.
Затворена тема
Страница 78 от 300 ПървиПърви ... 286874757677787980818288128178 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 926 до 1 950 от общо 7495
  1. #1926
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    pedico,1 - обезчестявам момче
    когато има специална дума за това
    очарователен език

    edit: pedico, pedicare, pedicavi, pedicatus
    perform anal intercourse; commit sodomy with

    сладури
    Последно редактирано от Ewok : 01-07-2017 на 17:11

  2. #1927
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Бяха 3 различни лекаря.
    И тримата едно и също ли ти предписаха или 3 различни рецепти и ти изпълни и трите?
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Форума е по-приятен без теб.
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Я,ти още ли си тук?
    Нали напусна?
    Време е да напуснеш окончателно.
    #когатодейтунарсемислизаБ гБрадър

    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    очарователен език
    ...
    сладури
    Кой е този език ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #1928
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ЕДИН БЪРЗ ВЪПРОС

    Защо когато искам да пиша на някой на стената става с огромни букви
    Не искам !! как да го направя с малки?
    (за фейсбука стаа въпрост)
    ??

    ЧАКААм
    аре някой не знае ли щото чакам отговора преди да поствам на нечия невинна стена
    просто не искам да се откроява баси
    Последно редактирано от LoadRunner : 01-07-2017 на 18:42

  4. #1929
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И тримата едно и също ли ти предписаха или 3 различни рецепти и ти изпълни и трите?
    Всички бяха на едно място и ми изписаха различни антибиотици и ги вземах наведнъж. ърказъм)
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #1930
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    pedico,1 - обезчестявам момче
    когато има специална дума за това
    очарователен език

    edit: pedico, pedicare, pedicavi, pedicatus
    perform anal intercourse; commit sodomy with

    сладури
    още по-очарователно става, ако потърсиш информация за содомия
    само за мъже се отнася, пък жените го практикуват доста повече

  6. #1931
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ЕДИН БЪРЗ ВЪПРОС

    Защо когато искам да пиша на някой на стената става с огромни букви
    Не искам !! как да го направя с малки?
    (за фейсбука стаа въпрост)
    ??

    ЧАКААм
    аре някой не знае ли щото чакам отговора преди да поствам на нечия невинна стена
    просто не искам да се откроява баси
    тва е няква нова приумица на фейса, в началото мислех, че е само ако от тел се поства, ама се оказа, че "кратките" статуси така излизат големи, ако пишеш по-дълги автоматично си стават нормални..

    кота нула, че и в изкоп съм вече от тия думи, как може някой да ти казва "не че те обвинявам, ама" и изрежда 89943 неща, за които мисли, че си виновен .. :д

  7. #1932
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ееебахти тъпотията, абе сигурна ли си, аз имам няква друга теория, че става голямо само когато пишеш за пръв път на някоя стена защото тия другите дето са писали не са с по дълъг текст от моя

    ии тая статия е писана точно за хората везни
    http://evolife.bg/kak-da-razpoznaem-zlobnite-hora/

  8. #1933
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    ^Така става, като се връзваш на малоумници.
    Welcome to the Jungle...

  9. #1934
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    как може някой да ти казва "не че те обвинявам, ама" и изрежда 89943 неща, за които мисли, че си виновен .. :д
    Аахахахааха това ми е любимото. Или "не, не казвам, че си виновна, просто не трябваше да постъпваш така, АМА ТИ ГО ПРИЕМАЙ КАКТО ИСКАШ". :Д По-добро от тези е само "съжалявам, че така ти се е сторило".

    Рънърчо, точно така е. Забележи, че дори преди да го постнеш колкото повече пишеш, толкова по-нормален става шрифта. Явно при някакъв брой символи го намалят докато не стигне до 14-16 примерно.
    Последно редактирано от Lilanda : 01-07-2017 на 18:58

  10. #1935
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ееебахти тъпотията, абе сигурна ли си, аз имам няква друга теория, че става голямо само когато пишеш за пръв път на някоя стена защото тия другите дето са писали не са с по дълъг текст от моя

    ии тая статия е писана точно за хората везни
    http://evolife.bg/kak-da-razpoznaem-zlobnite-hora/
    пробвай тестово да напишеш две дълги изречения и ще се смали

    сега тествах, толкова символи са достатъчни за да се смали : холахоаахаххахххххххххххх ххххххххххххххххххххххххх ххххххххххххххххххххххххх ххххххххххи
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #1936
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    за постване на други стени не знам ква е играта, но за статуси си е това с дължината :д

  12. #1937
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ма то това е много тъпо бе
    то да не смее човек вече да напише нещо малко
    как е възможно да няма опция, така ми отнемат избора и желанията, аз примерно искам винаги да пиша с малки букви

  13. #1938
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    При всичките ми уважения, с антибиотици, нагревки, масажи и всевъзможни други глупости не става да се излекуваш, какво остава за масовите капки по аптеките.
    Имаше, мисля, някакви капки за очи, към които се добавяше нещо и адреналин и ставаха перфектни за синузит. Но с нормални нищо няма да правиш. Ще питам нашите, че не помня, и ще драсна.
    Като казахте геломиртол - на някого случвало ли му се е да пие такъв и после цялата му кожа, коса, дрехи, всички секрети и дъха да му мирише на съставките на лекарството? Аз като пиех, беше некъф ужас само да вляза в стаята, миришех на мента, даже майка ми ме избягваше. :ддд И не е некво да не съм се къпала, примерно, тогава ги правех по 2-3 къпания на ден, за да спре да смърди ама няма. Отмирисах се една седмица след тва.
    не помага щото всеки буха амоксицилини разни които не помагат от години щото бактерийките са мутирали

    има имуностимулатори които вдигат имунитета за часове и са ефективни но са скъпи и не се внасят много много щото на никой не му трябват здрави хора

    бтв
    два месеца преди края на годината знаех че ще се вдигат лекарствата с 25% като цена и видиш ли изведнъж повечето медикаменти изчезнаха от пазара и аз като гламав ходя по аптеки и складове и са моля да има нещо за метене в някой ъгъл

    и се оказа че има много ама след нова година ще се продава на нови цени нищо че е от партидата със старите

    накрая писнаха що здравния министър бързал да прави покупки на ваксини и лекарства било грешка

    грешка ама друг път

    все тая аз ще си лекувам котките
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #1939
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://shop.oragie.com/product_info....3f454c352ddcae

    тва ако го мента на рамо и се разходя из лъвов мост
    дали някой мургавел с брада ще ме погледне на криво

    на харитов сигурно ще му хареса сайта, има всякви играчки на смешно ниски цени

  15. #1940
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Всички бяха на едно място и ми изписаха различни антибиотици и ги вземах наведнъж. ърказъм)
    Ти каза ли на втория и третия, какво са ти изписали първия и втория и какъв курс на лечение провеждаш? Трябвало е, вместо да се тровиш с толкова антибиотици.
    Те не ти ли казаха да спреш първите (след като са нямали ефект), преди да минеш на следващите? Обикновено така се прави. Ако един антибиотик не ти действа, по-добре да го спреш, вместо да се тровиш с няколко наведнъж.
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ии тая статия е писана точно за хората везни
    http://evolife.bg/kak-da-razpoznaem-zlobnite-hora/
    Не е писана за хората везни, а за теб, освен ако и ти не си роден под този знак !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    как е възможно да няма опция, така ми отнемат избора и желанията, аз примерно искам винаги да пиша с малки букви
    ФБ не те пита! А още по-малко пък им пука !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #1941
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ХаштагКогатоУбавияСиМислиЧеРазб ираОтМедицина


    "Леко" е студено.
    Хубаво че утре не ми се налага да излизам.
    Последно редактирано от deitona22 : 01-07-2017 на 20:21
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  17. #1942
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Доста готино видео се получи, само че трябва да намеря как да сглобя двете части и да стане един клип.
    Мисля като се прибера да си взема едни кънки от ледената пързалка, за да се придвижвам безопасно по улиците. Въпреки че се надявам в Пловдив ситуацията да е различна. Открих начина да спестя пари, трябва в най-скоро време да го приложа. И много съм навита да се запишем на бокс, само трябва да проуча залите.
    Нещата вървят много добре, само че не съм сигурна какво се случва от моя страна. Чувствам се страхотно, обаче нищо не ми трепва.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  18. #1943
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    http://shop.oragie.com/product_info....3f454c352ddcae

    тва ако го мента на рамо и се разходя из лъвов мост
    дали някой мургавел с брада ще ме погледне на криво

    на харитов сигурно ще му хареса сайта, има всякви играчки на смешно ниски цени
    знам ги тия

    честно казано нападжиите продаваха старите манлихери на по 5лв бройката и ги изкупиха с хиляди удариха им едни злобни заварки и продават за по 100 парчето

    да кажем че намазах преди години
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #1944
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    поради незнайни причини, гледам сега на съответната стена и виждам че текста се е смалил /?!?

  20. #1945
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    в момента наблюдавам нещо подобно - на една фрд публикацията й ( за ЧИД на някого) във фийда ми я виждам с главни букви
    отида ли на профила му, всичко излиза с малки букви - обаче пък са много пожелания и вкарани в нещо като рамка и част са скрити.

    мои стари публикации с малко букви си стоят с главни букви ( и мен не ме кефи )
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  21. #1946
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти каза ли на втория и третия, какво са ти изписали първия и втория и какъв курс на лечение провеждаш? Трябвало е, вместо да се тровиш с толкова антибиотици.
    Те не ти ли казаха да спреш първите (след като са нямали ефект), преди да минеш на следващите? Обикновено така се прави. Ако един антибиотик не ти действа, по-добре да го спреш, вместо да се тровиш с няколко наведнъж.
    Ако бях вземала антибиотици наведнъж, отдавна щях да съм под земята. Обяснявам пак. В продължение на месец изредих 4 антибиотика. Трудно ли се схваща,че са един след друг?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  22. #1947
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Това:
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    тва е няква нова приумица на фейса, в началото мислех, че е само ако от тел се поства, ама се оказа, че "кратките" статуси така излизат големи, ако пишеш по-дълги автоматично си стават нормални..

    кота нула, че и в изкоп съм вече от тия думи, как може някой да ти казва "не че те обвинявам, ама" и изрежда 89943 неща, за които мисли, че си виновен .. :д
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    пробвай тестово да напишеш две дълги изречения и ще се смали

    сега тествах, толкова символи са достатъчни за да се смали : холахоаахаххахххххххххххх ххххххххххххххххххххххххх ххххххххххххххххххххххххх ххххххххххи
    Се отнася за общата Стена


    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    поради незнайни причини, гледам сега на съответната стена и виждам че текста се е смалил /?!?
    Когато пишеш на Стената на някой твой приятел се изписват големи букви. Като го постнеш отново е с големи букви, но...след това автоматично се смалява.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #1948
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    В продължение на месец изредих 4 антибиотика. Трудно ли се схваща,че са един след друг?
    Това го казваш чак сега. Никъде преди това не си споменавала "един след друг". Затова попитах.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #1949
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Извод за деня: Всяко момиче с името Донна се мисли за умно. Прави саркастични вметки, доказващи, че реално не е.

    Пожелавам си 2017 да ме срещне с по-малко такива хора и да ме избави от тези, които познавам. Амин!

  25. #1950
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Писва ми от тая простотия, дейба.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си