.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Question Как да подходя?

    Здравейте читатели. Таа приятеля ми има една приятелка, с която са доста често заедно. Да знам, че не бива да съм ревнива, но имам чувството, че техните отношения прекрачват всякакво приятелство и оная започва да става доста нагла и чести казано започвам да се дразня. Един път той ми беше взел телефона за да ми разгледа чатовете, следователно и аз неговия и като видях, че си пише с това момиче, реших да погледна и по-нагоре какво са си писали, но той ме спря и си взе телефона и това допълнително ме накара да се съмнявам, че нещата не са окей. Другото което ми е направило впечатление е, че харесва всичко, което той публикува, но ако е написано за някое момиче пропуска да го хареса. Последното нещо, което направи беше, че качи снимка с нея и това адски много ме вбеси, но грешката ми беше, че не му го казах, а вместо това започнах да му правя проблеми. Как да му кажа това нещо, така че да не изглежда, че все едно я приемам за конкуренция или че все едно си мисля, че е нещо повече от мен, защото той може би това ще си помисли. А не е така, просто която и да беше нямаше да ми е приятно. Ще се радвам да чуя вашите съвети. Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    От ревност смисъл няма.. по-скоро следващият път като се почувстваш "пренебрегната" и "изревнуваш", го хвани за ръката и го отведи някъде където можеш да го строшиш от ебане и да му покажеш, че си най-доброто за него (не само сексуално) ами всякак..
    С разговори и прочие няма да помогне не за друго.. Просто няма абсолютно никакъв начин да извъртиш разговора така, че да говорите за ревност и той да не се усети, че ревнуваш... Което само ще го отблъсне.. Трябва да му покажеш, че си над тези неща и в крайна сметка, ако той наистина прави нещо просто като го хванеш си запази достойнството и си тръгни/ излез стилно от ситуацията..
    Ако не прави нищо, няма зак'во да се ядосваш.. а това, което казваш далеч не е предпоставка дори за "лека" ревност. ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    От ревност смисъл няма.. по-скоро следващият път като се почувстваш "пренебрегната" и "изревнуваш", го хвани за ръката и го отведи някъде където можеш да го строшиш от ебане и да му покажеш, че си най-доброто за него (не само сексуално) ами всякак..
    С разговори и прочие няма да помогне не за друго.. Просто няма абсолютно никакъв начин да извъртиш разговора така, че да говорите за ревност и той да не се усети, че ревнуваш... Което само ще го отблъсне.. Трябва да му покажеш, че си над тези неща и в крайна сметка, ако той наистина прави нещо просто като го хванеш си запази достойнството и си тръгни/ излез стилно от ситуацията..
    Ако не прави нищо, няма зак'во да се ядосваш.. а това, което казваш далеч не е предпоставка дори за "лека" ревност. ;д
    Благодаря за съвета AnarchyBoy, много си прав. Но при него съм забелязала, че като му обръщам повече внимание всякаш заради по-доброто си настроение става по-контактен с хората, включително и с нея, но оная го разбира по друг начин това нещо и това ме дразни. Да, няма как да извъртя рязговора, така че да не разбере, че ревнувам, но мен по-скоро ме притеснява това да не си помисли, че я приемам за нещо повече от мен, защото не е така.
    Последно редактирано от Bezimenna_ : 05-31-2017 на 19:29

  4. #4
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Ако не усещаш някаква промяна в отношението му към теб, не се чувствай застрашена и не му прави проблеми, освен ако той не ти даде повод. Дръж се на положение, бъди над нещата, покажи на това момиче колко си самоуверена и колко вярваш на приятеля си. Поне аз бих направила така, а ако по някакъв начин той отвръща на нейните сигнали, дори и не бих се опитала със скандалите, направо бих го оставила.

  5. #5
    Няма незаменими хора, сладурано. Режи и да не ти дреме.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си