.
Затворена тема
Страница 73 от 300 ПървиПърви ... 236369707172737475767783123173 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 801 до 1 825 от общо 7495
  1. #1801
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    където ме канят :д из европа
    за съжаление не съм почивала (само седмица отпукс взех (тенерифе) и там вечер четях мейли и една сутрин работих)
    1 месец на закинтос беше най-хубаво
    4-5 дни в будапеща също
    и 4 дни в стокхолм
    един уикенд в брюж и околността, карахме колела

    тези са, които ми остават като най-приятни + по-малко свързани с работене
    Ехее, това е готино. Със софтуер ли се занимаваш ?

    Има много места по света, където трябва да се отиде! Добре е да се научават новите култури, истории, природни красоти.

  2. #1802
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Искам... повече.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #1803
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Едно е да искаш, друго да заслужаваш, трето можеш ли да го постигнеш и тнт
    Аз съм на 2ра фаза

    Заслужавам...повече ;/

  4. #1804
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    където ме канят :д из европа
    за съжаление не съм почивала (само седмица отпукс взех (тенерифе) и там вечер четях мейли и една сутрин работих)
    1 месец на закинтос беше най-хубаво
    4-5 дни в будапеща също
    и 4 дни в стокхолм
    един уикенд в брюж и околността, карахме колела

    тези са, които ми остават като най-приятни + по-малко свързани с работене
    И в Цюрих за два дни, хехе
    От които един в работа реално, но все пак :д

  5. #1805
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    поне нямам никакви очаквания за живота, което понякога ме прави много приятно изненадана
    а понякога не ахахах
    ХоХоХоХо, добре дошла в моя свят
    гадно е на 20 да си видял и правил всичко, което си искал, след това нямаш мотивация за живота и няма, какво да те движи напред
    намери си няква трудна цел и драпай към нея, само гледай да е такава, че да изисква много време, иначе следва повторение на горното положение

    ЧНГ на всички, да се надяваме, че след година ще си пожелаваме същото и планетата ни е все още ще е годна за живот

  6. #1806
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    И в Цюрих за два дни, хехе
    От които един в работа реално, но все пак :д
    oх, истината е, че готино си изкарахме съботата ( Боряна, страшно мн ти благодаря за поканата )
    обаче, неделя ми разказа играта ( от 8 сутринта до 1 през нощта, защото хората започват работа във фабриката в 1 и за малко да ги оставим без работа), полета беше супер ранен ( нещо тип 7 ) оспах се, и понеделник на летището ме мотаха заради половин кило сирене в ръчния ( нали консистенция подобна на експлозиви)

    пък в септемврийското трипче будапеща-прага, бфф-а ми ( знаеш мн добре кой) - не може да тръгне от прага да дойде в буда, защото начупил тикетинг системата на част от едно европейско метро ( няма да споменавам) - съответно 2 дни си стоях сама, той дойде смазан ( без да спи почти) - вечер работа, сутрин работа ( през уикенда ) , накрая успя да се измъкне и да излезем поне един ден

    просто е едното за сметка на другото винаги, понякога имам пост травматичен стрес със седмици от такива неща

    кораб - сякаш е по-хубаво да живееш ден за ден, да пътуваш с една раница, с малък бюджет, с години и да работиш колкото да имаш за храна. Иначе, с "ИТ инфраструктура" се занимавам
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #1807
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ХоХоХоХо, добре дошла в моя свят
    гадно е на 20 да си видял и правил всичко, което си искал, след това нямаш мотивация за живота и няма, какво да те движи напред
    намери си няква трудна цел и драпай към нея, само гледай да е такава, че да изисква много време, иначе следва повторение на горното положение

    ЧНГ на всички, да се надяваме, че след година ще си пожелаваме същото и планетата ни е все още ще е годна за живот
    Папиии, ихаа, нямаше те тук - чнг

    имам нова цел - да не вляза в затвора или да не умра преди 30
    вижда ми се доста трудна

    живи и здрави
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #1808
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    да не вляза в затвора
    Много често и на мен ми е цел да не лежа полу-хора за убийство, мда.
    квак

  9. #1809
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Искам... повече.
    и 8 см ти стигат, не се прай
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  10. #1810
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Абе тигри, кой ми махна предния подпис?
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #1811
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Абе тигри, кой ми махна предния подпис?
    Възможно е и ти да си го махнал сам, ако си променял цитата в потребителските настройки. Вече е едно и също и можеш да го променяш от там.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  12. #1812
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    какъв дълъг ден... дълъг ама празен..
    днес беше поредния ден от жалкия ми и маловажен живот, в който нищо не постигнах

    събудех се и прекарах целия ден вкъщи!
    спах до 16:00 и като се събудих първата ми работа беше да влезна тук
    не си мислете, че имам социален живот и съм излязъл някъде през деня

    днес прекарах целия си ден вкъщи, сам, изолиран и отхвърлен от нормалното общество, където всички са невероятни

    аз не съм сигурен колко още ще издържа на отхвърлянето и изолирането
    никой не ме търси, никой не се обажда, никой не се интересува от мен просто съм оставен на произвола на съдбата
    и като цяло нищо хубаво не ми се случва
    цял ден се чудя какво да правя и нищо не ми се случва
    единствено само губя...

    нямам приятели, социален живот, близки... всички казват, че съм скучен, грозен, глупав и че за нищо не ставам
    след това всички ми бият ножа в гърба

    като цяло съм доста изстрадал човек
    всички ме използват когато имат нужда от нещо
    но никой не иска да ми бъде истински приятел вече се чувствам като муха, която не намира ла*ното

    злобен съм и умирам от яд когато видя някой щастлив човек - или щастлива двойка
    толкова ме е яд, че започвам да бия юмруци във възглавницата и да си представям че налагам тях
    просто не мога да бъда щастлив като останалите и затова съм яростен

    лош, прост, грозен, некадърен и неработоспособен... - solo_

    искаше ми се просто да не съм се раждал
    в момента се чувствам като едно голямо нищо дори и Бог не ме приема за свое дете
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  13. #1813
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Възможно е и ти да си го махнал сам, ако си променял цитата в потребителските настройки. Вече е едно и също и можеш да го променяш от там.
    не, съм, ама добре, еваларка
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  14. #1814
    Хора, споделете опит с Airbnb, освен човека, който резервира, искат ли се някакви данни на другите, и цените променят ли се в зависимост оставащото време до дните за резервация? Пълната цена ли се плаща при букването или е някакъв процент капаро, както при хостелите?
    И защо англичаните спят само на двойни легла :/

  15. #1815
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Папиии, ихаа, нямаше те тук - чнг

    имам нова цел - да не вляза в затвора или да не умра преди 30
    вижда ми се доста трудна

    живи и здрави
    мляс мляс, ти си избери къде

    кое ти е трудно, да не влезеш в затвора ли, хохох - влезнах в затвора и станах човек
    иначе за тва да доживееш до 30, а, решил съм да се изчукаме преди да станеш на 30, та ако не искаш да живееш за себе си, поне живей за мен

    а тва са луди жени и имат доста общо с въпроса на рънара кой пак щял да спира с цигарите
    https://www.instagram.com/explore/ta...ootcamp/?hl=en

    Day 1: Intro
    I have decided to start this challenge as a year ago
    https://www.instagram.com/p/BOwt55ug...bootcamp&hl=en

    пък тая мацка е голям сладур и не знам дали нарочно стои с тоя корем, то за две години би трябвало да го е стегнала
    https://www.instagram.com/p/BEQ9vXcGdlB/?hl=en

    абе важно е да се харесвате и да сте здрави, не се интересувайте от чуждите влечения и моди

  16. #1816
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pac0line Виж мнението
    Хора, споделете опит с Airbnb, освен човека, който резервира, искат ли се някакви данни на другите, и цените променят ли се в зависимост оставащото време до дните за резервация? Пълната цена ли се плаща при букването или е някакъв процент капаро, както при хостелите?
    И защо англичаните спят само на двойни легла :/
    Ewok може да ти каже, тя е нещо като енциклопедия




    и ловец съм и рибар съм
    Последно редактирано от papugai : 01-02-2017 на 21:42

  17. #1817
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ахахахаха.
    Обичаш ли свинско, dreamwalker?

  18. #1818
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Oh shit man, въобще не се познаваме добре, а ми е толкова готино в неговата компания, по щуротия сме равни, на един акъл сме... Един вид обаче ме е страх да се отпусна, наистина ме кара да забравям за проблемите и ми е супер комфортно, но се опитвам да го отхвърля като емоция и да го призная пред себе си. Другото което е, няма как да не мисля в дългосрочен план, не съм някаква психопатка да планирам брак, деца и подобни, но имам предвид, че ако нямам намерения за сериозна връзка, изобщо няма да се занимавам, не си падам по зарибявките за месец-два. И ми е супер готино с него, но не знам дали настрани от този айляк може да бъдем заедно като двойка, а не просто като лигави тийнейджъри. Може би съм залята от такива мисли защото откакто започнах да разсъждавам по този начин, не съм била с човек на тези години и не съм сигурна дали може да се получи нещо. Предполагам ще опитам, защото е нещо ново и непознато, все пак трябва да се живее за момента.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #1819
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Когато в продължение на 24 часа във фб си написал приблизително десетина коментара, с които ясно да обясниш, че не харесваш и няма какво да харесваш на няколко тренда в грима, а последното, което получиш е обида за веждите си (рисувани!!!) на латиница... Започвам да губя вяра в какъвто и да е човешки потенциал. Защо хората са окей със строубинга?! Не виждат ли, че НЕ стои чак толкова добре извън снимки за инстаграм?! Седи като пот, като омазнено... Върху огромем и крив нос като го пляснеш, можеш да сваляш самолети, много яка! Най-хубаво е същия непрелят, металически хайлайт под цялата вежда. Рисувана с черен маркер, вежда. Която на всичкото отгоре зор-зорна е одебелена изкуствено с молив само с пръст или два. И адски яко е да видиш огромни, сухи джуки, преживели някоя и друга година в Сахара, и естествено омазане стабиуно с Коко К или Долче К на Кайли - червила, които са пълен боклучак в оригинал. Тва застава на джуките адски трудно, седи на линии, лепне, пада на парцали при изтриване... Кой нормален ще го ползва с кеф?! И пак - не пропускаме и хайлайта на тая суха, джукена маса, то накъде иначе?! Ако нямам втора вагина на лицето, за кво живея?!
    Предната седмица моя позната гледах, фул глам навсякъде, само лилавите дупки под очите оставила - да виждат хората, че си има. :дддд Покъртителна история просто, не мога.
    квак

  20. #1820
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Сутринта си мислех как най-накрая се возя при нормален шофьор, докато не излязохме от града с думите "Най-обичам да карам ей така в средната лента и с ляв мигач." Бяхме аз и съквартирантката в колата, тръгна нещо да сменя песните пилота и ни казва "Следващата песен е специален поздрав за дамите в колата", при което започва "Единствената" и се размазахме от смях.
    В момента, в който прекрачих прага на хилтън, токът спря. Цял следобед си мрънках началото на "Ела, ела", а лампичките ги бях включила в контакта и ги гледах с огромна надежда да светнат и да озарят света ми. Като няма ток няма батерия, няма чай, няма музика, няма топла вода... Обаче почти си прочетох книгата, която я мотам от рождения ден още.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  21. #1821
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Обичаш ли свинско, dreamwalker?
    на външен вид прилича на вегетарианка
    обаче може и месо да яде
    обаче да го прави рядко

    тъй като е много слабичка

    иначе е нелогично да е искала да влезе от друг профил и да напише: "Ахахахаха." защото веднага ще се досетим, че е dreamwalker
    понеже само тя се смее по този начин...

    иначе кое беше коментирала?


    по темата: искам да умра защото никой не ме харесва и всички ме дискриминират чувства се като... айде да не казвам
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  22. #1822
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    на външен вид прилича на вегетарианка
    обаче може и месо да яде
    обаче да го прави рядко

    тъй като е много слабичка

    иначе е нелогично да е искала да влезе от друг профил и да напише: "Ахахахаха." защото веднага ще се досетим, че е dreamwalker
    понеже само тя се смее по този начин...

    иначе кое беше коментирала?


    по темата: искам да умра защото никой не ме харесва и всички ме дискриминират чувства се като... айде да не казвам
    колкото повече се самосъжаляваш и мисли за това, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ И ПО-ДЪЛГО ЩЕ ЗАПЛИТАШ В ПОДОБНИ ЧУВСТВА.

  23. #1823
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    И толкова повече ще има кой да ти се хване.



    По темата: добре.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  24. #1824
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението

    кораб - сякаш е по-хубаво да живееш ден за ден, да пътуваш с една раница, с малък бюджет, с години и да работиш колкото да имаш за храна. Иначе, с "ИТ инфраструктура" се занимавам
    ахам.

  25. #1825
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    на външен вид прилича на вегетарианка
    обаче може и месо да яде

    тъй като е много слабичка

    по темата: искам да умра защото никой не ме харесва и всички ме дискриминират чувства се като... айде да не казвам
    сигурно не яде свинско щото е туркин
    а ти за снимките от гугъл ли говориш бе
    на русата шведка ;д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си