.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Първата любов на 23 години

    Здравейте, момче съм на една прилична възраст за допускане на любовта в живота ми. До този момент нямаше момиче до мен,ето че се появи. Тя е година по-малка от мен , но мисленето й определено е като на жена ,а не на момиче. Опит до сега не съм имал ,но смея да твърдя ,че както занаята се краде,така и определени поведения се придобиват оттук-оттам,нагледал съм се. Знам как да предразположа момичето да се чувства добре,желана и харесвана,защото определено го заслужава. НО, защо като не е покрай мен аз се чувствам като парцал, всичко ми е криво , започват неприятни мисли да върлуват в главата ми, не искам да й нарушавам личното пространство, старая се да не показвам емоции , но ми е доста трудно. Как да отреагирам съфорумници ?

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Това е любов, момче. Не е нужно да променяш ситуацията.

  3. #3
    знам,че няма как да е постоянно с мен , но ..

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Първа любов е, сам си го казваш. Напълно нормално е в началото да искаш да прекарваш всяка свободна минута с нея, защото чувството е ново и много приятно. С времето ще свикнеш и ще си имате предостатъчно лично пространство.

  5. #5
    Просто си много,много влюбен!Нормално е.

  6. #6
    Любовта е хубаво чувство,но както е хубаво така е и лошо! До преди няколко месеца чух една приказка: Ожени/Омъжи се за този който/която те обича а не ти него/нея! И в това има смисъл когато човек е влюбен прави какво ли не за да се хареса на половинката си,ако ще това да е най-голямата глупост! Но рядко се срещат хора,които са влюбени по между си 99% от случайте е единия само харесва а другия е лудо влюбен! Когато виждаш,че няма любов от другата страна по-добре не се издавай колко си влюбен,защото така знаят слабото ти място и ще се възползват от теб а повечето от хората са лицемерни,двулични и най-вече лъжовни! Радвам се че си влюбен,важното е да не ти разбият сърцето!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^mn klisheta

  8. #8
    какво имаш впредвид ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Първа любов е, сам си го казваш. Напълно нормално е в началото да искаш да прекарваш всяка свободна минута с нея, защото чувството е ново и много приятно. С времето ще свикнеш и ще си имате предостатъчно лично пространство.
    ++++

  10. #10
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Такаа, препоръчвам ти да подходиш икономически, създаваш отскъден продукт и той е по търсен, в превод по малко, но достатъчно време прекарано с половинката си, но не прекалено = по дълга връзка. Не че ще ме послушаш, но така съм задържал момичета с години, като се превръщам в отскъден продукт Впрочем задръж тази несигурност за себе си, малко хора биха реагирали нормално и даже ще навреди на връзката ако разбере, че си като изоставено кученце, когато я няма.

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    ще ти мине няма страшно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Любовта си идва и заминава остават само едни спомени за миналите години.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си