.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63

Тема: Viaticum

  1. #1
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334

    Viaticum

    Публикувам темата в този раздел, тъй като тук започнах форумното си пребиваване и тук са единствените ми по-сериозни коментари.
    Вече съм тук повече от година, все чаках да възкръсне тоя раздел, ама май няма да стане. Както преди ми беше казал един потребител, при питането ми дали вече е време да напусна, ако няма какво повече да науча от тук е по- добре да напусна.
    По няколко думи за потребителите, с които съм общувал малко повече, отколкото с другите:
    Indistinct ми е най- близкият човек от форума. Умно дете, дано мечтата, свързана с професията й се сбъдне. Тя също е един от малкото хора тук, които цитират Библията наизуст, това у нея ме впечатли най- много. Indistinct, вече е време да научиш Mondschein.
    dreamwalker също е човек, когото си заслужава да познаваш. Също един от малкото интелигентни хора във форума. Откакто си тръгна стана твърде скучно тук.
    solo_ претърпя голяма метаморфоза. От най- досадния потребител се превърна в много по- свестен от някои други.
    АгентМура за съжаление доста деградира, откакто го познавам. Въпросът дали е гей, или нормален остава отворен, но това няма значение. Важното е, че е глупав.
    Dwyd96 изглежда интелигентен. Също и свестен. Дори имахме начин как да ми подсказва кога се ебава. Тук е мястото да кажа (ако някой все още не е разбрал), че приятелката му си е съвсем реална. Успех и на двамата!
    Грозния първоначално го мислех за dreamwalker, впоследствие се оказа, че не е. Той е един от малкото вярващи християни във форума, което го направи мой приятел. Въпреки че не поиска да се запознаем извън форума, но това си е него избор. Както много пъти съм ти казвал, винаги има първи път, успех!
    defender също е от този раздел. Ако все още мисли, че съм католик значи съм успял да го подведа.
    golemiq_korab_minava изглежда свестен. За съжаление нямах възможността да го опозная.
    divergent съжалявам за всичко (ако си прочела какво съм писал за теб). Не го мисля наистина. Успех и на теб!
    deitona22 не го познавам много добре и няма какво толкова да кажа, но от това, което съм видял изглежда свестен, дори на моменти дразнещо свестен. Успех с мръсниците и изпита!
    YoungBloodZ е (както и на него съм казвал) не много интелигентен, но пък добро момче.
    На M**** искам да кажа само, че аз не съм dreamwalker. И успех с разгадаването на личността й (ако още не си се отказал).
    Мисля, че това са всички, които са ми направили някакво впечатление.

    Това е от мен.
    Поздрави,

    inewton.

  2. #2
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Поздрави,попе!
    п.с.Ще чакам да се върнеш !И мерси!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Dwyd96 изглежда интелигентен. Също и свестен. Дори имахме начин как да ми подсказва кога се ебава. Тук е мястото да кажа (ако някой все още не е разбрал), че приятелката му си е съвсем реална. Успех и на двамата!
    дори не съм разбрал, че има приятелка
    а то е било няква важна тема
    но аз в кофата рядко влизам
    сигурно в кофата сте я обсъждали
    и с причина съм написал къде
    в сериозните раздели коментираме
    само наистина важни въпроси

  4. #4
    Аре изчезвай вече ве, от няколко месеца вече го напускаш тоя форум. Чак пък и тема направил, все едно папата ще изпращаме.

    И какво точно трябва да възкръсне в тоя раздел? Някакви сериозни дискусии на фона на масирания shitposting от разни тролове еднодневки? Това място от години е злокачествено образувание с долнопробен тип религиозни елементи и ти с нищо не си допринесъл за подобряването му. Тъкмо обратното. Дори нпп, божествената светлина на раздела, вече не пише. За него защо няма тема за сбогуване?
    Последно редактирано от HetzersGonnaHetz : 07-01-2016 на 12:52

  5. #5
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от HetzersGonnaHetz Виж мнението
    Аре изчезвай вече ве, от няколко месеца вече го напускаш тоя форум. Чак пък и тема направил, все едно папата ще изпращаме.

    И какво точно трябва да възкръсне в тоя раздел? Някакви сериозни дискусии на фона на масирания shitposting от разни тролове еднодневки? Това място от години е злокачествено образувание с долнопробен тип религиозни елементи и ти с нищо не си допринесъл за подобряването му. Тъкмо обратното. Дори нпп, божествената светлина на раздела, вече не пише. За него защо няма тема за сбогуване?
    Падни на коленца да ми направиш фелацио, мърша...


    Нютонче, поласкан съм.. Чакаме те да се върнеш.. Ако не се върнеш късмет с университета и реализацията.. Ако не успееш да се реализираш, имам приятел който държи няколко дюнерждийници в Сандански и Петрич и ще те уредя да почнеш.


    Късмет с колежката от 2 курс .. Може и да липсваш...

  6. #6
    Panzerkampfwagen VI
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Падни на коленца да ми направиш фелацио, мърша...
    Най-големия shitposter се обади. Ти изобщо някога нещо смислено казвал ли си?

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ако все още мисли, че съм католик значи съм успял да го подведа.
    Да се чуди човек, защо изобщо си се опитвал да ме подведеш? Но както и да е, беше ми приятно, особено когато влизахме в комбина срещу умнитИиии, прагматичнитИиии атЮистИиии, сатанистИиии-пиянисти и други модерни отклонения.

    Аз доктора винаги съм си го представял като пианист.

  8. #8
    Въпреки това ще те включа в следващата част

    Може би накрая те отвличат извънземните. Или ангелите. "Ще видим".

    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    .. Може и да липсваш...
    Това ми прозвуча много по-трогващо от всичко което можеше някой да напише в тая тема. Хахаха
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  9. #9
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    . Може и да липсваш...
    Вече лиспва..виж каква скука е

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Публикувам темата в този раздел, тъй като тук започнах форумното си пребиваване и тук са единствените ми по-сериозни коментари.
    Вече съм тук повече от година, все чаках да възкръсне тоя раздел, ама май няма да стане. Както преди ми беше казал един потребител, при питането ми дали вече е време да напусна, ако няма какво повече да науча от тук е по- добре да напусна.
    По няколко думи за потребителите, с които съм общувал малко повече, отколкото с другите:
    Indistinct ми е най- близкият човек от форума. Умно дете, дано мечтата, свързана с професията й се сбъдне. Тя също е един от малкото хора тук, които цитират Библията наизуст, това у нея ме впечатли най- много. Indistinct, вече е време да научиш Mondschein.
    dreamwalker също е човек, когото си заслужава да познаваш. Също един от малкото интелигентни хора във форума. Откакто си тръгна стана твърде скучно тук.
    solo_ претърпя голяма метаморфоза. От най- досадния потребител се превърна в много по- свестен от някои други.
    АгентМура за съжаление доста деградира, откакто го познавам. Въпросът дали е гей, или нормален остава отворен, но това няма значение. Важното е, че е глупав.
    Dwyd96 изглежда интелигентен. Също и свестен. Дори имахме начин как да ми подсказва кога се ебава. Тук е мястото да кажа (ако някой все още не е разбрал), че приятелката му си е съвсем реална. Успех и на двамата!
    Грозния първоначално го мислех за dreamwalker, впоследствие се оказа, че не е. Той е един от малкото вярващи християни във форума, което го направи мой приятел. Въпреки че не поиска да се запознаем извън форума, но това си е него избор. Както много пъти съм ти казвал, винаги има първи път, успех!
    defender също е от този раздел. Ако все още мисли, че съм католик значи съм успял да го подведа.
    golemiq_korab_minava изглежда свестен. За съжаление нямах възможността да го опозная.
    divergent съжалявам за всичко (ако си прочела какво съм писал за теб). Не го мисля наистина. Успех и на теб!
    deitona22 не го познавам много добре и няма какво толкова да кажа, но от това, което съм видял изглежда свестен, дори на моменти дразнещо свестен. Успех с мръсниците и изпита!
    YoungBloodZ е (както и на него съм казвал) не много интелигентен, но пък добро момче.
    На M**** искам да кажа само, че аз не съм dreamwalker. И успех с разгадаването на личността й (ако още не си се отказал).
    Мисля, че това са всички, които са ми направили някакво впечатление.

    Това е от мен.
    Поздрави,

    inewton.
    Боби ти си форумния психолог
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от Panzerkampfwagen VI Виж мнението
    Най-големия shitposter се обади. Ти изобщо някога нещо смислено казвал ли си?
    Хаха.. Смисленото беше, като казах на майка ти да направи аборт... Ама тъпата путка не ме послуша...

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Хаха.. Смисленото беше, като казах на майка ти да направи аборт... Ама тъпата путка не ме послуша...
    Човече, наистина ли мислиш, че това дето го изръси те кара да изглаждаш остроумен или пък че си спечелил спора?!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Човече, наистина ли мислиш, че това дето го изръси те кара да изглаждаш остроумен или пък че си спечелил спора?!
    Паднах на неговото ниво, че да ме разбере..

    А относно това, колко съм "остроумен", форума е идеалното място да го покажа, така ли?

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Паднах на неговото ниво, че да ме разбере..
    Разликата е в това, че в неговото изказване, той се обръщаше само към тебе и се аргументираше каква е причината (според него), а ти замеси и други хора, като не назова конкретни причини - просто деградивен опит за обида, а той назоваваше причини. А вече доколко е прав или не, е друг въпрос.
    Последно редактирано от defender : 07-01-2016 на 22:30

  15. #15
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Разликата е в това, че в неговото изказване, той се обръщаше само към тебе и се аргументираше каква е причината (според него), а ти замеси и други хора, като не назова конкретни причини - просто деградивен опит за обида, а той назоваваше причини. А вече доколко е прав или не, е друг въпрос.

    Не знаех, че при обида не мога да включвам и други хора (особено тези, които са го отгледали и "възпитали") ... Не съм чел "Закона за обидите"... Дано да нямa санкции

    Айде чао сега, че си ми по-скучен и от проповедите на Нютон -.-

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Пак ли???

    inewton, сякаш имам déjà-vu...

    Ден след това твое съобщение:
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И аз не съм.

    Никога не съм вярвал, че М**** е толкова тъп.
    последва това:
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Oт inewton сбогом.
    А сега, ден-два след това съобщение:
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Резултатът е един и същ, но причината е различна.
    Последва настоящата тема...


    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    off-topic:


    Интересно...

  17. #17
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Паднах на неговото ниво, че да ме разбере..

    А относно това, колко съм "остроумен", форума е идеалното място да го покажа, така ли?
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Хаха.. Смисленото беше, като казах на майка ти да направи аборт... Ама тъпата путка не ме послуша...


    Стига де, знам че това е тийнпроблем, но поне се постарай малко повече.

  18. #18
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Разликата е в това, че в неговото изказване, той се обръщаше само към тебе и се аргументираше каква е причината (според него), а ти замеси и други хора, като не назова конкретни причини - просто деградивен опит за обида, а той назоваваше причини. А вече доколко е прав или не, е друг въпрос.
    Като гледаш отговорите в тая тема, как мислиш, дали съм прав?

  19. #19
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Не харесваш shitposting-a от тролове "еднодневки", ама всеки ден си правиш нов акаунт... Шизофренията може да се подтисне с хапчета

  20. #20
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Не харесваш shitposting-a от тролове "еднодневки", ама всеки ден си правиш нов акаунт... Шизофренията може да се подтисне с хапчета
    Искрено се надявам това да е трол. В случай че наистина си толкова малоумен : Правя си нови акаунти, защото постоянно ме баннват. Иначе, добър опит.

    Последно редактирано от Alucard666 : 07-03-2016 на 12:40

  21. #21
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Alucard666 Виж мнението
    Искрено се надявам това да е трол. Правя си нови акаунти, защото постоянно ме баннват. Иначе, добър опит.
    Че то има ли кой да баннва?

  22. #22
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Че то има ли кой да баннва?
    Явно има, сигурно вече 10 акаунта смених за 1 седмица.

  23. #23
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Alucard666 Виж мнението
    Явно има, сигурно вече 10 акаунта смених за 1 седмица.
    И от какъв зор точно теб ? Не се прави,сам си правиш фейковете.

  24. #24
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    И от какъв зор точно теб ? Не се прави,сам си правиш фейковете.
    Хахахаха, ама ти сериозно ли? И я ми кажи, какъв е смисъла да си правя фейкове, при които всеки може да разбере, че съм аз, само като ми види името и аватара?
    Просто някое полит-коректно модераторче се е взело на сериозно и ме е нарочило. Не че и преди не са ме баннвали, досега тук съм си правил поне 20 акаунта. Но сега дори не ме чака да кажа да кажа нещо "неудобно", само като ме види че съм аз и директно бан.
    Последно редактирано от Alucard666 : 07-03-2016 на 13:18

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Alucard666 Виж мнението
    Но сега дори не ме чака да кажа да кажа нещо "неудобно", само като ме види че съм аз и директно бан.
    Еee, ти пък сега сантименталности, може да е сатанист тоя модератор и ти да си му взел пазарната нисша.


    Ми може, кво.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си