.

Виж резултатите на анкетата: Имали ли сте любовница/любовник?

Гласували
5. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    1 20,00%
  • Не

    4 80,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Имали ли сте любовница/любовник?

    От близо година се блъскам с нравствените си разбирания и се чудя какво ли е да целунеш приятелката си за лека нощ, а след това да излезеш и да из**каш съседката /образно казано/.
    Така или иначе, собствената ми лакомия ме доведе до там, че явно и на мен ще ми се наложи да се занимавам с такива "нечестиви" неща.
    Ако някой има опит по въпроса, моля да сподели. Къде сте срещнали вашия нелегален интимен партньор, как го убедихте да имате негласни отношения? Има ли практика да се дават пари и/или подаръци? Как комуникирате /тел., интернет, пощенски гълъби/ и какви са опасностите да ви хванат в крачка? От вашия или от друг град е? Водите ли го/я на ресторант?
    Моля без подигравателни коментари. Темата и без друго е достатъчно деликатна.

  2. #2
    Здравейте,behaveour.Не се тревожете,не сте сам в своите морални дилеми.Лично аз от много време чувствах,че ще откача,защото имах много кофти секс-живот,а човека до мен беше с много добър характер и не можех просто така да го зарежа.Тогава се появиха моите сънища и фантазии,как съм с друг човек.Понякога в съзнанието се явяват подобни неща,които не бива да се игнорират,защото това води до вътрешен конфликт и човек се чувства като в затвор.И така...отидохме на морето с приятелки без моя приятел.Там се запознах с женен мъж,който също ме хареса и се разбрахме да имаме "дискретна връзка".По отношение на комуникацията бих казала,че си общувахме само по интернет(skype).Не ми е давал нито пари,нито подаръци и не съм искала такива.Родом не е от моя град.Колкото по-малко знам за него ,толкова по-добре.И така...behaveour...мисля,че в такива случаи на нелегални интимни неща,е необходимо и двамата вече да имат половинки и следователно имат какво да губят.Трудно е да намериш това,което търсите,защото винаги някой остава наранен накрая.Винаги ме е страх,че моя приятел предусеща моите изневери.Мисля,че ще ви да е много по-добре,ако срещнете някой ,който ви приема такъв какъвто сте, за да не ви се налага да се криете и да лъжете ...може би знаете за какво става въпрос.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от daredevil_94 Виж мнението
    Здравейте,behaveour.Не се тревожете,не сте сам в своите морални дилеми.Лично аз от много време чувствах,че ще откача,защото имах много кофти секс-живот,а човека до мен беше с много добър характер и не можех просто така да го зарежа.Тогава се появиха моите сънища и фантазии,как съм с друг човек.Понякога в съзнанието се явяват подобни неща,които не бива да се игнорират,защото това води до вътрешен конфликт и човек се чувства като в затвор.И така...отидохме на морето с приятелки без моя приятел.Там се запознах с женен мъж,който също ме хареса и се разбрахме да имаме "дискретна връзка".По отношение на комуникацията бих казала,че си общувахме само по интернет(skype).Не ми е давал нито пари,нито подаръци и не съм искала такива.Родом не е от моя град.Колкото по-малко знам за него ,толкова по-добре.И така...behaveour...мисля,че в такива случаи на нелегални интимни неща,е необходимо и двамата вече да имат половинки и следователно имат какво да губят.Трудно е да намериш това,което търсите,защото винаги някой остава наранен накрая.Винаги ме е страх,че моя приятел предусеща моите изневери.Мисля,че ще ви да е много по-добре,ако срещнете някой ,който ви приема такъв какъвто сте, за да не ви се налага да се криете и да лъжете ...може би знаете за какво става въпрос.
    Евалата.

  4. #4
    Стара тема, но ако човека до теб (партньора ти) не ти доставя нужното в секса ще си намериш любовница.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си