.
Затворена тема
Страница 211 от 300 ПървиПърви ... 111161201207208209210211212213214215221261 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 251 до 5 275 от общо 7495
  1. #5251
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    И накрая реми и всеки зима парата.
    Тоя Флойд кат го знам ,ще иска многооооо.
    100 млн иска
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  2. #5252
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    100 млн иска
    Ба,много малко.
    Според тебе кой ще бие ,ако има такъв мач?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #5253
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ба,много малко.
    Според тебе кой ще бие ,ако има такъв мач?
    не е много лесно да стигнеш до извод без да го видиш

    Ако мачът беше с правила различни от тези на бокса, то Конър бие всеки път. Правилата обаче са боксови, ръкавиците са по-големи, темпото на мача е различно. Мейуедър има 49 победи по тези правила. Конър няма нито един професионален боксов мач. Опитът е в ръцете на Мейуедър, което не е за пренебрегване. Същото беше и снощи с Кличко и Джошуа, затова ако използваме снощния мач като шаблон, Конър има реален шанс, но на хартия губи.

    Аз лично се надявам Конър да победи в един такъв евентуален мач и смятам, че може да го направи, дори да е underdog.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  4. #5254
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Сутринта супер въодушевен отивам да й купя цветя и БАМ. Греда.. нямат терминал, а аз нямам кешовица. ;д
    Айде обратно до нас. Много висока цена за мъртви растения. Зарадва им се. Ш'са онождаме.

    После както си спя, някакъв посерко ми звъни с няк'ви празни заплахи и името на оная курва, в пълният си блясък и самообладание му обясних, че ако още веднъж ми звънне и/или заплаши мен и близките ми по какъвто и да е начин, си пускам жалба за телефонен тормоз и /тероризъм/ (представите си филмар + телефон + ярост = "ш'та убия." "ш'та взривя." "ниш не ме интересува" клишенца, oчаквах да чуя и алах акбар, уви..) Не, че се трогвам от филмарщината му или от измишльотините й.
    Обясних й какво лайно е и как ще изгори много сериозно ако продължава с детинските си простотийки. Надявам се да ме е разбрала, някои хора не могат да приемат, че си ги превъзмогнал и не се интересуваш от тях по какъвто и да е начин. Уважавам тоалетната хартия повече от нея и обръкжението й. Но така са някои определени индивидчета, влезе им някой и друг кур в междукрачието и айде порасне им работата, че навирят носа и се помислят за алфа. Както и да е, да не навлизам в тази тема, че чак ми е смешно, колко е жалко.
    Тренира ми се определено, нямам търпение за вторник. Изпуснах мачовете и ме е яд. челастри ми се, а снощи се напих и заспах, иначе..
    Мисля, че съм мега израсъл морално и социално, което е странно, защото все още пиша тук, което по дифолт ме прави асоциална отрепка.

    О и приемам съвета на една съфорумка (тя си знае, коя е) и ще играя на повече от три места едновременно, пък да видим.
    Отивам да се напия, довиждане ;с
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #5255
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    а снощи се напих и заспах, иначе..

    Мисля, че съм мега израсъл морално и социално,
    ...
    Отивам да се напия, довиждане ;с
    Социалното ти израстване е впечатляващо.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  6. #5256
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    челастри ми се, а снощи се напих и заспах, иначе..

    Отивам да се напия, довиждане ;с
    интересно
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  7. #5257
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Защо не съм на работа днес...чак се ядосвам и беснея...Не понасям да бездействам и съм си работарче. :P А и няма кой да ме ядосва,както днес..Шитт...

  8. #5258
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice_90 Виж мнението
    Защо не съм на работа днес...чак се ядосвам и беснея...Не понасям да бездействам и съм си работарче. :P А и няма кой да ме ядосва,както днес..Шитт...
    Ако искаш събота и неделя може да ме заместваш на моята работа, ама възнаграждението ще е за мен?

  9. #5259
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Why'd you have to wait?
    Where were you? Where were you?
    Just a little late
    you found me, you found me.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #5260
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ако искаш събота и неделя може да ме заместваш на моята работа, ама възнаграждението ще е за мен?
    Хах,става за мен парите не са всичко p.S Дано семдицата започне добре...

  11. #5261
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Вече се чудя толкова ли богато въобръжение имам на подсъзнателно ниво или...

    След като преди няколко дни сънувах, че съм станал танцьор...какво ли имам аз общо с танците...и имаше някаква жена дето беше нещо като ментор и даваше шансове и ми обясняваше как ще рискувала да ми даде шанс. В един момент от нищото сякаш се появи някаква девойка, която се оказа танцьорка, но си нямаше партьор за танците. И аз бях сингъл и тя ме избра. Менторката, когато ми каза, че ще ми даде шанс я пита и нея с кой е. Аз даже я бях забравил как изглежда ми спомена името. А менторката въудошевено започна да ми говори, че нямало за какво да ми дава просто шанс. И даже да ме убеждава да не се притеснявам и че щом вече си имам и партньорка за танците съм вече точно за там. И днес пак...Този път пък се сънувах, че съм манекен.Пак нещо далечно от мен. Но...сякаш някаква красива девойка беше спомогнала за това ми положение. Тя ме гримираше, а аз я гледах дискретно и страшно и се кефех.Като извършваше някаква дейност по миглите ми някак страшно нежно и мило ми каза, че имам най-красивите мигли на света, което ме накара да се почувстват страаашно готино...

    По принцип в реалността не съм от хората способни да си измислят подобни истории.Още повече пък историите достойни за книга в доста мои сънища...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #5262
    снощи не можах да заспя и излязох на бар, напих се и днес спах почти цял ден

    още ме цепи главата

    добре че утре не съм на работа или уни
    САМО ЛЕВСКИ!

  13. #5263
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Мъжката любов е да обичаш една жена така както би обичал едно дете, независимо от това каква е, дори да изпадне в бедност, дори да има недостатъци или се разболее. ( разбира се не всеки мъж, тук говорим за общата картинка и историята и хилядите мъже умрели, за да се измъкнат любимите им хора ме подкрепят в това твърдение)

    Женската любов спира там, където свършва възможността на един мъж да предлага качествата, който са стимулирали жената, ресурсите, който са й осигурявали удобството и сигурността, която гърба му е предлагала.. За жалост това важи особено ако мъжа се разболее, загуби ръка или крак, изпадне в бедност заради лош късмет дори и тнн.. Жената ще спре да го обича независимо и в най добрия (или лошия, зависи от перспективата) случай, ще стой с него, за да не си навлече социална стигма.. Но това не е любов.. Това е като да си наемеш работник за жалост.. Дори да изпитва лоялност, тя спира в момента, когато е уверена, че няма да получи нищо в замяна.

    Аз се научих от рано и избегнах всичката болка от разделите, защото знам каква е причината и не третирам любовта, която получавам по същия начин както възприемам любовта и просто се радвам на това, което жените могат да предложат, тоест ги използвам малко или много, но не се чувствам виновен, защото те със сигурност искат моето без скрупули
    Знанието е сила, знанието е свобода.. Винаги ще подавам ръка на братята си, защото свободата е по сладка, когато е изпитана с компания.
    Последно редактирано от PathToOuroboros : 04-30-2017 на 19:13

  14. #5264
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Защо си мислиш, че мъжете са различни? Единици са хората и от двата пола, които ще останат до някого в трудности или като вече не получават това, което искат. Такива са реалностите.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  15. #5265
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    PathToOuroboros, вземи си хвани един мъж де те лашка по три пъти на ден и стига ревал...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #5266
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice_90 Виж мнението
    Хах,става за мен парите не са всичко p.S Дано семдицата започне добре...
    Правим го!

  17. #5267
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Правим го!
    Ако си някой склададжия набързо ще и се охлади ентусиазма.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #5268
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ако си някой склададжия набързо ще и се охлади ентусиазма.
    Не съм, работата ще ѝ хареса.

  19. #5269
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не съм, работата ще ѝ хареса.
    младата кръв е от тези дет тестват вибратори
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  20. #5270
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не съм, работата ще ѝ хареса.
    да не си управител на витрина в Амстердам?
    САМО ЛЕВСКИ!

  21. #5271
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    никво уважение нямате към модератор
    сякаш е срамно да бачкаш на светофар и да миеш прозорците на колите

  22. #5272
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298



    толкова не вярвам, че не е за вярване
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  23. #5273
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Социалното ти израстване е впечатляващо.

    Извинявай не виждам нищо лошо в това, човек да се забавлява на парти с приятели ;д просто ми се случи на мен да е два поредни дни пък и съм на 22, ся ми е времето ;д Социалните ми умения са впечатляващи Indeed, от около 2 месеца насам си имам нещо като резолюция да се запознавам поне с 1 нов човек на ден (няма значение пола, да не кажете нещо ;д) дали реално дали в интерент, so far so good.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #5274
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    интересно
    Първо съм така,

    А след 1 бутилка като ми се прикеца съм така
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #5275
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice_90 Виж мнението
    Хах,става за мен парите не са всичко p.S Дано семдицата започне добре...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си