.
Затворена тема
Страница 264 от 300 ПървиПърви ... 164214254260261262263264265266267268274 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 576 до 6 600 от общо 7495
  1. #6576
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Какво ти се пие?
    Алкохол

  2. #6577
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Добре, де - сично ного убоу ама ся що тряа всяка вечер да му виждам приятелите?! Ако ако им се бях ненагледала, щях да си стоя на гъза, хъх.
    квак

  3. #6578
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Всеки "нормален" на мое място би казал "бягай"
    Аз обаче ще се направя на силна и ще остана, защото ще си мисля, че този човек е като мен (безопасен, но криво разбран)
    И после изведнъж ще ми се случи нещо нереално, в разрез с всички представи за живота, и травма
    Не се занимавай с психопати и не им се доверявай, вредно е.

    Да се събереш със стари приятели и заедно да изгледате най-важния мач за (последните няколко) сезона. Да викате, пеете и да се забавлявате, пиейки бири, наслаждавайки се на любимия отбор и забравяйки за ежедневните ядове и проблеми и трудните времена напоследък. Да забележиш десетки напрегнати лица, превръщащи се в усмивки в края на мача.

    Да видиш как родители се радват на головете на любимия отбор заедно с малките си деца, качени на раменете им.

    Да изживееш емоцията. Безценно.

    GLORY GLORY MAN UNITED!
    Welcome to the Jungle...

  4. #6579
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Добре, prodaljavame napred. И днес стискам зъби, след това малко свобода. Взе да ми писва да седя у нас и да уча по цял ден. И ми липсна софията. Поне се нахраних добре хд.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #6580
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Не се занимавай с психопати и не им се доверявай, вредно е.

    Да се събереш със стари приятели и заедно да изгледате най-важния мач за (последните няколко) сезона. Да викате, пеете и да се забавлявате, пиейки бири, наслаждавайки се на любимия отбор и забравяйки за ежедневните ядове и проблеми и трудните времена напоследък. Да забележиш десетки напрегнати лица, превръщащи се в усмивки в края на мача.

    Да видиш как родители се радват на головете на любимия отбор заедно с малките си деца, качени на раменете им.

    Да изживееш емоцията. Безценно.

    GLORY GLORY MAN UNITED!

    Колко жегващо. ^
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  6. #6581
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Някои броят от 1 до 12 по улиците
    други от 1 до 120 по конспекта
    ez life.

  7. #6582
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    @DarkTemplar, постнах в редит, същото казаха. Просто вс си има граници.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #6583
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    @DarkTemplar, постнах в редит, същото казаха. Просто вс си има граници.
    Тогава ги постави, Номи. Заслужаваш повече.

    Woke up this morning feeling fine, got Man United on my mind.
    Welcome to the Jungle...

  9. #6584
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^тейнкс дарки
    То само веднъж съм го виждала, но out of nowhere се включи

    Днес:
    Оказа се официална холандска почивка, обаче времето е отвратително
    Искам да ходя на маникюр, ама 100 про всичко е заето
    Искам и на пазар
    25ти май е и съм пуснала радиатора
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #6585
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    треа уча ма неам желание
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #6586
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    треа уча ма неам желание
    Не се изразяваш правилно - "искал си да учиш... по принцип, но си нямал желание" .


    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Ако...
    Смисъл ако...
    Тоест...
    Идеалистично е да се очаква, че някога ще срещнеш нещо по различно от типичното и просто е по добре да приемеш това, което е и да го използваш за каквото ти е приятно и най вече със знанията и мъдростта да избегнеш негативите
    Нещата са по елементарни, а вие ги усложнявате с романтични идеали
    Прав си, че тия нещата са много по-прости, отколкото изглеждат. Можеше да ги кажеш по-просто, вместо да ги усложняваш и ти.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #6587
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Ако мъжете са биологично изградени да искат секс независимо(дори и да казват, че не искат в кода ни е да желаем да се размножим), а жените са биологично изградени да използват мъжете, за да подобрят своето съществуване ( и да се размножат разбира се ) и като някой каже, че не всички жени са такива, за какви същества говори по точно ? Смисъл ако има дунда, значи е точно такава каквато предполагаш, че е, защото сме изградени по специфичен начин с дълбоко вградени механизми и дори да подтискаме тези неща е като да подтискаш нещо постоянно разширяващо се в ограничено пространство.. Можеш до известна степен но рано или късно ще се прояви по един или друг начин.. Тоест дори да изглежда мила и да се държи мило и алтруистично рано или късно ще прояви натуралните си биологични механизми по един или друг начин, въпрос на време..

    Ако 10 жени казват, че са различни... Шанса дори една да е наистина различна е 0,1%... Идеалистично е да се очаква, че някога ще срещнеш нещо по различно от типичното и просто е по добре да приемеш това, което е и да го използваш за каквото ти е приятно и най вече със знанията и мъдростта да избегнеш негативите То и аз обичам фантастиката, но това не значи, че вярвам в елфите, както мъжете вярват, че съществува жена способна да ги обича едно към едно както те нея.. Нещата са по елементарни, а вие ги усложнявате с романтични идеали, който са много над нашите способности като биологични същества
    1 да е различна, пак е нещо.

  13. #6588
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Ако мъжете са биологично изградени да искат секс независимо(дори и да казват, че не искат в кода ни е да желаем да се размножим), а жените са биологично изградени да използват мъжете, за да подобрят своето съществуване ( и да се размножат разбира се ) и като някой каже, че не всички жени са такива, за какви същества говори по точно ? Смисъл ако има дунда, значи е точно такава каквато предполагаш, че е, защото сме изградени по специфичен начин с дълбоко вградени механизми и дори да подтискаме тези неща е като да подтискаш нещо постоянно разширяващо се в ограничено пространство.. Можеш до известна степен но рано или късно ще се прояви по един или друг начин.. Тоест дори да изглежда мила и да се държи мило и алтруистично рано или късно ще прояви натуралните си биологични механизми по един или друг начин, въпрос на време..

    Ако 10 жени казват, че са различни... Шанса дори една да е наистина различна е 0,1%... Идеалистично е да се очаква, че някога ще срещнеш нещо по различно от типичното и просто е по добре да приемеш това, което е и да го използваш за каквото ти е приятно и най вече със знанията и мъдростта да избегнеш негативите То и аз обичам фантастиката, но това не значи, че вярвам в елфите, както мъжете вярват, че съществува жена способна да ги обича едно към едно както те нея.. Нещата са по елементарни, а вие ги усложнявате с романтични идеали, който са много над нашите способности като биологични същества
    А вие като казвате, че сте различни какъв е шанса да е истина? Честно да ти кажа вече става тъжно да пишеш такива неща за женския пол. Разбирам, че си бил наранен, ама не е края на света и не означава, че всички жени са боклуци. Ако до сега си попадал само на такива се замисли дали проблема не е в теб и преценката ти относно жените. И престани с такива тъпи теории, че и чак някакви нереални проценти и числа.

  14. #6589
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    I would fly to the moon n baaack
    if you'll beee
    If you'll be my baby
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  15. #6590
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Жените били материалистки, така ли? Хубаво ама какъв е процента на реално замогналите се левенти в България, при това във възрастовата група от 20 до 30? Щото наследствен имот и кола супурнайста употреба, купена със заем има кажи-речи всеки, без значение от пола. Дори аз. Какъв материализъм бълнувате?!
    Можеш да мрънкаш, че те харесват заради парите, имотите и колата ти само, ако караш нещо особено лъскаво право от завода, парите си ги изкарал ти като шефче на нещо си (съответно и разполагаш, а излизайки петък вечер си вземаш паспорта за всеки случай) и имотите ти са купени от теб. Иначе си поредния кажи-речи прокопсал (или не) индивид със комплекси.
    Последно редактирано от tori : 05-25-2017 на 11:11
    квак

  16. #6591
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Айляшко ми е някво. Толкова неща се случват толкова хаотично, толкова по-различно отколкото бях планувал... Сякаш нещата си се наредиха по свой си начин. Ебаси. Такива простотии стават... А мен грам не ми дреме.

  17. #6592
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    И ето, че мина една година от бала... Ако само можех да върна времето назад....
    Изобщо нямаше да отида и щях да си бича айляка в Италия.
    Ама майната му де, балът е веднъж, а Италията още си е там, ще я видя някой ден.
    Нямам търпение да отида при тях. Никога не съм подозирала, че ще ми доставя такова удоволствие да седя по цели следобеди в залата и да слушам едно и също нещо десетки пъти преди да го слушам и на концерта. Или просто ми е приятно да стоя и да гледам една и съща физиономия и се разтапям, когато тази физиономия поглежда към мен за миг така, че само аз да разбера, без другите да подозират каквото и да било. Сякаш живеем в приказка, в която нямаме никакви пречки да бъдем заедно и всичко изглежда толкова лесно и случващо се от само себе си.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  18. #6593
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от nachossr Виж мнението
    Алкохол
    А юнашко мляко?
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  19. #6594
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    А юнашко мляко?
    Пий си го ти, аз алкохол искам

  20. #6595
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Вчера беше страаааааашно! Нямаше изцепки, доволна съм че не отидохме на чалготека, сигурна съм, че нямаше да си прекарам толкова яко. Завършиииих!

  21. #6596
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Честито на Лилето и всички останали завършващи



    Едит* Готина рокля Лиле.. червеното ти седи добре
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 05-25-2017 на 14:54
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #6597
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Ти пък как ме издири?!

    ПС: Оказа се, че дори не е можело да идем на чалгата - било е фул и голяма част от класа не са успели да влязат, изобщо не сме имали резервация, нищо че дадохме по 20лв на човек, за да ни запазят маса, и в крайна сметка всеки е бил някъде с компанията си. Аз бях с брата, като 2 съученички, близки приятелки също така, бяха на съседната маса и общо взето бях и с двете компании и си прекарах супер яко, знаех си, че с тези хора ще се разбия. Нищо общо с изпращането...

  23. #6598
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #6599
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от nachossr Виж мнението
    Пий си го ти, аз алкохол искам
    Що? Не правиш такива неща ли? ;/
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  25. #6600
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Ай днеска освободих още 2 изпита.
    1 изпит от 5 на сесия...есктра е.
    Последно редактирано от deitona22 : 05-25-2017 на 16:04
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си