.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Кръв от анус

    Здравейте! Обръщам се към вас със доста срамен проблем, на 19 съм , преди 3 дни ходих по голяма нужда и от тогава не е спряло да ме боли задника, ( изкарах голямо количество .. ) вчера също ходих, вечерта обаче забелязах , че ми тече кръв от задника, заедно с болката. на другият ден болката намаля , почти спря, но кръвта не спира, тече малко ама не спира, не знам какво да правя, дали е сериозно или не,.. помощ ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    тва са хемоироиди ама иди на лекар.ама ти голямо количество кръв ли си изкарала бе?

  3. #3
    Не беше голямо, кат начало започна с 2, 3 капки не обърнах внимание , по късно като отидох до тоалетна видях , че има значително повече, днес мисля, че кръвта е по-малко ама не съм сигурна вече

  4. #4
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    анален да си правила нешто?

  5. #5
    Не никога не съм правила анален

  6. #6
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    аз залагам на хемороиди и ако си се напанала по силно в тоалетната е ясно.Но все пак иди на лекар кво ти пука чак толкоз че да те е срам.

  7. #7
    Исках да изчакам да видя какво ще стане, Болката спря ама кръвта не още и се побърквам , да знаеш някакъв начин за спирането й

  8. #8
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    не сажалявам.отивай на лекар не се чуди може и да е нешто друго или некво разкасване да си получила

  9. #9
    Добре , благодаря ти много все пак

  10. #10
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    нп

  11. #11
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Станал ти е кръвоизлив, не се притеснявай, ще ти мине само след няколко дена. То по-скоро е като вътрешен хемороид - просто се е спукал и сега е като рана. Ако не спре - тогава вече може да се консултираш с лекар.

  12. #12
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Пий витамин ц
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  13. #13
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    Ако не спре - тогава вече може да се консултираш с лекар.
    А ако спре може и да пропусне посещението при доктор?!?!? Хора, вашето здраве си е ваша отговорност!
    При всички положения иди на лекар, за да се уточни какво става, защо става и какво да направиш, за да се оправиш. Не разбирам какво си губите времето да пишете из форуми. Успех!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Естествено, че може, след като се знае, че е хемароид ... Ти като си порежеш леко пръста ходиш ли на консултация с лекар ?

  15. #15
    Измиването с хладка вода след голяма нужда е сигурен начин за предотвратяване на поява на хемороиди .

  16. #16
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    Естествено, че може, след като се знае, че е хемароид ... Ти като си порежеш леко пръста ходиш ли на консултация с лекар ?
    Ако знае, че има хемороиди, няма да пише във форума. Чети внимателно.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Ти май не четеш - нали и обясняваме, че е хемароид и следователно - вече знае ! Препоръчвам ти същото!

  18. #18
    Най-добре си отивай да на доктор и хем ще си спокойна след това.Доста съм си патил от това, че когато трябва не ходя да питам доктора и после се чудя какво да правя...

  19. #19
    ООО, аз имах същия проблем до скоро. Просто не акай повече, а стискай.
    Убичам да слушам мп3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си