.
Отговор в тема
Страница 52 от 58 ПървиПърви ... 242484950515253545556 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 1436
  1. #1276
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    говориш ли за себе си в трето лице множествено число множествено не, хахах.
    колко най-дълго си се застоявала пред огледалото без да можеш да отвърнеш очи не съм имала такива застоявания да седя и да си мисля колко съм прекрасна, най-много когато съм готова с външния си вид да се погледам няколко секунди и това е.
    ако открият начин за еднополово размножаване при хората, колко деца ще си родиш пак ще разчитам на двуполовото, ако обърна резбата, тогава ще се обърна към този вариант.
    водили ли са те на психиатър не, но няма да е лошо психолог да ме види.
    ако си в компания на красви момичета и нито едно момче не ти обърне внимание, ще се засегнеш ли ако на другите им обръщат и само на мен не, е нормално да ми стане тъпо. но принципно не съм от тези, които търсят мъжкото внимание.
    лягате си с дейтона, 30 секунди по-късно той е свършил и заспал, това ще те накара ли да се чувстваш пренебрегната няма такъв вариант, ще заспи чак на сутринта.
    .
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  2. #1277
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    В какво се състои "старая се да бъда добър човек"?
    да не се държа зле с хората, да им влизам в положение, да съм отзивчива и да помагам винаги когато и с каквото мога, като цяло да ги карам да се чувстват добре и щастливи, защото това зарежда и мен.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #1278
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хехех, тва за чорапите беше сладко, аз също бих ти подарила чорапи. :3
    квак

  4. #1279
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Според теб трябва ли да бъде озаконена евтаназията? Да, при случаи, в които смъртта е неизбежна. Кое е по-добре - да знаеш, че ще умреш и само да чакаш този момент и да се мъчиш, или да сложиш край на теглото веднага? Или при случаи на висок процент парализа, който не ти позволява да водиш нормален начин на живот.
    Какво мислиш за ЛГБТ обществото? Те са хора също като всички нас, сексуалните ти предпочитания не те определят като човек. Винаги съм казвала, гледай да си стойностен човек, пък в леглото прави каквото искаш с когото искаш. Не съм против тях, дори бих казала, че ги подкрепям до някаква степен. Единственото, което ми пречи е натрапчивото демонстриране на еднополовата любов на публични места. То всъщност и за двуполовата важи. Натискайте се вкъщи, не пред хората.
    Какво е мнението ти за бежанците в България? А за циганите? Мисля, че съм коментирала вече тази тема. Жал ми е за бежанците, но не сме в състояние себе си да оправим, а приемаме в границите си външни лица, за които отиват доста пари, които могат да бъдат полезни за нас. С тези темпове страната ни ще се напълни с джипсита и бежанци, а българите тотално ще се разпръснат по света. Относно циганите, познавам много, които са свестни - имат си работа, не правят по 15 деца, имат образование. Но по-голямата част са отрепки и имат твърде много права, които трябва да им бъдат отнети, уж се водят малцинство, а с това темпо ще ни задминат по брой.
    Кой е най-травмиращият спомен от детството ти? Не съм имала травмиращо детство, не се сещам за нещо лошо, оставило отпечатък в съзнанието ми.
    Изпадала ли си в депресивно състояние? Как го пребори? Случвало ми се е да. Изправих се сама, казах си "Човек, какво правиш, вземи се в ръце." Не ми харесваше да стоя и да си мисля колко е нечестно всичко и как не се задава нищо добро. Трябваше да продължа, защото нищо хубаво няма да дойде при мен и нито една възможност няма да се появи, ако само стоя затворена вкъщи и се оставям на черните мисли.
    .
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #1280
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Защо отговорите ти са толкова предсказуеми?

  6. #1281
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Защо отговорите ти са толкова предсказуеми?
    Не знам, да не би да си медиум и да знаеш какво ще кажа?
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #1282
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Защо отговорите ти са толкова предсказуеми?
    като са предсказуеми защо ѝ задаваш въпроси

    лол

    по темата
    харесва ли ти Пловдив?
    а университетът?
    колко изпита имаш тази сесия?

    извинявам се ако вече си отговорила на тези неща, не съм чела цялата тема

  8. #1283
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Аз имам само един въпрос, ама искам да отговориш сериозно. Смяташ ли наистина да се срещаш с deitona?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #1284
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    имаш ли си термосче?

  10. #1285
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Чорапче,

    Помисли отново и ми отговори пак на въпрос 5. Може и само с да или не.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  11. #1286
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Чорапче,

    Помисли отново и ми отговори пак на въпрос 5. Може и само с да или не.
    Намекваш ѝ, че е змия ли?

  12. #1287
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    харесва ли ти Пловдив? Обожавам този град и не преувеличавам. Имам намерение да се установя за постоянно след завършване на образованието си.
    а университетът? организацията е под всякаква критика, казаха ми го доста хора, при подаването на документите го забелязах, от започването на семестъра насам вече и аз го твърдя на сто процента.
    колко изпита имаш тази сесия? 5
    .
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  13. #1288
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз имам само един въпрос, ама искам да отговориш сериозно. Смяташ ли наистина да се срещаш с deitona?
    Напълно сериозно, наистина бих се срещнала с него. И не с основна цел плътски удоволствия, просто от това, което съм видяла много ме кефи като човек и ще се радвам да се запознаем на живо.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  14. #1289
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    имаш ли си термосче?
    Само чашка.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  15. #1290
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Чорапче,

    Помисли отново и ми отговори пак на въпрос 5. Може и само с да или не.
    Отново отговарям с "да" само за хипопотамите. Може би правим различни асоциации и разбираме по различен начин определението "змия". Ще се радвам да споделиш как точно дефинираш тези етикети.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  16. #1291
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Напълно сериозно, наистина бих се срещнала с него. И не с основна цел плътски удоволствия, просто от това, което съм видяла много ме кефи като човек и ще се радвам да се запознаем на живо.
    Аз нямах предвид плътски удоволствия. Той нали каза, че си има въображаема приятелка...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #1292
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз нямах предвид плътски удоволствия. Той нали каза, че си има въображаема приятелка...
    Аз да уточня, че да не кажеш, че съм непорочна.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  18. #1293
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Коя българска известна личност те привлича най-много?

    Каква кола караш и каква искаш да имаш?

  19. #1294
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Коя българска известна личност те привлича най-много?
    Не знам дали ще се приеме като отговор, понеже не се знае от всички, като например Асен Блатечки, Димитър Рачков, Дичо от Д2, сър Алекси и прочие, но в музикалните среди в цяла България и не само, едва ли има човек, който да не е чувал името Димитър Косев. Това момче е гений. Едва на 24 години, вече е диригент на операта в Стара Загора, редовно има изяви във Виена, където живее през половината време. Свири на китара и пиано, пее божествено и композира. Създава сам спектакли и има страхотни идеи за бъдещи проекти. Почти всяка седмица гостува в някой сутрешен блок или радио, където дава интервюта и говори за работата си, което показва, че името му набира все по-голяма популярност сред обществото. Той е от малкото хора, които мога да нарека уникални. За възрастта си е направо на космическо ниво в кариерата си. Като характер е страхотен човек, изключително интелигентен и земен. Впечатлена съм, че не се държи превзето, въпреки че с тези си постижения е в пълното си право да се надува. Имам честта да го познавам лично и се чувствам просто прекрасно от този факт. Възхищавам му се, защото е постигнал толкова много за толкова кратко време, в него виждам страхотен пример за подражание и надежда, че сред младите хора все още има стойностни образи.

    Каква кола караш и каква искаш да имаш?
    Все още имам само жълта книжка, за шофьорска ще работя тази година, надявам се. Но все пак се интересувам от автомобили и имам някакви идеи каква да бъде първата ми количка. Колебая се между Сивик от 2006 нататък и Тойота Ярис от новите с елекронно табло. Като му дойде времето ще се посъветвам с някой "разбирач", който да помогне при избора. Иначе онзи ден се шегувах с нашите как повечето ми приятели мечтаят да имат Ауди, Мерцедес и прочие, а моята life goal е Лада Веста от 2016та. А в по-смелите ми мечти, където съм милионер присъства и автопаркът ми, който съдържа Мазерати Гибли, и по някое Бугати, Ягуар и Ламборгини. Тази мечта ще си я реализирам ако не на живо, минимум на колаж на стената!
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  20. #1295
    кого обичаш най много?
    кого мразиш най много?

  21. #1296
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Ибаси.
    Не ти ли омръзна на тоя стол?
    Защо пак ти си на стола?
    Какво правиш?
    Довърши изречението:
    "Искам да правя...."?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  22. #1297
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Jack_Reacher Виж мнението
    кого обичаш най много? семейството си и трима приятели
    кого мразиш най много? - за жалост нямам функцията "омраза" в настройките си. но най-антипатичните ми хора са един надувко от оркестъра, една колега и разни индивиди от бившата ми компания.
    яде ми се шоколад
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  23. #1298
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ибаси.
    Не ти ли омръзна на тоя стол? що, гониш ли ме?
    Защо пак ти си на стола? защото не съм слизала явно, темата си стоеше така зарязана от няколко месеца и днес са я възкресили.
    Какво правиш? ям, пия и разглеждам оферти за самолетни билети.
    Довърши изречението:
    "Искам да правя секс"
    също искам да правя палачинки и да направя ремонта.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  24. #1299
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Защо?
    Къде?
    Кога последно?
    Колко?
    Кой ще е следващия..на стола?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #1300
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Колебая се между Сивик от 2006 нататък и Тойота Ярис от новите с елекронно табло. Като му дойде времето ще се посъветвам с някой "разбирач", който да помогне при избора[/b]
    Посъветвай се с мен, това е предизвстен избор. Сивик е колата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си