.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Wink Да се посмеем - ПРЯКОРИ

    Здравейте,
    хайде тук да пишем прякори които са казвали на самите нас или просто сме ги чували. Без подигравка просто за фън и убиване на скуката :P
    Аз съм първа : сачмата, бобър...това се сещам
    Поздрави!

  2. #2
    от няколко години насам на мен ми казват Джери :Д а напоследък Косъма-малка прилика с актьора от филма или козльо понеже не обичам да се бръсна много :Д

  3. #3
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Казвам се Марина и са ми казвали Мандарина, Йори - това го измисли един мой бивш шеф , Пебалс - така ми казват сега на работа, защото съм с червена коса и само едно кокалче ми липсвало , компанията ми викат Бай Марин - това вече не знам от къде дойде
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  4. #4
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Викаха ми Германец, после и Уейд.

  5. #5
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    ^ как се казваш?

  6. #6
    От Вера на Дзвера

  7. #7
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    gishena , Внука , Fur1ous , Scaramouche , Spawn , DarkY* , winterfreshe etc

  8. #8
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Откакто се помня всички ми казват Плам и така си ми и остана. Независимо дали се познаваме добре или не всички така ми казват.
    maDamn

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Falstad
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    452
    От малък ми викаха Роки...Може би заради името ми: Росен...Като порастнах повечко на височина по баскет игрищата започнаха да ми викат Яо...

  10. #10
    Веднъж измислих на един приятел прякор цицо-дръв щото като види яки маце по бански и веднага се спира и започва да се свива

  11. #11
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Викали са ми къртечницата ( защото говоря/пиша много бързо). Макс, магстър (покрай растите ми), jameica Иначе, Маги си ми викат повечето. Един приятел ми вика Мугси.

  12. #12
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Г-н Дрибъл.. от оня ден.. o.o

  13. #13
    Супер фен Аватара на s_E_x_Y_y_Y
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    където купона никога не свършва
    Мнения
    1 298
    Души - с една приятелка преди много време гледахме някакъв глупав ситком и всички си казваха душко един на друг и ние започнахме на бъзик и така си и остана.Иначе приятелите ми често ми казват Джуджи, Румонс, Друми, Румонче,Румс абе както им хрумне като цяло
    Само слабите се стремят към порядък , силните владеят хаоса ....

  14. #14
    На тренировки ми викат "нинджата" щото съм наистина като нинджа ;д и като сложа черните бинтове и съм точно някои ассасин ;д

  15. #15
    Мега фен Аватара на tomboy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    МаРс...
    Мнения
    3 477
    Ами Джони , Жонимир , Кавур (от оня ден по История 'щото звучало внушително и тоя в учебника е като педо на картинката ),Йонитаки ,Йо (най-често) , ''маслино /гнидо малка'' и педалиста (и 3-те произведения на сестра ми). А името ми е Йоана.
    Ако си пич като мен няма да ти трябва подпис!..
    (... това не е подпис , просто така ти се струва!... ...)


  16. #16
    Ди, Дребен Ди, Дани, Йо, Йори, Лудаче, Дребен, Бу, Дуди (една моя много добра приятелка ми викаше така)

  17. #17
    Боби, Бонбен, Праси, Пераки (wtf), Курабийка и мда. За тези се сещам сега.

  18. #18
    Дебелият, голямата глава. Винаги съм имал голяма глава. Дебелият - щот съм много здрав физически.

  19. #19

  20. #20
    Сандокан, тихата стъпка, белия зъб, малка чайка, хеви (от Heavy Metal), Блъда... тея прякори само на мен, ако тръгна да изреждам и на други...

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

  21. #21
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Боби турбото, кобилка. В момента всички ми викат Бобчо, което ми харесва, а една позната ми казва Грахчо.
    ^^^
    Бургас <3

  22. #22
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тати и повечето познати ми казват Тори. МНОГО си го обичам прякора, направо ми капе мед от устата. Други ми викат Вики. Някои пък Кифло, Дундо, Кучко, Овцо, Викс.. Те обаче са за две специални момичета. Свако ми пък Мазнюк или Сърмичка. Гаджето Кашкавалче, Слънчо, бебе, мила, коте... най-много ме радва като ми каже Принцесо. Класа ми казва Сарова, само един Гнусляк ми казва Гнусляк (не съм се объркала, така си викаме) или Бонева и пак повръщам дъга. И май е това.

  23. #23
    Стели, Стенли (щото на един бивш съученик му беше запушен носът и така се чу и всички почнаха така да ми викат), Стили, майка ми и повечето познати от детството ми викат Сиси, а приятелят ми използва звучното "Сиисиианнаа"
    А как се казвам всъшност, няма значение

  24. #24
    Зубърче, Гугъл

  25. #25
    Дългоуч,авто, бийбърче и др.
    Последно редактирано от highgirl : 05-02-2013 на 15:50

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си