.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Arrow Харесвам бившия на най - добрата си приятелка

    Здравейте, имам проблем. От началото на годината аз и 2 от най - добрите ми приятелки си паднахме по едно и също момче. Едната от тях успя да му стане гадже, а другата твърдеше че не го харесва. Е аз още го харесвах но не си признавах. Връзката им продължи две седмици и тя го заряза по отвратителен начин . Сега той се държи ужасно с нея и й отмъщава. Тя успя да го забрави и си намери друг приятел, но той не казва дали още има чувства към нея. Проблема е че аз наистина много го харесвам , но не знам дали имаме шанс и дали не е грешно спрямо приятелката ми . Опитвам се да стоя близо до него за да си говорим но приятелката ми упорито страни от него . Какво да правя?

  2. #2
    Ами не трябва толкова да ти пука от твоята приятелка !!Хах все пак тя го е зарязала ! Така че ако момчето е добро и не е използвач мое да се вземете !!

  3. #3
    Благодаря за съвета. Обаче приятелката ми не иска никой от нашата група да се занимава с него. Обвинява го за много неща. И ми е адски неудобно. Измислям си всякакви причини да съм близо до него но когато тя е там не мога. Тя постоянно страни

  4. #4
    Защо не й кажеш, че го харесваш просто ако ти е приятелка ще разбере и ще те подкрепи, разбира се ако почне да ти обяснява какъв е я изслушай, и обмисли всичко и ако все още го искаш се пробвай, пък каквото стане стане

  5. #5
    Голям фен Аватара на zombolovesu
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от Kikidols Виж мнението
    Обаче приятелката ми не иска никой от нашата група да се занимава с него.
    Защо тя да решава вместо теб? Кажи и просто, че го харесваш. Нали има нов приятел защо го мисли този?

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Явно ревнува и неиска никой да и го отмъкне та да си има резерва,действай и го привлечи към себе си.

  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Според мен едва ли има чувства към нея след като тя го е зарязала по гаден начин просто това не му е харесала

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Според мен трябва да дадеш шанс на момичето,което харесваш наистина.

  9. #9
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Нас пък какво ни засяга?

    И все пак да си кажа мнението. Щом вече не е с него, няма проблем.

  10. #10
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Заради него има опасност да се скарате с приятелката ти.

  11. #11
    На приятелката ти ако не й пука за него и не изпитва никакви чувства не разбирам какъв е проблема. Казваш й ,че го харесваш, а тя ако наистина ти е приятелка даже и да не го харесва би трябвало да се съобрази с твоите чувства и да го търпи.

  12. #12
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    От елементарна лоялност не бих се занимавала с бивш на аверка, пък ако ще тя да е не просто окей, а направо да ви урежда срещи. Ако момчето чак толкова си струваше, нямаше да се опитва да си го върне на аверката ти. Най-малкото, щеше да се отдели от всички ви. Ама сте си детска градина и скоро няма да се учудя, ако мрънкаш, че сте се скарали с момичето или че тя се е оказала права и оня е боклук. Имай предвид, че не гаджето, а приятелите ще ти носят ковчега след време.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си