.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Червило

  1. #1
    Повече от фен Аватара на Dian4ety
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    315

    Червило

    Привет. Бихте ли ми препоръчали дълготрайно червило, което да издържа на пушене на цигара, пиене на напитка и целувки с гаджето. И разбира се съм длъжна да ви оведомя, че разполагам с бюджет от 10лв за бройка. Благодаря ви предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Имам едно матово в гилза на Орифлейм. И матовите на Аура са издръжливи, за обикновените им не знам. Въобще, всичко матово, което докопаш опитай, те по дифолт са по-издръжливи. Само не се лъжи на Ейвън лонг ластинг серията в червена гилза, че едното е купувано още по времето когато пушех и на третото дръпване от цигарата изследваше безследно.
    квак

  3. #3
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Въобще, всичко матово, което докопаш опитай, те по дифолт са по-издръжливи.
    +1
    Репликите на червилата на Кайли са по десет кинта и са много трайни. Иначе аз съм изключително доволна от матовите на Голдън роуз, на изключително достъпни цени са и качеството им е страхотно. И на цигари и напитки може и да издържат, но ако много се лигавите с гаджето, не очаквай червилото ти да не мръдне. :д
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    матовите и сухите + има дълготрайни на всяка марка, просто отиди в по-голяма дрогерия и потърси - те са като гланц, като ги нанесеш първо са влажни , после сухи и отгоре слагаш блясък ако решиш

    в офиса на цял ден пиене на вода и чай , само от обяда си го поизяждам, т.е. слагам сутрин и евентуално следобяд

    -- оставят отенъци по принцип, т.е. устата ще ти червенее и след това
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Опитай това:
    https://www.beauty.store.bg/p184114/...aen-cviat.html
    Наистина е хубаво и трайно. Казвам ти го от опит.

  6. #6
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Коселчо, да, права си за матовите в гилза на ГР - супер издръжливи. Лип крейоните им също са адски добри, че и седят. Имам едно нюдесто от тях и не съм успяла да засека кога и как пада, но аверка има червен пастел, хем пуши и постоянно пие кафета, а седи тва до изтъркване с мицеларна вода. Плюс има и голям избор от цветове, а и е супер евтино.
    квак

  7. #7
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Коселчо, да, права си за матовите в гилза на ГР - супер издръжливи. Лип крейоните им също са адски добри, че и седят. Имам едно нюдесто от тях и не съм успяла да засека кога и как пада, но аверка има червен пастел, хем пуши и постоянно пие кафета, а седи тва до изтъркване с мицеларна вода. Плюс има и голям избор от цветове, а и е супер евтино.
    Сега като го каза за пастелите, се сетих, че и аз имам някъде из несесерите един пак на ГР, не мърда и това си е! Признала съм ги турците и за червилата, и за лаковете за нокти, че са им много качествени и трайни.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Dian4ety
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    315
    Купих си на Голден роуз пастела, благодаря ви много!

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Драсни по-натам дали ти е харесало.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си