.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Question Мисия Франция!

    Здравейте!Бях пуснала тема за кандидатстване във Франция.В тази тема искам съвети и мнения .Ситуацията е такава искам да уча във Франция медицина сигурно в Лион, Гренобъл или другаде.Когато ще трябва да кандидатствам няма да са минали матурите в 12 клас и ще ми трябват извлечение от 10, 11 и 12 клас.Сега съм се заела да имам в 11 и 12 клас само 6-ци но в 10 клас имах 4 по химия за годината за сертификатите сега ще
    взимам B1 после юни по Английски Advanced.Догодина ще взимам B2 и C1.Според вас имам ли шанс и моля за съвети и мнения много искам да уча там ще направя всичко ако трябва ще се ява и на приравнителни изпити за 10 клас по химия моля пишете ми.Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Направих няколко сеанса с боб. Резултатите бяха силно противоречиви.

    Според белия боб, ще те приемат. Но шарения боб, казва съвсем друго.... Най-добре да ти гледам и на зеле по скайп, цената е към 20 лв. Правя и магия за успех с каймак от млечния път...


    Сега сериозно... Дали ще те приемат зависи от много неща.. Колко елитен е университета, колко хора и с какви оценки ще кандидатстват и тем подобни.

    За да си най-сигурна, че ще те приемат най-добре иди на изпит за промяна на оценката от 10 клас по Химия. Така ще е по-сигурно.

    Едит: След като си 11 клас имаш достатъчно време, да разучиш нещата. Обърни се към някоя от фирмите за кандидатстване в чужбина.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си