.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Wink Билкарят веселин иванов-мнения

    Здравейте.Понеже имам проблемна кожа предимно преди цикъл и то зимата се влушавам най-много и ми излизаТ вътрешни пъпки като кисти.Ходила съм при гинеколози,дерматолози.Пог ълнала съм поне един 1 камион хапчета от антибиотици до хормонални противозачатъчни,но ефектът беше временен.Антибиотиците нищо не правят,просто от хормоналните спряха да ми излизат известно време и кожата ми беше доста добре.Перфектна не бих казала,защото има петънца,но петънцата са нищо в сравнение с вътрешните пътки.Реших да пробвам при този билкар понеже ми излезнаха две нови пъпки ,доста дълбоки на кофти места (на гърдата и между нослето и окото).Много кофти се получи понеже пих много силни лекарства преди около две седмици и тези две пъпки са вследствие на тези лекарства.Като цяло вътрешните са ми излизали на едно и също място и след време се скриват.
    Иииии както и да е като разбрах ,че много файда няма от лекари реших да отида и да пробвам с билки.Една позната ми препоръча г-н Иванов.Чух ,че жена имала брадавици ,които и излизат от време на време и много я дразнили.Отишла при него ,дал и някакви чайчета и за 2 месеца се оправила. Г-н Иванов ми каза ,че имам киста на десния яйчник за това на лицето ми излизало от дясната страна повече пъпки + това съм била зле с черния дроб понеже съм изпила доста хапчета.Даде ми някакви чайчета да пия + кремче. Моли ви,да споделите дали наистина лекува.Аз все пак след Нова година мисля да си направя едно профилактично прегледче при гинеколог ,отделно мисля да си пусна и някой изследвания.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Ти трябва да споделиш дали действа, ти го ползваш, не ние. Иначе явно е, че си ходила при лекари, които не могат да разберат какво ти е.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  3. #3
    Smrazqvashta,така е ,но просто питам за мнение.Страх ме е дано да има ефект.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Недей да се тревожиш допълнително. Интересно защо гинеколога ти не е видял тази киста. Но не е като да липсват некомпетентни лекари така че.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  5. #5
    Дано всичко да е наред.Ще продължавам с народната медицина,но билкарят ми каза ако отида на лекар да не ги слушам много много ,защото ще ми изпишат лекарства.Не знам какво да правя и ще ме объркат.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Ти всеки път при един и същ лекар ли ходиш? Примерно гинеколога?
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  7. #7
    При двама ,трима съм била и всеки ми казва едно и също ,че всичко ми е наред.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Някой от "специалистите" не си върши работата, но кой. Дано този билкар ли, какъв е, помогне.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  9. #9
    Дай Боже.Ще пиша тук да ви държа в течение.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Драскай. Бързо оздравяване.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Според мен не е добра идея да ходиш по шарлатани, но ти си преценяваш!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Реших след като си направя изследвания при гинеколога ми ако всичко ми е наред ще пробвам с бирена мая.Четох много по форумите само ме притеснява напълняването.Доста съм височка 1,75 ,63 кг в норми.Дочух ,че увелива апетита,но ще се постарая да си хапвам нормално и не мисля ,че ще кача.И ще спра да се тъпча с чайчетата на билкаря ми.Дочух и негативни мнения.

  13. #13
    Аз ходя при него от три години, и пия билките доста редовно.Билките дейсват бавно и трябва доста време за да има ефект.Нищо не ти пречи да ги пиеш дори и да не помогнат няма да навредят.Бирена мая съм пил доста навремето и то истинска заради пъпки и акне и то истинска бирена мая.Не очаквай чудеса от нея както и от билките.Можеш да ги пиеш едновременно и билките и бирената мая както и някое друго природно средсво да добавиш.С лекарите внимавай много защото аз прирързах с тях и си изпатих жестоко.По скоро пробвай първо с билките и бирената мая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си