.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Не мога да се влюбя

    Значи аз съм на 16 години.Първото ми и последно гадже беше когато бях на 12 и бяхме заедно 1 година и 2 месеца.Скарахме се много,вече дори не си говорим.Та както и да е,отне ми време,но го забравих.Е като го видя тръпката още я има,но вече ми е безинтересен.Опитах се до сега да се занимавам с други момчета,които са имали чувства към мен,но уви.Не мога да се влюбя в никой.Имах някакво увлечение по едно момче,но само толкова.Искам да се влюбя пак така както в 6 клас.Искам да ви питам,възможно ли е да се страхувам или нещо такова не знам..Ще се радвам да ми споделите мненията си.

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Човек не се влюбва по желание. Просто не си срещнала някой, който да ти завърти главата. Нищо ти няма.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    По-скоро не си срещнала подходящия човек. Това с влюбването просто се случва и обикновено нямаме контрол върху него. Продължавай да си живееш живота както досега и да поддържаш нормални социални контакти, любовта рано или късно ще се появи. Може съветите ми да звучат клиширано, но са верни.
    Welcome to the Jungle...

  4. #4
    Ми ние няма как да знаем дали ще се влубиш, дори ти неможе да знаеш дали ще се влюбиш в някое момче. Има влюбване от пръв поглед има и влюбване след време - примерно имаш си ново гаже и в началото не си толкова влюбена в него но след време се влюбваш в него, поради неговото даржание към теб, сходни интереси, характер и т.н. 100% пак ще се влюбиш както преди, споко, просто ВИНАГИ ВСИЧКО СИ СЕ НАРЕЖДА ОТ САМОСЕБЕСИ

  5. #5
    Повече от фен Аватара на SwEeTMuFFiN
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    373
    ми сега не си в готовност за връзка. момента ще дойде от самосебе си.
    NoT VeRy SmArT bUt ReAdY fOr PaRtY

  6. #6
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever
    Човек не се влюбва по желание. Просто не си срещнала някой, който да ти завърти главата. Нищо ти няма.
    И аз съм на същото мнение.

    Не се притеснявай сега за тези неща.Живей си живота, сега е момента да се забавляваш, да излизаш с приятели и да учиш. Тя любовта сама ще дойде

    --------------------------------------------------------

  7. #7
    Първото ми и последно гадже беше когато бях на 12 и бяхме заедно 1 година и 2 ...я се стегни с тва темпо ке умреш девица бе..не можела да се влюби...не ти е требе...ибание му е майката..просто се срещай с повече хора..може некаде да ти се отвори парашута..или сливата по скоро

  8. #8
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Не ти е дошъл момента и не си срещнала подходящият човек.
    Има време.
    И това ще се случи.

  9. #9
    Аз имам подобен проблем, ако това изобщо се счита за проблем. Харесвала съм много момчета,дори по 2-3 наведнъж, но никога не съм се влюбвала. Имах само едно гадже за около месец и нещо, което зарязах, защото не мисля, че беше готов за връзка и като цяло не беше за мен. Не съм го обичала, макар че му пишех, че го. После харесвах едно момче доста и и той ме и си мислех, че може и да се получат нещата, но в последствие почнах да му намирам кусури и да си казвам, че и той не е за мен. Имам чувството, че имам толкова високи изисквания, че дори и да харесам някой няма да се влюбя в него и, че като цяло няма да се влюбя въобще. Аз съм на 15 и ми е гадно, защото имам чувството, че няма да изпитам тази тийнейджърска любов, която казват, че била хубава и все пак веднъж си тийнейджър. А и не е като да кажеш, че има опашка от момчета, които искат да сме заедно, даже напротив, макар че повечето пъти като харем някой и той ме харесвам, само че за жалост не го показват много. И също, понеже в класа ни има малко момчета и те са трагични и по-рядко се запознавам с нови момчета и това ме притеснява. Иска ми се само да знам, че нищо ми няма, че не съм някаква луда или нещо такова и, че нищо не изпускам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си