.
Отговор в тема
Страница 2 от 58 ПървиПърви 1234561252 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 1436
  1. #26
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от CrazyDream Виж мнението
    1.С кое поведение се печели повече – с грубото или с милото ?
    2.Сангвиник, Холерик, Флегматик или Меланхолик ?
    3.Любим цвят ?
    4.Кое би те отблъснало най-много и следователно привлякло в противоположния пол ?
    5.Защо свободата е най-ценна ?
    6.За или против цензурата ?
    7.Какво определяш за странно ?
    8.Защо обичаш да си заобиколен от психопати ?
    9.Защо се интересуваш от политика ? Би ли станал политик, ако ти се отдаде такава възможност ? (да или не – обоснови се)
    10.Какво мислиш за личното пространство и публичността ?
    11.Вярваш ли в неидентифицираните летящи обекти ?
    12.Коя беше последната книга, която прочете ? (можеш да предложиш някоя или филм)
    13.Любовта е лудост, физическо привличане или ... (довърши)
    1. Не е важно, с кое се печели повече, а с кое се филтрират хората, които гледат прекалено повърхностно, за моя вкус.. Само изключителните хора са способни да видят какво всъщност иска да каже човек, вместо да реагират на всичко толкова предвидимо Ще използвам непознат за повечето израз и ще се опиша като "kuudere"

    2. Дисциплиниран Холерик (принципно холериците са по експлозивни и импулсивни, но с нужната дисциплина това може да се коригира..)

    3. Електриково синьо

    4. Всичко може да ме привлече, не ограничавам своя свят, мразя да ме манипулират, контролират и фалшивите комплименти, просто имам прекалено добри очи и изострени сетива(и аз манипулирам понякога, но поне го правя с някаква хубава мисъл, а не за себе си...).. Най вече би ме привлякла проявата на истинска човещина, за което няма да давам подробности

    5. Защото живота е прекалено кратък

    6. Против, цензурата е просто поредната форма на контрол и обикновено е в ръцете на неправилните хора.. Единствените хора достойни за подобни права според мен са тези, способни да мислят за всички останали повече, отколкото за себе си.(Високи нива алтруизъм, но света не работи така, обикновено психопатите стигат до високите постове по често от хората, които всъщност биха работили в полза на всички)

    7. Самата дума странно ми е странна, защото странните неща са просто неща, които странните хора не могат да приемат в другите странни хора. Някак ограничаваща е, имайки предвид, че разнообразието прави всичко по цветно...

    8. Защото знам как работи техния ум и обичам да изучавам различните хора, те виждат света съвсем различно, без чувствата, като машини, именно затова са способни на огромен корпоративен успех, защото могат да смачкат без милост конкуренцията, докато повечето хора биха се поколебали, а понякога колебанието значи, че този под теб на стълбата ще може да те хване и изхвърли от нея

    9.Интересувам се от политика най вече, защото не обичам да бъда манипулиран без да знам, пък и желая да зная какво ще се случи, преди да се случи, защото обикновено обикновените хора разбират последни, а понякога даже и не разбират, бум (Историята се повтаря честно казано... Политическата игра даже ми напомня на тази, която се е разигравала преди падението на Римската империя..)

    10. Мисля, че личното пространство е по ценно от публичността, защото докато си сам, можеш да разбереш своя лимит и вътрешна сила, докато ако винаги има хора около теб, все някои те разсейва и изгубваш себе си между проблемите не другите. Освен това, когато не изпъкваш е по лесно да надвиеш опонент 3 пъти твоето ниво, защото хората имат лошия навик да подценяват и очакват опастността от най баналните места

    11. Вярвам, че има извънземни, няма как да няма, но не съм сигурен, че имат технологията да стигнат до тук все още или дори да са ни намерили.. Има планети, сравнително близо(с положителни показатели за наличие на живот, което значи, че има вода, където има вода има живот..), които теоретично ако има сложен живот на тях и са се развили достатъчно, могат да засекат планета Земя и да ни посетят някои ден или ние тях..

    12. "Името на вятъра" - Патрик Ротфус

    13. Любовта е всичко изброено или е зряла любов, двама да се приемат такива каквито са и да изградят нещо на основите на взаймна грижа и взаймно развитие ( по трудно е отколкото звучи, имайки предвид, че всички сме егойсти ).

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Maleficus Виж мнението
    1. Не е важно, с кое се печели повече, а с кое се филтрират хората, които гледат прекалено повърхностно, за моя вкус.. Само изключителните хора са способни да видят какво всъщност иска да каже човек, вместо да реагират на всичко толкова предвидимо Ще използвам непознат за повечето израз и ще се опиша като "kuudere"

    2. Дисциплиниран Холерик (принципно холериците са по експлозивни и импулсивни, но с нужната дисциплина това може да се коригира..)

    3. Електриково синьо

    4. Всичко може да ме привлече, не ограничавам своя свят, мразя да ме манипулират, контролират и фалшивите комплименти, просто имам прекалено добри очи и изострени сетива(и аз манипулирам понякога, но поне го правя с някаква хубава мисъл, а не за себе си...).. Най вече би ме привлякла проявата на истинска човещина, за което няма да давам подробности

    5. Защото живота е прекалено кратък

    6. Против, цензурата е просто поредната форма на контрол и обикновено е в ръцете на неправилните хора.. Единствените хора достойни за подобни права според мен са тези, способни да мислят за всички останали повече, отколкото за себе си.(Високи нива алтруизъм, но света не работи така, обикновено психопатите стигат до високите постове по често от хората, които всъщност биха работили в полза на всички)

    7. Самата дума странно ми е странна, защото странните неща са просто неща, които странните хора не могат да приемат в другите странни хора. Някак ограничаваща е, имайки предвид, че разнообразието прави всичко по цветно...

    8. Защото знам как работи техния ум и обичам да изучавам различните хора, те виждат света съвсем различно, без чувствата, като машини, именно затова са способни на огромен корпоративен успех, защото могат да смачкат без милост конкуренцията, докато повечето хора биха се поколебали, а понякога колебанието значи, че този под теб на стълбата ще може да те хване и изхвърли от нея

    9.Интересувам се от политика най вече, защото не обичам да бъда манипулиран без да знам, пък и желая да зная какво ще се случи, преди да се случи, защото обикновено обикновените хора разбират последни, а понякога даже и не разбират, бум (Историята се повтаря честно казано... Политическата игра даже ми напомня на тази, която се е разигравала преди падението на Римската империя..)

    10. Мисля, че личното пространство е по ценно от публичността, защото докато си сам, можеш да разбереш своя лимит и вътрешна сила, докато ако винаги има хора около теб, все някои те разсейва и изгубваш себе си между проблемите не другите. Освен това, когато не изпъкваш е по лесно да надвиеш опонент 3 пъти твоето ниво, защото хората имат лошия навик да подценяват и очакват опастността от най баналните места

    11. Вярвам, че има извънземни, няма как да няма, но не съм сигурен, че имат технологията да стигнат до тук все още или дори да са ни намерили.. Има планети, сравнително близо(с положителни показатели за наличие на живот, което значи, че има вода, където има вода има живот..), които теоретично ако има сложен живот на тях и са се развили достатъчно, могат да засекат планета Земя и да ни посетят някои ден или ние тях..

    12. "Името на вятъра" - Патрик Ротфус

    13. Любовта е всичко изброено или е зряла любов, двама да се приемат такива каквито са и да изградят нещо на основите на взаймна грижа и взаймно развитие ( по трудно е отколкото звучи, имайки предвид, че всички сме егойсти ).
    благодаря за изчерпателните отговори

  3. #28
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    В какво вярваш?

    Как си се представяш след 5 години?

    Опиши себе си с 6 думи.

    1. Вярвам в своята детска страна, защото тя е моя мост към душите на другите и мойте очи за техните желания

    2. Като човек, способен да се движи по такъв начин, че да не го забележиш, но стъпките му да говорят повече от думи.

    3. Kuudere, проницателен, внимателен, Изключително смахнат на моменти, лоялен, странен

  4. #29
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Колко жени са те отрязвали през живота ти?
    Имал ли си приятелка/гадже/връзка?
    Правил ли си секс и на колко години беше за първи път ?

  5. #30
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    В какво вярваш?

    Как си се представяш след 5 години?

    Опиши себе си с 6 думи.
    Вече не си Костенурка.Жалко.
    _________________________
    Какво харесваш във себе си и какво не ?

  6. #31
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Колко жени са те отрязвали през живота ти?
    Имал ли си приятелка/гадже/връзка?
    Правил ли си секс и на колко години беше за първи път ?
    1. Доста пъти, но в крайна сметка започнах да се държа студено и да не давам нужното внимание на момичетата и те започнаха сами да идват (тоест много рано осъзнах, че е загуба на време да даваш внимание на хора, които получават внимание от всички мъжокучета)

    2. Разбира се, всичките ми връзки може да се каже, че са дълги, най дългата беше 4г

    3. Естествено и първия ми път беше на 15 г.

  7. #32
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    посещавал ли си или посещаваш ли университет? кой? и какво си учил?

  8. #33
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от Electrа Виж мнението
    посещавал ли си или посещаваш ли университет? кой? и какво си учил?
    Да, мениджмънт в туризма и честно казано с качествотото на образованието в България.... Където и да завършиш все е тоалетна хартия... Поне съм част от "Елита" и мога гордо да се пъча, че съм повече от нищожествата дето не са ! Макар, че в последно време приеха от Пешо гения, до Тутко козаря, чувствам своя елитен статус застрашен... Поне имам какво да закача на стената, та да показвам на децата си, че с преписване и зубрене всичко е възможно ! Еххх пък бях влязал да намеря интелектуална арена, където да предизвикам мойте идеи, да намеря свобомислещи хора и те с идеи, пък какво намерих ?! Прасета с тетрадки и преподаватели с Изгодни оферти за учебници, които е избирателно, да ги вземеш, но задължително, за да вземеш изпита, защото информацията взета от друго място магически е по лошо качество от тази в учебника написан от Проф. Генерал Адмирал Гошо Гъската и ако набара, че си се отклонил от канона на учебника му и си си използвал сивото вещество в свободен текст, веднага ти смъква успеха с 3 единици, заради девиантното поведение, да използваш главата си...( ако си момиче и вмъкнеш, че ще му духаш получаваш автоматично 6, ама това е за обиграни момичета, които знаят как да гонят своята кариера !)
    Последно редактирано от Maleficus : 09-11-2016 на 19:22

  9. #34
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    Цитирай Първоначално написано от Maleficus Виж мнението
    Да, мениджмънт в туризма и честно казано с качествотото на образованието в България.... Където и да завършиш все е тоалетна хартия... Поне съм част от "Елита" и мога гордо да се пъча, че съм повече от нищожествата дето не са ! Макар, че в последно време приеха от Пешо гения, до Тутко козаря, чувствам своя елитен статус застрашен... Поне имам какво да закача на стената, та да показвам на децата си, че с преписване и зубрене всичко е възможно ! Еххх пък бях влязал да намеря интелектуална арена, където да предизвикам мойте идеи, да намеря свобомислещи хора и те с идеи, пък какво намерих ?! Прасета с тетрадки и преподаватели с Изгодни оферти за учебници, които е избирателно, да ги вземеш, но задължително, за да вземеш изпита, защото информацията взета от друго място магически е по лошо качество от тази в учебника написан от Проф. Генерал Адмирал Гошо Гъската...
    кефиш ме кекекекекке какъв изказ само

  10. #35
    Maleficus, какви книги си чел и коя ти е любимата книга (няма значение какъв жанр)? (сори ако въпросът вече е зададен)
    Последно редактирано от the...dreamer : 09-11-2016 на 21:47

  11. #36
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от the...dreamer Виж мнението
    Maleficus, какви книги си чел и коя ти е любимата книга (няма значение какъв жанр)? (сори ако въпросът вече е зададен)
    Принципно съм фен на бруталния и перверзния жанр книги Е добре де обичам книги с по тежък език и да кажем научна фантастика (абе фантастика като цяло). Като цяло всяка книга, която може да ме надърви, разсмее и разплаче едновременно е добра книга в моя списък, библията и корана са ми любими, никога през живота си не съм мастурбирал така добре ! (шегувам се... Дори аз не съм толкова брутален...)
    Последно редактирано от Maleficus : 09-12-2016 на 09:35

  12. #37
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Вече не си Костенурка.Жалко.
    _________________________
    Какво харесваш във себе си и какво не ?
    Харесвам, как дамите винаги намират какво да харесват в мен, когато си отворя устата, не харесвам, че магията започва само, когато си отворя устата... Мързи ме...

  13. #38
    Коя ти разби толкова сърцето?

  14. #39
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Коя ти разби толкова сърцето?
    Каква наглост да ми задаваш този въпрос пред всички ! Пък като си помисля, че наистина имах чувства към теб... Отвратително ! Ти си отвратителен човек ! Тази вечер към 9 съм свободен между другото, да си припомним старите чувства, звънни ми !

    Сериозно обаче.. Нямам си и идея как да отговоря на въпроса ти.. Смисъл и аз съм участвал в разбиването и някак не мога да ги обвиня, защото все пак си тръгват втора употреба, амортизирани като за 3-та и по зле... Мех тяхна загуба.. Ще им отнеме доста време докато намерят някои, които да пасне .. Всеки носи свойте любовни белези, това е факт в живота за всеки с изключения разбира се(девствените не получават любовни белези) !
    Последно редактирано от Maleficus : 09-12-2016 на 11:27

  15. #40
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Колко си висок?
    На кой си кръстен?
    Любимо място в Бс?
    Кога е последния път когато си плакал и защо?
    Чувствителна личност ли си ?
    В кое даскало си учил?

  16. #41
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от smilegirl12 Виж мнението
    Колко си висок?
    На кой си кръстен?
    Любимо място в Бс?
    Кога е последния път когато си плакал и защо?
    Чувствителна личност ли си ?
    В кое даскало си учил?
    1. 179
    2. На никои не съм кръстен
    3. Моста разбира се... Там се случват много инциденти, но за радост не ходя често
    4. Ще започна с това, че мъжете сме отдалечени острови и ако плачем го правим като сме сами, защото ако плачем пред други и особено пред противоположния пол, поне на подсъзнателно ниво ни възприемат като слаби Относно кога за последно... Определен тип музика ако е изключително добре направена на D minor, има ефект над мен, на живо избягвам, защото знам последствията, дори и да са далеч в бъдещето
    5. Всъщност да, но не знам в кой смисъл питаш.. Чувствителен съм към обкръжението си и хората, като е изключително трудно човек да ме излъже
    6. Пффт гето училище беше, нищо специално

  17. #42
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    имаш ли предишна регистрация и коя е

  18. #43
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    имаш ли предишна регистрация и коя е
    Нямам

  19. #44
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    хмм май подслъгваш ):

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от Maleficus Виж мнението
    библията и корана са ми любими, никога през живота си не съм мастурбирал така добре ! (шегувам се... Дори аз не съм толкова брутален...)
    И на мене ! Когато ми е скучно, отварям и чета и се смея като луд ! Особено Коранът много ме кефи !
    А иначе и на мен ми харесват еротики.
    Аз пък си мислех, че ще кажеш някои книги свързани с психологията и НЛП.

  21. #46
    Как измисли това ,,Maleficus" ?

  22. #47
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от Бял бродник Виж мнението
    Как измисли това ,,Maleficus" ?
    Виж Malleus Maleficarum
    Последно редактирано от Maleficus : 09-12-2016 на 18:36

  23. #48
    Голям фен Аватара на Maleficus
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    560
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    хмм май подслъгваш ):
    Вярата се губи лесно, но първо трябва да се подари

  24. #49
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Защо говориш толкова много, а казваш толкова малко, при това със заобикалки?

  25. #50
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Имаш ли човек до себе си в момента? Разкажи за нея - как се запознахте, каква е като характер, от колко време сте заедно?
    Хората казват "Имаш ли половинка до себе си?" Ти съгласен ли си точно с думата "половинка" или по-скоро се чувстваш абсолютно цял?
    Къде искаш да идеш и какво искаш да видиш?
    Кого смяташ да сложиш на стола по-натам, когато приключиш?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си