.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    По- бавна еякулация(експеримент)

    Здравейте на всички. Аз съм мъж на 21 години. Имам приятелка, с която правим поне 4 пъти секс в седмицата. Еякулирам средно за 15-20 минути при любовна игра и след това издържам до 2-3 часа, но както всички мъже знаят пениса след първото свършване не е на 100% и му трябва малко време да се възстанови. Искам да попитам, четох за един мехлем, който намалява чувствителността на мястото върху, което се нанесе. Мехлема се казва Лидокаин 5%,който струва около 5 лева, искам да попитам някой използвал ли го е като средство за намаляване на чувствителността на пениса и ако е, какви са последиците след това. Не съм изключил и спрейовете за задържане да речем DOOZ 14000, който е на цена около 30 лева, но това е експеримент и не смятам, че трябва да хвърлям толкова пари като мисля да го използвам веднъж или два пъти за да видя какво е. Благодаря и моля само за сериозни мнения.

  2. #2
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    Лидокаин за задържане?! хахахах това е анестетик и с него няма да усещаш нищо,все едно си го взел под наем...не ги ползвайте тия лайнарии,като спрейове,мехлеми хапчета и т.н,защото просто няма нужда

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тия "спрейове за задържане", както и презервативите за по-бавно свършване се основават на локален анестетик като лидокаина. Зависи от дозата, но се притъпява усещането на главичката на пениса и ако прекалиш няма да усещаш почти нищо и може да не успееш да свършиш. Не ти препоръчвам да използваш подобни неща, 15-20 минути за първи тек звучи съвсем нормално. Ако искаш малко да си намалиш чувствителността на главичката, носи си го забелен в гащите, това помага. Успех !

  4. #4
    Да знам, че 20 минути са достатъчни, колеги. Просто исках да изпробвам какво е чувството, защото ме посъветваха и за Durex Perform, който пак съдържа лидокаин. Целта на това е просто експеримент и ще бъде ползвано само веднъж или два пъти, както съм казал горе, не повече. И да знам, че намаля чувствителността и нямам намерение да прекалявам, ще сложа колкото едно зрънце ориз. Исках просто да чуя мненията на останалите хора от форума, защото съм чувал, че при някой усещат всичко и издържат много, а при други все едно не е техен. Именно затова ми е любопитно и сме решили да пробваме с приятелката ми. Иначе нито съм комплексиран нито тя е недоволна, всичко си е както трябва. Просто добавяме разнообразие в сексуалния живот.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Лидокаин не е ли за болка?

  6. #6
    Както са казали момчетата по- горе, това е анестетик, който намаля чувствителността. Освен нормалното му предназначение се използва и в секс индустрията. Много от презервативите за задържане (Durex Perform, Long Love и т.н) се съдържа и в спрейовете.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от blackbear1 Виж мнението
    Да знам, че 20 минути са достатъчни, колеги. Просто исках да изпробвам какво е чувството, защото ме посъветваха и за Durex Perform, който пак съдържа лидокаин. Целта на това е просто експеримент и ще бъде ползвано само веднъж или два пъти, както съм казал горе, не повече.
    Пробвай с тия презервативи за забавяне, там се предполага че анестетика е дозиран, за да не ти се обезчувстви напълно и да не усещаш нищо !

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от blackbear1 Виж мнението
    Както са казали момчетата по- горе, това е анестетик, който намаля чувствителността. Освен нормалното му предназначение се използва и в секс индустрията. Много от презервативите за задържане (Durex Perform, Long Love и т.н) се съдържа и в спрейовете.
    забрави да рекламираш аналните топчета
    сигурно и с тях изпитваш голям кеф

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    забрави да рекламираш аналните топчета
    сигурно и с тях изпитваш голям кеф
    Ще ме извиняваш приятелче, ама къде пише, че не трябва да рекламирам марки или продукти, когато става дума за искане на мнение? Аз не ги рекламирам, защото не ги разбирам, но щом ти им правиш реклама явно е от личен опит.
    Последно редактирано от blackbear1 : 10-04-2016 на 20:13

  10. #10
    Брат, ако е само за експеримента - давай. Само не се закачай по тия глупости.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от belphegor Виж мнението
    Брат, ако е само за експеримента - давай. Само не се закачай по тия глупости.
    Нямам намерение да се вманиачавам в тия неща. Както казах това е експеримент за разнообразен сексуален живот, по- младите ще ме разберат, че рано или късно ти става банално и искаш разнообразие, смяна на обстановка, използване на различни медикаменти и т.н. А старците, които обичат да клатят по 5 минути и да оставят жените си незадоволени си е техен проблем. Ще го изпробвам и ще споделя с вас какъв е бил ефекта.

  12. #12
    Има презервативи, хапчета, мехлеми, спрейове и т.н., и т.н. Ще пръскаш здраво, спор няма, но няма да усещаш почти нищо, все едно пениса не е твой. Пробвай, няма лошо в това. Тъкмо после сам ще прецениш има ли смисъл или не занапред.

  13. #13
    Добър вечер, колеги. Направих си този експеримент. Използвах Лидокаин 5 минути преди започване на сексуалния контакт, дозата беше колкото едно оризово зърно. Не загубих чувствителността си както повечето казаха, че ще стане.Вярно намали леко чувствителността, но не е като да я загубя напълно. Помогна ми да издържа 2-3 часа без да свърша, но ефекта не беше както си го мислех. Надявах се да бъде твърд на 100% през цялото време, но не се получи така, беше на около 90%. На който му е интересно може да пробва,няма странични ефекти(поне при мен), но аз не виждам разлика ако използваш лидокаин и ако свършиш веднъж и след това преминете към втори рунд. Това е като цяло за експеримента ми и благодаря на всички, които взеха участие в тази тема.

  14. #14
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Не пробвай тия химий

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си