.

Виж резултатите на анкетата: русофил или русофоб?

Гласували
15. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • русофил

    7 46,67%
  • русофоб

    7 46,67%
  • все ми е тая за политиката

    1 6,67%
Отговор в тема
Страница 9 от 9 ПървиПърви ... 56789
Резултати от 201 до 217 от общо 217
  1. #201
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Жени.

  2. #202
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    на щурмгевера една повреда в приклада само и спира да стреля да не говорим за устройство на газова камера

    при шмайзера при неправилно държане му изкача рамото след определен брой изстрели

    та после немците създават мп41 ама пак не са доволни щото засича
    Айдйе бйе ?!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    относно скъсяването на патрона направили са го по-рано отколкото мислиш
    Нали и аз това ти казах ! Само си спомни кои са го направили първи. И защо? Защо - не знаеш !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    и се пробвай да стреляш от ръка с картечница максим и ми кажи защо са го скъсили тогава
    Това подвеждащ въпрос ли е, а Харка ? Тя тежи много и е на количка !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    относно до какво съм виждал и до какво съм се докосвал че и стрелял можеш да ми имаш доверие

    като военен реконструктор и колекционер на оръжия е минало много през мен
    Изброй, да видим ! Ти не каза нито едно оръжие, с което да си стрелял ! Как да вярваме на нещо, което дори не е казано ?!

  3. #203
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Айдйе бйе ?!
    Нали и аз това ти казах ! Само си спомни кои са го направили първи. И защо? Защо - не знаеш !
    Това подвеждащ въпрос ли е, а Харка ? Тя тежи много и е на количка !
    Изброй, да видим ! Ти не каза нито едно оръжие, с което да си стрелял ! Как да вярваме на нещо, което дори не е казано ?!
    ти идиот ли си или просто се правиш на такъв

    първи го скъсяват италианците Америко Цей Риготи е човека който го прави и измисля първия автомат в края на 19 век

    той променя патрона защото отката е бил прекалено голям и не е било възможно да има точна стрелба от ръка

    та ако мислиш че лъжа пробвай да стреляш с максимката


    до тук викаш само "айде" и че нищо не знам това го казва и ашкън черния

    аде сега да видим ти какво знаеш по въпроса
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #204
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    първи го скъсяват италианците Америко Цей Риготи е човека който го прави и измисля първия автомат в края на 19 век
    Само дето не са го скъсили !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    та ако мислиш че лъжа пробвай да стреляш с максимката
    Чудо голямо !

  5. #205
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само дето не са го скъсили !
    Чудо голямо !
    изпъкни със знания
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #206
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    изпъкни със знания
    Пушката на Цей-Риготи стреля със същия патрон, като стандартната пушка Манлихер-Каркано! Патронът НЕ Е скъсен ! Освен това е произведена в няколко бройки и не е използвана от никоя армия!

  7. #207
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пушката на Цей-Риготи стреля със същия патрон, като стандартната пушка Манлихер-Каркано! Патронът НЕ Е скъсен ! Освен това е произведена в няколко бройки и не е използвана от никоя армия!
    по това време всички други държави използват доста по-големи патрони а в италия вече е традиция да са малки

    какво имаш предвид под стандартна манлихер каркано? или коя е стандартната манлихер каркано?

    коя пушка използва италианската армия в периода 1891г до 50те години на 20ти век?

    риготи има автомат не пушка

    и да Риготи променя патрона и използва този за каркано м91 (вероятно който ти наричаш стандартен макар че не знам какви са ти стандартите)
    преди това са използвани далеч по-силни и по-големи патрони

    (има манлихер каркано които стрелят с калибър 7,35)

    иначе те съветвам да пробваш манлихер каркано м91 и манлихер м95
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #208
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    по това време всички други държави използват доста по-големи патрони а в италия вече е традиция да са малки
    Колко по-големи? 1-2 милиметра разлика в калибъра. Пушката на Цей-Риготи използва патрон за обикновена болтова пушка. Къде е скъсяването ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    какво имаш предвид под стандартна манлихер каркано? или коя е стандартната манлихер каркано?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    коя пушка използва италианската армия в периода 1891г до 50те години на 20ти век?
    Тая, която стреля със същите патрони като Цей-Риготи ! Явно бавно загряваш .
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    риготи има автомат не пушка
    Какво разбираш под "автомат" ?! Такъв термин няма ! Ти като един истински оръжеен "експерт" слагаш всичко под общия знаменател "автомат" !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    и да Риготи променя патрона и използва този за каркано м91
    Първо не го променя и второ ако е променен, как ще използва същия патрон като по-стара пушка?! Сам си противоречиш вече - не ти е за пръв път !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    (има манлихер каркано които стрелят с калибър 7,35)
    Тоя патрон пак не е скъсен и не е ползван за щурмови пушки.

  9. #209
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Колко по-големи? 1-2 милиметра разлика в калибъра. Пушката на Цей-Риготи използва патрон за обикновена болтова пушка. Къде е скъсяването ?

    Тая, която стреля със същите патрони като Цей-Риготи ! Явно бавно загряваш .
    Какво разбираш под "автомат" ?! Такъв термин няма ! Пушката Цей-Риготи е "автоматична пушка", а не щурмова пушка (което е различно), но ти като един истински оръжеен "експерт" слагаш всичко под общия знаменател "автомат" !
    Първо не го променя и второ ако е променен, как ще използва същия патрон като по-стара пушка?! Сам си противоречиш вече - не ти е за пръв път !
    Тоя патрон пак не е скъсен и не е ползван за щурмови пушки.
    я ми кажи коя е обикновената болтова пушка

    термина щурмова пушка е използван от немците и си го ползвам много на място за германците няма автомати а щурмови пушки (че и за много други държави)

    иначе сам каза че риготи има пушка което е много по-различно от автоматична пушка или автомат
    и ще ти кажа каква е промяната за тогавашните картечници през 19ти век патроните са били огромни някои са стигали до един инч и риготи доста променя използвания патрон до този момент като сменя с по-малък и резултата е бил знаеш какъв



    знаеш ли какво е мосин с и мосин сс?



    ама много искам да ми кажеш коя е обикновената болтова пушка :Д

    че и какъв патрон ползва
    Последно редактирано от haritov : 06-05-2016 на 19:01
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #210
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    я ми кажи коя е обикновената болтова пушка
    ама много искам да ми кажеш коя е обикновената болтова пушка :Д
    че и какъв патрон ползва
    Заповядай !
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    пушка Манлихер-Каркано!

    Ето, давам ти и ваучер - да не забравиш да го използваш !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    термина щурмова пушка е използван от немците и си го ползвам много на място за германците няма автомати а щурмови пушки (че и за много други държави)
    Тоя термин се използва във всички държави с изключение на менталната ти родина ! "Щурмова" и "автоматична" пушка не винаги са едно и също нещо, но ти като един истински "експерт", дори не подозираш за това !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    или автомат
    Какъв автомат ?! За продажба на билети ли ?! Така и не ми отговори ! Говориш като пълен дилетант !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    за тогавашните картечници през 19ти век патроните са били огромни някои са стигали до един инч
    За какво говорим!? Калибър или дължина?! Ти знаеш ли колко е един инч, а батка ?!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    риготи доста променя използвания патрон до този момент като сменя с по-малък и резултата е бил знаеш какъв
    Не точно, ама карай !

  11. #211
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Заповядай !


    Ето, давам ти и ваучер - да не забравиш да го използваш !
    Тоя термин се използва във всички държави с изключение на менталната ти родина ! "Щурмова" и "автоматична" пушка не винаги са едно и също нещо, но ти като един истински "експерт", дори не подозираш за това !
    Какъв автомат ?! За продажба на билети ли ?! Така и не ми отговори ! Говориш като пълен дилетант !
    За какво говорим!? Калибър или дължина?! Ти знаеш ли колко е един инч, а батка ?!
    Не точно, ама карай !
    кой модел каркано по точно?
    става дума за автомат за кафе ти какво си помисли?
    и говорим за един инч височина
    и как да не го сменя риготи ?

    мислиш че само с един патрон ли е стрелял?

    пп

    аде и аз почвам да се държа като тебе
    Последно редактирано от haritov : 06-07-2016 на 04:20
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #212
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    почвал да се държи като него хахаха

    вземи отговори като те питат вместо арогантно да задаваш въпроси от позицията на самопровъзгласил се за експерт

  13. #213
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    почвал да се държи като него хахаха

    вземи отговори като те питат вместо арогантно да задаваш въпроси от позицията на самопровъзгласил се за експерт
    от теб се уча


    не ми се спори по темата дали е автомат или нещо друго също така какво е инч и дали знам какво е щом съм казал нещо значи има защо да го кажа

    нямам толкова време за губене по идиотски въпроси
    Последно редактирано от haritov : 06-07-2016 на 19:36
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #214
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Харката съвсем изгуби връзка с реалността ! Не знае какво говори и какво да напише и си променя постовете по 10 пъти след като съм го цитирал ! Докато се опитва да се измъкне - още повече затъва !
    Всички го разбраха какъв "експерт" е!

  15. #215
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Харката съвсем изгуби връзка с реалността ! Не знае какво говори и какво да напише и си променя постовете по 10 пъти след като съм го цитирал ! Докато се опитва да се измъкне - още повече затъва !
    Всички го разбраха какъв "експерт" е!
    кое съм променял ?

    ти чуваш ли се какво говориш?

    реално само тролиш не казваш нищо съществено

    това да не провокирано от факта че въпреки многото лични съобщения изпратени от теб те резнах и те накарах да разбереш че нямам желание да си говоря с теб?
    Последно редактирано от haritov : 06-07-2016 на 19:47
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #216
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Харка, не знам дали го осъзнаваш, но ти осра собствената си тема !

  17. #217
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Харка, не знам дали го осъзнаваш, но ти осра собствената си тема !

    тема за трол ли е осрана?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си