.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Нова година

    Здравейте. Момиче на 15 години съм. Тази година с приятелите ми решихме да се съберем на Нова година. Мислихме дълго, имахме много предложения и планова, но и без това на повечето места нямаше да ме пуснат. Накрая разбрахме, че на една от най- близките ми приятелки родителите ѝ няма да ги има и тя предложи да сме у тях. Всъщност няма да сме сами, защото и баба ѝ ще е там ама тя няма да седи при нас много. Проблема е че нашите се колебаят дали да ме пуснат или не. Как да ги обедя. Пък и те мислят, че ще сме само двете но всъщност ще има още 2 момчета, които са ми мн добри приятели ама нашите не харесват. Те няма да знаят че момчетата ще са там и се надявам и да не разберат. Ама искам много да отида... как да ги накарам?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от angel_S Виж мнението
    Здравейте. Момиче на 15 години съм. Тази година с приятелите ми решихме да се съберем на Нова година. Мислихме дълго, имахме много предложения и планова, но и без това на повечето места нямаше да ме пуснат. Накрая разбрахме, че на една от най- близките ми приятелки родителите ѝ няма да ги има и тя предложи да сме у тях. Всъщност няма да сме сами, защото и баба ѝ ще е там ама тя няма да седи при нас много. Проблема е че нашите се колебаят дали да ме пуснат или не. Как да ги обедя. Пък и те мислят, че ще сме само двете но всъщност ще има още 2 момчета, които са ми мн добри приятели ама нашите не харесват. Те няма да знаят че момчетата ще са там и се надявам и да не разберат. Ама искам много да отида... как да ги накарам?
    Покани и вашите на купона, да видят че няма да пиете алкохол или да правите секс с момчетата !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Кажи им да не се притесняват за секса, защото като се напиете припадате и физически ви е невъзможно.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  4. #4
    То им е ясно че ще се пие...

  5. #5
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Ти човек със свободна воля ли си или си затворник?
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  6. #6
    Няма значение, пуснаха ме вече .

  7. #7
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Хубаво е да им споделиш за момчетата. С лъжа ще загубиш доверието им и разрешение ще получаваш все по-трудно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си