.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026

    Да го прeспат ли или да чакам за чудо ?

    Здравейте, преди 1 ден стана така, че шибания ми голям пес, ухапа 2 месечното ми коте ... Има мозъчна травма и е в критично състояние, лекарите не могат да кажат нищо на този етап, но лявата му страна на тялото не функционираше при прегледа, върти се в кръг(на ляво, защото там е ухапването) и ми е адски болно .. Сега котето е на системи и до 48 часа ако не почине и покаже подобрение, то ще е много бавно заздравяването, ама не ми е ясно как ще живее пълноценно с тази мозъчна травма, не знам .. Какво да правим, няма никаква гаранция че ще оздравее, а ако се оправи, няма ли да живее в мъки ... Ветеринарната клиника не разполага със уредите да видят какво точно му е засегнато в мозъка и ще остане ли сакато цял живот, ако оцелее, то това няма да е живот..
    А да, слепичко е на този етап ...
    Последно редактирано от muhatacece : 05-29-2016 на 22:11

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    чакай за смислен отговор тук
    значи чакай за чудо

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Може и да си прав, ама всякакво мнение по въпроса ще ми е полезно, хора сме все пак

  4. #4
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Най-добре го преспи и му спести мъките .... колкото и гадно да звучи

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    Най-добре го преспи и му спести мъките .... колкото и гадно да звучи
    +++

  6. #6
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Наистина е гадно, но и според мен трябва да го приспиш. Ако го оставиш така и то ще се мъчи, и на теб ще ти е тежко да го гледаш.

  7. #7
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    не бързай имал съм подобен случай беше с пълна парализа но се оправи

    котето е още малко и има силна регенерация

    възстановяването ще бъде бавно но според мен трябва да се опита с пълната терапия

    не губи надежда приспиването винаги може да се направи и е последната страница в учебника
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си