.
Затворена тема
Страница 182 от 300 ПървиПърви ... 82132172178179180181182183184185186192232282 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 526 до 4 550 от общо 7495
  1. #4526
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    хехехехе, твоя наборка и ти потекоха лигите
    хах,сладури

  2. #4527
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Чувствам се много добре,защото на 7ми имам рд...после имен ден...И Цялата седмица ще си дивея!Животът е прекрасен и ви желая прекрасен ден на всички!!!

  3. #4528
    недоволна. едно прасе ще ми бъде ръководител. прасе, което се опитва да ме мачка отсега, а като й се даде малко власт не искам да си представям какво ще е :<
    направо ми се сви сърцето като разбрах
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4529
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Рънър, мерси за предложението, ама на Ракши ми харесва повече, понеже е изключено лашкането.
    Мъжо, няма какво да пробивам, не ползват...
    Писах ѝ, че тази седмица съм си плътно в общака всеки ден, no matter what, и се извинявам, че ѝ развалям любовното гнездо. Добавих също, че така и така не ходи на лекции като е тук любовника, та направо да си ходят откъдето са дошли и да се клатят цяла седмица колкото си искат. Завърших с напомняне, че и аз живея там, че благодарение на мен и тя е в това общежитие, а не в мизерията, и е редно да се съобразява малко. Подви опашка, изпрати си мъжа да ѝ работи в ресторанта, докато тя е в Пловдив и сега сме си само двете. Преди малко ми каза, че си търсят квартира тук и аз едва си скрих усмивката. И за награда ще я изненадам - довечера най-добрият ми приятел идва на парти с преспиване в нашата стая!
    Не съм подозирала, че могат да се водят мирни преговори с това кухо същество, но явно момчето ѝ налива поне малко мозък и като е с него, се държи що-годе адекватно. Иначе онзи ден ѝ писах "Ще купиш ли хляб?" и получих отговор "Ами да, и без това няма."....

    Интервюто мина доста добре, доволна съм и от себе си, и от работодателя. Надявам се да ми се обадят с одобрение в близките дни.
    Иначе ми е малко шитаво, имам чувството, че всеки ме е заебал и ме търси само при нужда. Вече сериозно обмислям да разкарам абсолютно всички от живота си и да го карам като вълк единак. Или пък да си търся нови приятели.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #4530
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    овен
    имаме несъвместимост ;/
    макар че асцендентът ми е везни, каквото и да значи това

  6. #4531
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    овен
    имаме несъвместимост ;/
    макар че асцендентът ми е везни, каквото и да значи това
    хах,харесвам везните...

  7. #4532
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643

    Септември.
    It
    Хайп.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  8. #4533
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението

    Септември.
    It
    Хайп.
    <3 <3 <3
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  9. #4534
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Мислех, че ще ревнувам и ще се дразня, обаче ми е такъв айляк и толкова не ми пука, че даже да ми пратят селфи от леглото, в което е бил с мен миналата седмица, нищо няма да ми трепне. Вече не се тормозя заради чуждите постъпки, просто си вадя изводи за хората и внимавам с кого общувам.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  10. #4535
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    ок:
    - има яко тяло
    - свири на китара/в група
    - завършил е нещо прилично интересно (макар това да не е критерий)
    - самият той е прилично интересен
    - преподавал е
    - изразява се добре

    минус - има му нещо :д
    не знам какво е, но определено е нещо
    ще го определя като (сериозни) проблеми със себе си и ще имам едно наум
    евок иска да чука откачалкаааа
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #4536
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  12. #4537
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Всичко ще си е наред цял ден,а като легна да спя за 2 часа,всичко се обръща надолу с краката..
    ако не ми бяха и изкъртили телефона от звънене,щеше да е много добре.. сега трябва да се оправдавам пред всички..

  13. #4538
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    евок иска да чука откачалкаааа
    а не съм решила още искам ли

    бтв след последното му съобщение направо си плаче да го питам дали знае, че го наричаме "психопата" :д
    може да е на шега (съобщението), но доста добре се вписва в профила му в очите ми/ни


    също така май е крайно време да си инсталирам някакво популярно приложение за комуникация
    майка ми вече отказва да използва нашето си, понеже го била ползвала само за мен, а то и другия човек, с когото си пиша там, го ползва единствено с мен
    или ще я навия някак си да си сложи скайп на телефона
    или ще се наложи да си сложа уатсап
    месинджър абсолютно не ми е вариант
    вайбъра също ме дразни
    Последно редактирано от Ewok : 04-03-2017 на 20:43
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  14. #4539
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    а не съм решила още искам ли

    бтв след последното му съобщение направо си плаче да го питам дали знае, че го наричаме "психопата" :д
    може да е на шега (съобщението), но доста добре се вписва в профила му в очите ми/ни
    покажи съобщението де
    дословно
    да го обсъдим

  15. #4540
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Разбира се, веднага.
    Даже и снимка и профила му ще пратя, за да може по-обстойно да го обсъдим.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  16. #4541
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    също така да добавя

    не знам кое е по-вярно - всички са курви

    илииииии

    идеята ти за човек не отговаря на реалното същество


    this is some of that


    shit
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  17. #4542
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    второто;
    особено за хора с по-развит интелект/въображение.
    и да, струва си!)

  18. #4543
    @Rakshy,
    бутналата е във френдзоната, брат. Заеби я тая, явно не те заслужава.

    ОН: Когато работиш 40 часа, легнеш да спиш и след 2-3 часа ти звънят в 23:30 да те питат как си и какво правиш. : |

  19. #4544
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    време е за душевно изливане на ракши

    class is in session

    нтака, почваме с това, че вчера бях достатъчно умен да си накисна овесените ядки от вечерта, което доведе до една приятна закуска, а не както обикновено да го джвакам тоя чакъл (когато просто сложиш овесените ядки и млякото, стоплиш ги за по-малко от минута и просто ги погълнеш). Сутринта започна обещаващо - успях да стана, ядох вече описаната закуска, зяпах си някви неща, пях си на воля, довърших си презентацията, ядох пак, изкъпах се, отидох към уни. В метрото си пуснах малко Stormzy и ми попадна топ 5 момента, в които Еминем е изненадвал публиката или взел шоуто на някого, нещо такова. Даде ми един много странен вайб, стана ми малко странно. Като отидох тая ми се направи нещо, че закъснявам, отебах я и си седнах, нали. След няколко минути Е (о, да внасяме буквите репрезентиращи хора) почна неш да се закача. Бил съм ѝ бил липсвал, щот беше 10 дни в унгария. Можеше и аз да бъда, но реши да не ми каже и отиде сама
    Тъ, на почивката ми даде магнитчето, което беше отвратително, заклеам се. Най-тъпото магнитче, което имам у нас. Дори онова от катедрата е по-яко Някъв тролей с номер 74 и пише нещо си будапеща. Това избрала щот съм бил винаги закъснявал. ДА ТИ ЕБА ТЪПОТО ВЪОБРАЖЕНИЕ! Добре, все тая. Отивам да си принтирам за презентацията нещата - 8 страници, пичагата ми обявява цифра от близо 1 лев за 8 страници, които мислех, че ще бъдат 4, щото реших, че ще го направи двустранно. КУРА МИ. 8 страници едностранно. ШИБАНЯК. Съжалих, че му пожелах лека работа, педераста му с педераст, да му е тежка утре дано! Все тая. Качваме се нагоре и тъй като сме няколко човека и тя (Е), решава да сподели личния си живот, докато аз си ходя апатично, както винаги. Първо пита дали съм бил негативен или нещо такова, отговориха ѝ, че не ми било пукало, при което тя видя в това зелена светлина - "ами аз се занимавам с Л."

    моята реакция - "с кого?!"
    - "с Л."
    -"пишки ли си правиш бе?!?!"

    моментът, в който осъзнах, че не си прави пишки исках да ѝ ударя един шамар, заклеам се във всичко свято, въпреки че мразя всякакъв вид насилие върху жена, тва е една от тия ситуации, за които бих лежал в моралния ми затвор.
    този въпросен Л. е един селски бек, с една огромна празна мутра, която е идеална за тупаници и шутове, с един тъп поглед и интелекта на презряла диня от Добрич. Не-ве-ро-ят-но. Преди няколко седмици ми се оплакваше как ѝ бил пишел и тя се чудела кво да му отговори и му била сийнвала, и се чудела как да го отебе. Близо месец по-късно "ми аз се занимавам с него"

    не знам кое ме дразни повече, че е навита да я чука тоя австролопитек, или че не може да си държи позицията. МИсля, че и двете, като първото е основата, а второто е онова малко перце, което чупи структурата, като в том и джери.

    така агресия не съм изпитвал от един доооооста сходен момент, сходен не точно, но от подобно естество.

    преди тва бях чел статия за педофилия, което беше заредило 50ти калибър в мен, и това беше просто чукчето, което детонира всичко :Д успях да накарам поне 2ма човека да ме мразят след тва и си съсипах целия ден

    добре, че ми дойде презентацията и 40 минути говорих за маоизма, че да ми се оправи деня :Д

    след това направих с 3 повторения повече от по-предната седмица, което си е постижение (тяга)
    също така май си наебах перката/суратуса, утре ще разбера :Д


    от цялото това фиаско, човек може да стигне до един извод - трябва да си с mindset-а на тюлените - трябва да очакваш най-лошото, за да не те хване неподготвен (smh)

    също така гледам и това под поста ми, че да си дам малко надежда
    По принцип ли си такъв филмар или си просто зодия рак?

  20. #4545
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    също така да добавя

    не знам кое е по-вярно - всички са курви

    илииииии

    идеята ти за човек не отговаря на реалното същество


    this is some of that


    shit
    Като малко момченце, на което са му взели количката си.

  21. #4546
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ракши, тази е много зле
    не може да ти говори за друг мъж, ако не сте някакви мега бффс без очаквания (дори и тогава е туу мъч)
    по тази постъпка е ясно, чи ни стаа

    иначе, овесените ядки, ахааххах, преди и аз ги джваках твърди


    Хораааааа

    Диловаси - Турция

    мога ли да отида там в една фабрика за 3-4 дни, или няма да се върна?
    тр да отговоря днес/утре
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #4547
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Диловаси е до Инстанбул, не би трябвало да имаш проблем.
    Ама вземи разкарай от стената си във фейса, че се интересуваш от стрелба, че Турция следи за подобни неща и може да се заядат или нещо друго.

  23. #4548
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    хахахахаха, добър пойнт

    казаха ми, че е традиционно градче, т.е. разбира се скромни и солидни дрехи, да не привличам внимание, да не ходя по улиците вечер, нормалните неща

    а нашите у нас ми говорят, че ще ме дрогират и продадат, изнасилят и вкарат в затвора
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #4549
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Не знам как да се чувствам. Имам нужда от почивка. Имам нужда да знам, че греша. А май съм напълно права...

  25. #4550
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    казаха ми, че е традиционно градче, т.е. разбира се скромни и солидни дрехи, да не привличам внимание, да не ходя по улиците вечер, нормалните неща
    а нашите у нас ми говорят, че ще ме дрогират и продадат, изнасилят и вкарат в затвора
    ми то май не е точно градче, а го водят индустриална зона, обаче някви кофти отзиви четох за работещите там и не знам
    в Турция няма да те дрогират, имат страшни закони срещу всичко свързано с дрогата, ама за изнасиванията са по-либерални, затворите им в момента са пълни с гюленисти, за теб няма да има място

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си