.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Подкрепям твърдението "както ме сложат" Иначе пози много, затова както той си избере

  2. #27
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това ми е вижда гнусно.
    Да нямаш фетиш към лайна?
    Не нямам фетиш към лайна, и все пак само да ти кажа секса не е за гнусливите! По тази логика и мацката не трябва да ти прави свирки понеже е гнусно да не сме в детската градина?

  3. #28
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    всъщност е много възбуждащо
    и мъже и жени му се възбуждат

    хората правят това което им харесва


    а ти нищо не разбираш
    +1 един път да сме на едно мнение

  4. #29
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Bisha Виж мнението
    Подкрепям твърдението "както ме сложат" Иначе пози много, затова както той си избере
    То и мен много не ме бърка в каква поза ще съм само да не е някоя къде ми изтръпват крайниците, а и все пак секс ще пада, така че има ли значение!

  5. #30
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Кучешката.

  6. #31
    Харесвам,когато аз съм легнала по корем и леко съм си вдигнала дупето,а той да е върху мен.Също обичам и 69.
    Готино е когато той е отгоре за да мога да го гледам в очите и да го целувам.

  7. #32
    Толкова пози харесвам че ако трябва да си избера ще мине едно половин час само мислене Та затова както на приятеля му дойде

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ами принципно ми допадат позите, ездачка, обърната ездачка, 69, и една от най-любимите ми е фейсситинг, сега който я е практикувал ще ме разбере какво точно имам предвит!
    Гледам някои доста негативно те изкоментираха за фейсситинг-а,даже те питаха дали имаш фетиш за лайна,обаче аз пък искам да кажа,че тва е страхотно изживяване Приятеля ми също много се кефи и не,той няма фетиш към лайна за тези,които очевидно са неосведомени по темата

  9. #34
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от sofityoy Виж мнението
    Гледам някои доста негативно те изкоментираха за фейсситинг-а,даже те питаха дали имаш фетиш за лайна,обаче аз пък искам да кажа,че тва е страхотно изживяване Приятеля ми също много се кефи и не,той няма фетиш към лайна за тези,които очевидно са неосведомени по темата
    Благодаря за отговора! Ами да много си е яка позата, много ме възбужда като ми седне някоя!
    Мхм, е на грозния няма за какво да му се връзваме, той хем се оплаква, че никоя не го иска, хем пък се гнуси от това и онова, то секса не е за гнусливите! Сега има си една граница, която не е добре да се преминава, ако и двамата не го искат де, ама все пак!
    Последно редактирано от sladura89 : 01-06-2017 на 15:42

  10. #35
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Абе тази тема май нещо замря!

  11. #36
    Важното е да има яко чукане.Позата...каквато дойде.

  12. #37
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Най - обичам да таковам на мисионерска или на задна (кучешка). Ма винаги обичам и да експериментирам.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #38
    69,задна,мисионерската фейсситинга също е топ топ! Общо взето зависи и от мястото
    Another day-Аnother challenge..

  14. #39
    Мисионерска и каубойка.

  15. #40
    Скучно, но факт - мисионерската

  16. #41
    По-гръб или на задна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си