от различни източници, ВСЕКИ ДЕН.

    География и картите на всички държави трябва да са ти бистри в съзнанието.

    История .. в другата тема намекнах, че без история нищо не става. История се учи още в училище.

    И не на последно разгледай различните типове управленски системи, парламентарни републики, монархии - в уикипедия кратко са обяснени. Икономиката също е задължително да се знае как функционира разбира се. Потока на парите. От къде и при кой отиват.

    Но като цяло, книги много има да четеш, но без да си в политиката, без да си на приказка с правилните хора - няма много какво да се разбере.. На теория е едно.


    Казано е, че колкото повече научаваме, толкова повече губим оптимизъм. А нямаш налистина здрава психика, философия над живота, то според мен, тази негативна енергия, този песимисъм може лошо да се отразява върху здравето.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си