.
Затворена тема
Страница 171 от 300 ПървиПърви ... 71121161167168169170171172173174175181221271 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 251 до 4 275 от общо 7495
  1. #4251
    We're just two souls swimming in a fish bowl, year after year :/

  2. #4252
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760

  3. #4253
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Казва ми някви очевидни неща, където и аз ги знам твърде добре, говорили сме ги петдесет пъти и аз сама съм си стигнала до решението, както и очевидно си го поддържам повече от достатъчно време. Абсолютно информирано съгласие е, не разбирам какво толкова още го чепка. Чак ме дразни ей така като се завърти разговора в тая посока - не живея под камък и мога да си правя сама изводите и съответно да си взема решението. Написаното важи и за двете теми, които ми разчепква.
    Утре, майкЯ му дееба, ще се наложи да се занимавам с бумащини, чак от сега ми се повръща. Стискайте ми палци да не лежа някого като за човек.
    квак

  4. #4254
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    скапано

    дори когато правя полезни неща за нещо над мен

    и може би съм радостен на помия на момента или малко след него

    минава някакво късо периодче от време и БАМ

    here we go again
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  5. #4255
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    троп, троп...

    крачето пак играе
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  6. #4256
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Приятели...каква идилия!

  7. #4257
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Аве...само аз ли съм единствения, който не обича да ебе момиче в цикъл? Баа... ем гнус ме е, бе какво да направя... не искам да си цопвам хуя в кръв... че и да ме съдят на всичкото отгоре. Ей, хората са големи помияри, честно...ако имаш различно виждане от някого, ти приемаш неговото, ама твоето е винаги грешно и си ненормален. Беги оттука...

  8. #4258
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Подписвала съм се и съм си писала имената днес поне 6-7 пъти. Че аз на лекции по-малко пиша, еба го. И си помислих таман, че всичко е приключено, то файда - в понеделник пак сначале. Вярно, че тогава е по-малко работата ма пак...
    А като се видях какъв охлюв съм в муцуна, дрехи и обувки, стана ми лошо направо! Ако бях на мястото на братчедка ми и такъв изсуляк се носи с мен, щях да се отрека от него/нея с държавен вестник. :ддд Ае, зАеби, поне имам повод да си черпя тук хората, и без друго вече никой не ме познава в Русе - всичките или умряха, или се разотидоха. Ся тъпча тук една пица, щот бях гладна на куче, имам и кола, и сладко.
    И след някоя годинка ще се наложи да си тъпча челото с ботокси май, щот имам ебаси резката от сега още. :ддд За което ще ми се наложи да сменя Антракс със някой богаташ, който да ми плаща да съм му красив инкубатор. :дддд Трябваше да слушам на времето, а не да си правя мимически бръчки от 21 годишна, че да мога да се омъжа по либоф, не за пари. Одъртяваш, ВикториО, боклик такъф!
    квак

  9. #4259
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Трябваше да слушам на времето, а не да си правя мимически бръчки от 21 годишна, че да мога да се омъжа по либоф, не за пари
    Same shit here. Този разговор се води всяка вечер вкъщи с добавката, че ще ми залепят тиксо на челото, за да не се бръчкам.
    Чувствам се като пълен парцал, не бях се чувствала така от половин година насам. Изоставена от всички, разбита, празна отвътре. Не мога нито да плача, нито нищо. Само стоя и гледам като зомби, а като ме питат нещо, отговарям супер кратко и грубо. И тя ме изостави, не съм очаквала, че точно в такъв момент ще ме зареже и ще трябва да се оправям съвсем сама. И с брат ми проблемите не престават, в момента се разкъсвам между това да крепя него и в същото време да ми останат сили да поддържам и себе си.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  10. #4260
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Lifeh is guuuuuuuuuuuud.
    Lifeh is perfectH.

    Изпитите идват, уча си, пия си, тренирам,бачкам си, race to world first върви много добре... тотално отебах всички и ми е екстра ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  11. #4261
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Как ме мързи,а съм поканен на рд в "Студенското село."
    Ма ще хода,щото ми един от добрите приятели.
    А дъртатице в уНиСиСие само могат да те вбесяват и нищо друго.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  12. #4262
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Ще ходя на бал (:
    Градската ми душа е напълнена.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  13. #4263
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Ще ходя на бал (:
    Градската ми душа е напълнена.
    къв бал бе :Д



    on: драйфа ми се от одеве, да го е8а
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  14. #4264
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Благотворителен. Искаш ли с мен?
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  15. #4265
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Благотворителен. Искаш ли с мен?
    хохохохох
    ако първо го беше поканила, а след това да добавиш, че ще трябва да се изръси
    бе не знам, и в двата случая звучи по ....

  16. #4266
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Same shit here. Този разговор се води всяка вечер вкъщи с добавката, че ще ми залепят тиксо на челото, за да не се бръчкам.
    Много мразя мимически бръчки - карат ме да се чувствам зле. Слушай си там съветниците и вярно не се бръчкай, щото и ти ще трябва да сменяш дейтончо с някой богат, за да имаш пари за ботокс.
    квак

  17. #4267
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    и от усмихването излизат бръчки
    да си знаете

  18. #4268
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    и от усмихването излизат бръчки
    да си знаете
    Знам.
    квак

  19. #4269
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Знам.
    10лв!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #4270
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Уж спасих нещата за момента, но не съм сигурна дали не трябваше да си ги оставя така и да не предприемам нищо. Както и да е, ще се разбере утре.
    Видях мотора днес, как се случи да е точно днес, не знам. Наистина няма нищо случайно в този живот. Добре съм, не се разстроих, въпреки че бях на място с толкова много спомени.
    Изумена съм с какво се занимава оркестъра вместо да си гледа партитурите. Обаче ми е много забавно, че мислят така и искрено се надявам предположенията им да се превърнат в реалност в най-скоро време.
    До преди четири месеца не понасях червено вино, а сега го обожавам. И тази вечер ми се отрази наистина прекрасно, определено имах нужда. И вече съм сигурна, че не общуват с мен само от учтивост и заради детето, а наистина ме харесват като човек. Много съм щастлива от този факт. И нямам търпение да си дойде от турнето. Това ще е третото прекрасно събитие през идната събота. Като изключим проблемите с брата и със съкровището, което вече е просто сандък, нещата се нареждат.
    Тестчетата за изпитване на доверието са много готини. Изключително забавно е да ги гледам как попадат в капана един по един, без изобщо да се усетят, че знам абсолютно всичко. Така разбираш кого да оставиш до себе си и кого да разкараш.
    И килимът от мемори пяна е оргазъм. Искам следващият път, в който ме поканят на гости, да остана и да спя на този килим.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  21. #4271
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    От доооста отдавна не се бях чувствала така зле със себе си. Нямам сили и желание да стана от леглото, за да обядвам. Силно се надявам и тоя път да ми мине така бързо, както предния. Ще ми се да имаше с кого да изпия поне едно довечера, защото няма да е особено добре да стоя вечерта самя. Трябва да изляза, наложинелно е даже.
    квак

  22. #4272
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    хохохохох
    ако първо го беше поканила, а след това да добавиш, че ще трябва да се изръси
    бе не знам, и в двата случая звучи по ....
    момента, в който видях думата "благотворителен", се отказах :Д:Д:Д:Д
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  23. #4273
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  24. #4274
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898

  25. #4275
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://zamunda.net/banan?id=485281&hit=1&t=movie

    някой с регистрация в замунда може ли да ми каже името на релийза
    благодаря

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си