.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    сузи03
    Guest

    Smile нямам приятели

    Преди имах много приятели,но веднъж се скарах с едно момиче и ми пожела никога вече да си нямам приятели,и да така се и случи.Завърших 7-ми клас и престанах да излизам седях у нас и помагах на мама,веднъж излязох и ме попитаха дали пуша още,но аз вече не пушех и може би това ми беше най-голямата грешка,защото ако някой не пуши си няма приятели-това е моят извод.Има едно момиче от 5-6-ти клас с което уж сме приятелки,то постоянно ме вика да излизаме,но аз съм заета и така че и с нея се отдръпнахме по между си...Сега се опитах да се извиня с една моя предишна приятелка,но не знам какво толкова казах и станах за подигравка сега всички ми се присмиват че съм я ядосвала и съм я дразнела,а аз се скарах с нея защото е много нахална и точно тя си има много приятели.А аз съм възпитана и не се лигавя като нея и нямам приятели...как стана така



    Аз съм от Плевен ако иска някой да се запознаем да си остави фб-то

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от сузи03 Виж мнението
    ... ако някой не пуши си няма приятели-това е моят извод...
    Мога да ти кажа колко неправилен извод си си взела. Виждала съм хора, които се ненавиждат да пушат заедно само защото няма с кого друг. Това не е приятелство. Само защото едно нещо изглежда по определен начин, не означава, че е точно така.

    Научи се как да се социализираш (нали това искаш). Запознавай се с нови хора и бъди отворена към приятелства. Това,че си скарана с някого, не означава, че целият град знае и че всички ти се присмиват за нещо толкова глупаво. Вдигай си главата, спри да се самосъжаляваш и действай.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от сузи03 Виж мнението
    Преди имах много приятели,но веднъж се скарах с едно момиче и ми пожела никога вече да си нямам приятели,и да така се и случи.Завърших 7-ми клас и престанах да излизам седях у нас и помагах на мама,веднъж излязох и ме попитаха дали пуша още,но аз вече не пушех и може би това ми беше най-голямата грешка,защото ако някой не пуши си няма приятели-това е моят извод.Има едно момиче от 5-6-ти клас с което уж сме приятелки,то постоянно ме вика да излизаме,но аз съм заета и така че и с нея се отдръпнахме по между си...Сега се опитах да се извиня с една моя предишна приятелка,но не знам какво толкова казах и станах за подигравка сега всички ми се присмиват че съм я ядосвала и съм я дразнела,а аз се скарах с нея защото е много нахална и точно тя си има много приятели.А аз съм възпитана и не се лигавя като нея и нямам приятели...как стана така



    Аз съм от Плевен ако иска някой да се запознаем да си остави фб-то
    Разбирам те... Всичко това е от все по-изпростяващото българско общество, което въздига на трона простаците, а не възпитаните деца. Така е в училище-простаците, които цял час не млъкват и говорят глупости на госпожата, имат приятели, социални са, дори се разбират добре с госпожите в училище. Тези, които си мълчат и показват, че са добре възпитани, стават за ,,мезе'' на простаците от класа, каквито винаги се намират. От ,,мезе'' имам предвид, че ги унижават с подигравки.
    Много хубаво, че не пушиш още от тази възраст, както твоите съученички. В 7-ми клас с цигари и кафета. Няма да се учудя, ако седмокласници почнат да си пият ракията с учителите.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    По добре да си така отколкото да имаш такива приятели, и това не е вярно че който пуши няма приятели просто те не идват при теб защото ти си по различна от тях което е хубаво

  5. #5
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    И да ще се радвам да се запознаем

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от qkataa_123 Виж мнението
    По добре да си така отколкото да имаш такива приятели, и това не е вярно че който пуши няма приятели просто те не идват при теб защото ти си по различна от тях което е хубаво
    Повярвай ми, много по-добре е да имаш приятели, отколкото само да блееш в междучасието. Ще ти дам пример-имаш двама приятели. Има някакъв СИП, на който те не са се записали, а ти си се. И в междучасието блееш, докато другите си говорят. Още по-лошо е, когато тези двама приятели са болни.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на KIRIL98
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от Terminator009 Виж мнението
    Разбирам те... Всичко това е от все по-изпростяващото българско общество, което въздига на трона простаците, а не възпитаните деца. Така е в училище-простаците, които цял час не млъкват и говорят глупости на госпожата, имат приятели, социални са, дори се разбират добре с госпожите в училище. Тези, които си мълчат и показват, че са добре възпитани, стават за ,,мезе'' на простаците от класа, каквито винаги се намират. От ,,мезе'' имам предвид, че ги унижават с подигравки.
    Много хубаво, че не пушиш още от тази възраст, както твоите съученички. В 7-ми клас с цигари и кафета. Няма да се учудя, ако седмокласници почнат да си пият ракията с учителите.
    +++
    Без приятели е по-яко. В смисъл имам 2-3 печени момчета, които са истински приятели, но иначе по цяло лято като са на море и аз съм сам в града ми е много по-яко.

  8. #8
    Голямата компания невинаги означава - верни приятели. А и няма лошо да си починеш за малко от разни приятелства. Малки сте, днеска се карате и си омръзвате, утре нещо друго ви предреме. Сега ли завърши 7ми клас? Ако ще си осми сега, кво толкова, нов клас, ново училище, нови приятели. И да не си се карала с предните приятели и без това в повечето пъти като се смени училището се забравяте. С някой и едно здрасти няма да си казвате.

    Btw, в каква гимназия си/ще си? Имам нещо в предвид...просто има разделение м/у класите, това къде учиш, наркоман ли си, не си ли, и някои му отдават голяяяямото внимание.

  9. #9
    Когато се довериш поемаш риск да те наранят жестоко, но пък може да създадеш добри и дълги приятелства. Идва и момент в който осъзнаваш че всичко е безсмислено и започваш да търсиш по-дълбок смисъл в живота. Тогава напълно забравяш за тва.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на MoonWatcher
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    313
    Извода ти за пушенето е много грешен. Имам приятели, които пушат, макар лично аз да не го правя. Събират се с хора от горни класове или от други паралелки, с които въобще не се познават, само за да имат с кой да пафкат заедно. Това е по-скоро нужда, не е приятелство, както каза и Indistinct по-горе.
    Колкото до останалото - винаги можеш да подновиш старите приятелства отново, а ако не - да си намериш ново приятели. Не всички тийнейджъри се лигавят, нито пък всички са разглезени. Трябва просто да намериш човека. Един приятел, стига да е истински, е по-добър от стотина просто "познати" и е всичко, което ти е нужно. Естествено, трябва да бъдеш приятелски настроена и да правиш добро първо впечатление. Тези две неща понякога са повече от достатъчни за завързване на здрави приятелства, дори приятелите да нямат допирни точки като интереси и личен живот.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на xxKiFlAx
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    гр.Плевен
    Мнения
    315
    Е...аз също съм от Плевен и си нямам приятелки.
    Фб. Lilija Milenic
    Ще се радвам да си пиша с някой поне
    ...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от xxKiFlAx Виж мнението
    Е...аз също съм от Плевен и си нямам приятелки.
    Фб. Lilija Milenic
    Ще се радвам да си пиша с някой поне
    Az ti pratih sushto

  13. #13
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    И защо са ви приятели?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И защо са ви приятели?
    Е сами ли ще си пият?

  15. #15
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Е сами ли ще си пият?
    Само за пиене ли мислиш/живееш?

  16. #16
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Е сами ли ще си пият?
    Какъв е проблема? Познавам много хора, които го правят. И аз го правя.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #17
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какъв е проблема? Познавам много хора, които го правят. И аз го правя.
    Алкохолик му се вика на такъв човек.

  18. #18
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Алкохолик му се вика на такъв човек.
    Е, и?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #19
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Е, и?
    Приемаш се за алкохолик ли? Попринцип е лошо да си такъв.

  20. #20
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Приемаш се за алкохолик ли? Попринцип е лошо да си такъв.
    Tи ме приемаш за алкохолик.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #21
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Tи ме приемаш за алкохолик.
    Е ти пиеш ли сам? Както написах,човек който пие сам ,без приятели е алкохолик,

  22. #22
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Е ти пиеш ли сам? Както написах,човек който пие сам ,без приятели е алкохолик,
    Когато няма с кого пия сам, когато има с кого не пия сам. Това дали пиеш сам, или не, не определя дали си алкохолик.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  23. #23
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Когато няма с кого пия сам, когато има с кого не пия сам. Това дали пиеш сам, или не, не определя дали си алкохолик.
    Донякъде го определя.

  24. #24
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Когато няма с кого пия сам, когато има с кого не пия сам. Това дали пиеш сам, или не, не определя дали си алкохолик.
    и що изобщо пиеш
    струва ми се тъпо ако не си на дискотека или нещо подобно

  25. #25
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какъв е проблема? Познавам много хора, които го правят. И аз го правя.
    Сам, не е забавно.

    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Само за пиене ли мислиш/живееш?
    #Когато си опериран от чувство за хумор. Заради такива като теб, хората си мислят, че в УНСС са само идиоти (НЕ Е ОБИДА).

    Прочем ако пиеш сам веднъж в месеца по 50гр, пак ли си алкохолик ?(понеже по твоя критерий така излиза)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си