.
Затворена тема
Страница 77 от 300 ПървиПърви ... 276773747576777879808187127177 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 901 до 1 925 от общо 7495
  1. #1901

    Unhappy

    : puke :
    Секс в Хаити, френски кибрити

  2. #1902
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Много добре!

  3. #1903
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    синузит, стандартно по това време на годината
    С капки за нос пробва ли?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  4. #1904
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    хмм странно е, че ме болят краката като от мускулна треска, а не съм спортувала скоро?! :дд
    кофти ми е, едно мина, но стресът си остава поне до края на месеца

  5. #1905
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    синузит, стандартно по това време на годината
    Не си питал, ти трябва да си имаш лекарства, ама аз да кажа, само Геломиртол ме спасява винаги.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  6. #1906
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    -16
    от 2г успявам да избегна бг зимата, ама тази година я хващам в пълна сила

    майка ми точно преди 15 дни се оплакваше, че пак е нямоло да има сняг за нова година
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #1907
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    С капки за нос пробва ли?
    При всичките ми уважения, с антибиотици, нагревки, масажи и всевъзможни други глупости не става да се излекуваш, какво остава за масовите капки по аптеките.
    Имаше, мисля, някакви капки за очи, към които се добавяше нещо и адреналин и ставаха перфектни за синузит. Но с нормални нищо няма да правиш. Ще питам нашите, че не помня, и ще драсна.
    Като казахте геломиртол - на някого случвало ли му се е да пие такъв и после цялата му кожа, коса, дрехи, всички секрети и дъха да му мирише на съставките на лекарството? Аз като пиех, беше некъф ужас само да вляза в стаята, миришех на мента, даже майка ми ме избягваше. :ддд И не е некво да не съм се къпала, примерно, тогава ги правех по 2-3 къпания на ден, за да спре да смърди ама няма. Отмирисах се една седмица след тва.
    квак

  8. #1908
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    При всичките ми уважения, с антибиотици, нагревки, масажи и всевъзможни други глупости не става да се излекуваш, какво остава за масовите капки по аптеките.
    Имаше, мисля, някакви капки за очи, към които се добавяше нещо и адреналин и ставаха перфектни за синузит. Но с нормални нищо няма да правиш. Ще питам нашите, че не помня, и ще драсна.
    Като казахте геломиртол - на някого случвало ли му се е да пие такъв и после цялата му кожа, коса, дрехи, всички секрети и дъха да му мирише на съставките на лекарството? Аз като пиех, беше некъф ужас само да вляза в стаята, миришех на мента, даже майка ми ме избягваше. :ддд И не е некво да не съм се къпала, примерно, тогава ги правех по 2-3 къпания на ден, за да спре да смърди ама няма. Отмирисах се една седмица след тва.
    Не го казвам случайно. Цял месец тъпкане с 4 антибиотика (два от които от една група, последователно) доведе единствено до алергия към съответните антибиотици и влошаване на хремата и гърлото. Два дни след използването на едни по-засушаващи капки за нос (не стандартните, а такива, които бяха по лекарско предписание) вече не бях ходещ труп.

    За Геломиртола съм съгласна. Не усещаш никакъв вкус на храната или ти накъртва на лекарство, но пък помагат.

    Ракши, кой подред антибиотик сменяш?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  9. #1909
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аве са си взех някви бонбони на сушард, луксозна опаковка и вид, и като отворих кутията вътре 15 бонбончета а кутията може да събере 30 и като ги опитах блякс, бахти противния шоколад
    и си спомних едно време че в даскало черпехме с амфора, таралежки,сезони и еделвайс
    Къде е Еделвайс-а питам аз, най-вкусните бонбони на света. Едни в синя кутия с еделвайс като рисунка но бонбоните бяха малки късчета република с кокос, яко наблъскана с вкусни бонбони.
    Нищо не могада намеря за тях, дори в гугъл изображения не е останала следа за тях. Изчезнали са завинаги ;/

  10. #1910
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Никога не съм имала такива проблеми с геломиртола аз, не съм забелязала да се вмирисвам на лекарството и прочие, а няколко сезона съм го взимала. Ама май беше форте, възможно е да има някаква разлика от стандартния.
    А амфората бяха уникални, още им помня вкуса и как винаги имаше кутия в къщата на прабаба.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  11. #1911
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ем, той май си е само форте. :д Майка ми бягаше надалече от мен като дявол от тамян, ш кажеш, че не на мента, евкалипт и подобни глупости, а на лайна мириша. :ддд Малко се чувствах като крастава.
    квак

  12. #1912
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    С капки за нос пробва ли?
    капките за нос са за нос, не за синузит :/
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  13. #1913
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    значи, ще напиша моя insight по темата синузит

    баща ми е със синузит - неговия се проявява на тия долните пътища под очите
    майка ми е със синузит - нейния се проявява обикновено на горните - на челото
    сестра ми мисля, че също има ама нейния рядко се възпалява (синусите се възпаляват, не синузита, нали :Д )

    аз имам - при мен също е на тези на челото - тия долните само един път бяха засегнати, ама тогава беше много, много грозно :Д

    около НГ ми се събра бая стрес и недоспиване и алкохол и неща + че на 31-1 спах на климатик, което по принцип ми ебава майката иии да

    от нг съм с гърлобол и адските сополи - подходих както винаги, защото последните 2 години винаги ме удря в гърлото и носа, преди pattern-a при разболяване беше - сополи - до 24 часа бронхит - до 3 дни пневмония, ако не почна някво лечение - грозна работа. Сега спряха да слизат секретите и просто ми пълнят главата.

    Ходили сме при различни лекари, дори един път при някъв професор, при който прегледа беше 50 лева, майка му деба алчна. Всеки път ми казват едно и също - пази се, щото ще си го носиш до гроба тва :Д. Лечението всеки път е едно и също - 10 дни антибиотик - винаги ми даваха клацид или аугментин. На 6-7 ден започвах да мириша на антибиотик, урината ми миришеше на антибиотик, потях се на антибиотик. Обикновено тогава спирам да го пия, защото почва и да ми се гади и да ме боли корема и т.н. Рядко го докарвам до предписаното лечение от 10-11 дни.

    Капките, които ползвам са Муконазал, просто защото до 1-2 минути след пръскане носа ми е чист. Знам, че са скапани и ти преебават всичко, дори бях обещал на една лекарка да не си ги пръскам, ама няма как. Мисля си, че ме друсат, щот кат ги пръсна и ми става някво странно :Д Мисля да спра да ги използвам, ама другите капки не ме кефят нещо...

    Пръскам ги от 1ви насам и лигавицата ми е ебана на помия, снощи кашлях защото сякаш ми я бяха изсушили и беше отвратително, на всяко вдишване подкашлях..

    тук в едната аптека правят едни кафяви, не помня как ги наричаха, които ми предписваха преди, ама са много гадни на вкус и цапат супер много и не искам да ги пръскам :Д

    Геломиртол - пия го откак бях на 7-8 мисля, тогава бях на детските като пораснах малко минах на тези за възрастни. Не мога да ги пия повече, става ми гадно, драйфа ми се. Оригвам се на тия маслата, които са в тях, отвратителна работа. Цялото семейство спряхме да ги пием, просто не ни понасят вече :Д

    Като е много болезнена инфекцията си правя DIY нагревки и някви неща, мажа се с ония ментовите мазила тип Хималая и онова немското, ама всичко е с временен ефект.


    Тактиката ми е - пази се и се надявай да не се наебе, наебе ли се ше пиеш антибиотик, deal with it
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  14. #1914
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    ^А беше толкоз хубав форума без теб.
    Жалко.
    И какво му беше хубавото ?
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Цял месец тъпкане с 4 антибиотика...
    Не консумирайте антибиотиците за щяло и нещяло като че ли са бонбони! Не си взимайте ей така "за всеки случай" без лекарско предписание!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аве са си взех някви бонбони на сушард, луксозна опаковка и вид, и като отворих кутията вътре 15 бонбончета а кутията може да събере 30 и като ги опитах блякс, бахти противния шоколад
    и си спомних едно време че в даскало черпехме с амфора, таралежки,сезони и еделвайс
    Къде е Еделвайс-а питам аз, най-вкусните бонбони на света. Едни в синя кутия с еделвайс като рисунка но бонбоните бяха малки късчета република с кокос, яко наблъскана с вкусни бонбони.
    Нищо не могада намеря за тях, дори в гугъл изображения не е останала следа за тях. Изчезнали са завинаги ;/
    Сушарда много го развалиха, като и другите български бонбони на пазара в момента. Вземи си някакви вносни - все ще са по-хубави. Едно време дори най-ниският клас БГ бонбони бяха по-добри от сегашните.
    А "Черноморец" помните ли? Имаше големи кутии с много бонбони вътре и бяха хубави. Май и сега ги има, но не са същите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #1915
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И какво му беше хубавото ?
    Нямаше те.
    Ичезни пак.

    ПТ:Докат стигна фитнеса и долната част от тялото не я усещах.
    Че и тренировката не стана хубава.
    Язък че се разкарвах в тоя студ.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  16. #1916
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    ахохех
    иска ми се да напъна малко
    ама май е в някаква емоционална дупка в момента
    и ще тр да се контролирам
    damn

  17. #1917
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не консумирайте антибиотиците за щяло и нещяло като че ли са бонбони! Не си взимайте ей така "за всеки случай" без лекарско предписание !
    Tочно заради лекарското им предписание бях стигнала до този хал, не били бонбони..
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  18. #1918
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А "Черноморец" помните ли? Имаше големи кутии с много бонбони вътре и бяха хубави. Май и сега ги има, но не са същите !
    Черноморец както си бяха така са си и сега едни от най-гнусните соц бонбони на света
    Амфората си е същата и вкуса е същия
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Нямаше те.
    Ичезни пак.
    де тоя късмет
    Последно редактирано от LoadRunner : 01-07-2017 на 16:38

  19. #1919
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Tочно заради лекарското им предписание бях стигнала до този хал, не били бонбони..
    Костенурката на картинката беше ли боядисана и преди ?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #1920
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Нямаше те.
    Ичезни пак.
    Защо ?
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Tочно заради лекарското им предписание бях стигнала до този хал, не били бонбони..
    Смени лекаря !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #1921
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо ?
    Форума е по-приятен без теб.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  22. #1922
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо ?
    Смени лекаря !
    Бяха 3 различни лекаря.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  23. #1923
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Форума е по-приятен без теб.
    Тоже и без теб, ама гледам още битуваш тука.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  24. #1924
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Тоже и без теб, ама гледам още битуваш тука.
    Я,ти още ли си тук?
    Нали напусна?
    Време е да напуснеш окончателно.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #1925
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Я,ти още ли си тук?
    Нали напусна?
    Време е да напуснеш окончателно.
    Кога съм напуснал?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си