.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 55 от общо 55
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от QueenMar12 Виж мнението
    Аз също имам чувства към мъж над 20!Нашите ми забраниха да излизам с него и почнаха да ме заплашеат не че ще го съдят а ще му наговорят гадно работи!Той може би още има чувства към мен може би не чак толкова сериозни.Бяхме заедно месец.Той не ме е чукал обаче мама твърди че е само за секса ала те не се познават.Пробвай първо да ги запознаеш.Препоръчвам първо по нета защото особено ако е с баща ти може да почне бой.Има по-изнервени бащи и да.Пак внимавай!Питай го дали има намерения дасе задържи с теб.Питай го и направо дали има интерес само за секса.може да те излъже ама ще забележиш че ако се притесни или почне да се дърпа.Опознай го добре!По принцип в тяхната възраст мн им се прави и сигурно затова биха се притеснили родителите ти!Гледай да не се влюбваш много и да не ти е първо гадже ,че след два месеца от раздяла още рева!Късмет и дано да се получат нещата!
    Дечко... майка ти е права. Не е щото не се познават. Наивни деца ееех.

  2. #52
    Може би можеше и да е свестен.Ама нямаше шанс да разберем

  3. #53
    miss_mikro
    Guest
    До 13 си малолетен, на 14-17 непълнолетен, след 18 пълнолетен.

  4. #54
    ако сте правили секс и се докаже ( а то ще се, защото психиката на една 14 годишна пикла да издържи пред атаките на техните е в пъти по-малка от на някоя 16 годишна) ще те съдят.
    Медицина, хирургия, Tumblr, ЦСКА 1948, бокс

  5. #55
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Не, няма да го съдят. Ще го съдят само ако се докаже, че не е било по нейно желание. А Ако се стигне до там, колкото бързо ще се разбере, че са правили секс (Въпреки, че доказателството за секс и с кой е бил той са две различни неща), толкова бързо и ще се разбере, че е било с нейно съгласие и желание. В НК е ясно записано това. Всеки свестен адвокат ще отърве човек в тоя случай, да не говорим какви ще са последствията за момичето и целия тоя ужас около съдилищата.

    А тия, които си мислят, че на 16 са големи каки в сравнение с 14г са направо смях. Повечето и до 18 не може да се осъзнаете, пък сте тръгнали да правите секс на по 14-16 големите каки. Направо ще се задавя от смях.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си