.
Затворена тема
Страница 173 от 300 ПървиПърви ... 73123163169170171172173174175176177183223273 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 301 до 4 325 от общо 7495
  1. #4301
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    - Как ще те позная?
    - Ще видиш един и ще си помислиш "Оф, дано не е тоя

    hehehehe

  2. #4302
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    - Как ще те позная?
    - Ще видиш един и ще си помислиш "Оф, дано не е тоя

    hehehehe
    ахахахахаах
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  3. #4303
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #4304
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #4305
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Вечерта можеше да мине и по-добре, но пък историята помни и по-лоши излизания. Като цяло съм 50-50 дали бих излязла пак със същото момиче, щот говори твърде много и бях забравила какво е. :д
    квак

  6. #4306
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Вечерта можеше да мине и по-добре, но пък историята помни и по-лоши излизания. Като цяло съм 50-50 дали бих излязла пак със същото момиче, щот говори твърде много и бях забравила какво е. :д
    Послушай ме и бягай докато е време.

    По темата: Това зелено нещо не иска да се разкара от мен..
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  7. #4307
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз съм маниачка, окр. Вредя си.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #4308
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Прекрасно време,а е средата на седмицата...не е честно..
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  9. #4309
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Двама паднаха. Остават още трима. Колко съм добър...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #4310
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Послушай ме и бягай докато е време.
    Абе, момичето е ного яко такова, израснахме заедно ама бях забравила колко е приказлива и шматкава. :дд
    квак

  11. #4311
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Абе, момичето е ного яко такова, израснахме заедно ама бях забравила колко е приказлива и шматкава. :дд
    Имам лошия опит и стаж. Съветвам те да го избегнеш. Има достатъчно яки хора, които не говорят с 200 думи на минута.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  12. #4312
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Имам лошия опит и стаж. Съветвам те да го избегнеш. Има достатъчно яки хора, които не говорят с 200 думи на минута.
    Я,тук те разбрах какво каза.
    Разваляш се.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  13. #4313
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ясно, Инди, разбирам те.

    ОН: Когато нямаш приятели, но имаш дилема как да си отпразнуваш следващия рожден ден с всички, които няма да се изтърпят... :дддд Евала ми, братче!
    квак

  14. #4314
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Я,тук те разбрах какво каза.
    Разваляш се.
    Целта беше да бъда разбрана и

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ясно, Инди, разбирaм те.
    целта е постигната.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  15. #4315
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Чувствам се като тотална развалина. Не съм яла почти нищо от 5 дни насам, отпаднало ми е и настроението ми никакво го няма. Тотален контраст със слънчевото време.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  16. #4316
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Всички ми повтарят някви работи обаче никой няма да ми бере после гайлето, когато я свърша тая простотия. Никой няма да ми носи душевния товар. Правилно, де - на чуждото дупе и сто хуя са малко. Що ли се учудвам въобще?! Плюс има го и момента, в който ме филмират зор-зорна, за да имат полза от мен. Ще видим, де - може да я свърша тая глупост, все пак що да мъча повече въпросния?! Тъпото е само, че той се надява на нещо повече, което не е яко.
    РъДъто го оправихме, бумащината с документите и нея я зачеркнахме. Дано повече няма нужда да ходя по гишета, щот много мразя. И таман хапнах - абсолютен рахат вече. Довечера ще е хубаво да изгоря още мъничко бензинец по полигоните, за да досвикна с Гошо.
    квак

  17. #4317
    Уникално.Прекрасно време...Само за безцелна разходка с приятели към околията на София.Малко чист въздух.

  18. #4318
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ей тая школа какви приятелства създава. За пореден път се убеждавам. Завинаги!!!
    ШЕСТИ ВЗВОД! <3
    Първенци на курса по спорт, стрелби и успех.
    Първенци на турнира по тенис на маса
    Първенци на бойните спортове, полицейската лична защита и фспс.
    А от днес и ГОРДИ НОСИТЕЛИ на титлата най-добър футболен отбор!!! Але але Але!!!
    Страшен хъс и страшна игра. Опонентите от първи бяха животни, шапка им свалям.. въздуха ми свърши няколко пъти.. Май ще ми трябва трансплантация на дроб, но 5 на 7 за НАС!! Страшен мач, страшна емоция!!!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #4319
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Следващата сряда ще е брутално. Чакам с нетърпение.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  20. #4320
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Заслужено се нафирках, а утре изпит.
    Ей най-после ще си я видя... Деба тъпата ВАРНА. Все ми я взима ;х
    Добре, че няма да продължи много време т'ва с Варна.. !
    Нямам търпение вече.. кефи ме обаче, как е all over me.. а аз се старая да не показвам нищо и ми се получава де... пък и няма да показвам на никой нищо.. хората са боклуци, най-вероятно в други обстоятелства и тя била боклук.. (това научих от последната си), но за сега ще си трая и ще й се радвам просто.. ;д к'во по лошо от това просто да се радваш на живота, да ти танцува на свещи и да ти прави палачинки... ДЕЕЕИЙМ!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #4321
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825

    <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #4322
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    [B]Заслужено се нафирках
    да, личи си
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  23. #4323
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Не знам...чувствам се някак странно.
    Почти апатично сякаш напоследък що се отнася до мен, но сякаш и някак тъжно...
    Вчера сънувах някакъв леко странен и малко объркан сън. Някак попаднах в някаква секта заедно с някаква девойка. И се харесахме и започнахме да се натискаме. Пастора ни видя и ни скастри, че такива отношения между членове особено започнали там не може да има и ще ни изгони. Ние казахме, че се познаваме от преди известно време и напускаме. После пак се върнахме. И тя имаше някакви проблеми. Нещо се подразбираше за лоши братчета, но пък изненадващо мен ме харесаха и даже едно ми седя послушно в скута. Уж била имала много лошо гадже, което било голям тиранин, но пък в последствие излиза, че сякаш това било преди. Усещах някаква топлота и свобода. Усещане, че държим един на друг страшно много, харесваме се баш такива каквито сме и, че сме се хванали силно един за друг и се борим за тези отношения.

    После с майка ми бяхме в някакъв влак. След като подминахме София, аз се сетих, че там искам да бях слязъл. Тя ми каза да сляза сам в някакъв близък град, да проследя нещо си и да питам как мога да стигна до центъра на града, а оттам да разбера кой влак да хвана за София. Стигнах до в къщата на някаква бабка и я запитах. А тя като ми заговори някакво баааавно и разни отвлечени неща. Аз нервнича вътрешно, че ще изпусна влака и я подканвам да ми обяснява по-конкретно и бързо, тя най-спокойно си ми обяснява развлечено и ми вика: Абе чакай сега първо да ти разкажа другото...

    Иначе вчера сутринта се събудих с егати и схващането и егати и болката в горната лява част на гърба. И след две мазания с нещо и тази сутрин все още някои движения са ми болезнени, а започна работата в нас вече.

    Гледам и че вчера говорят за някакъв атентат в Лондон. Трима убити и над 20 ранени. Само като се сетя, че до онзи ден по обяд брат ми беше там, за първото му излизане извън България за няколко дни и "патрулираше" именно в този район. Мен ме хванаха нервите докато се върне благополучно със самолета, камо ли пък ако беше там по това време, а недай си Боже и един от тези пострадали хора...
    Последно редактирано от Niakoitam : 03-23-2017 на 08:04
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #4324
    в това хубаво време искам колата ми да е кабрио

  25. #4325
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Вай.
    Повече никакъв перфекционизъм.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си