.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Лудо влюбен или докъде стига човек докато разума надделее над сърцето. :)

    Здравейте, това е мойта история, която се случи неусетно през последните 2 месеца.. Предполагам, че ще ви е забавно да я прочетете, и сигурно ще ме помислите за някой тотално луд. Историята е малко дълга с подробности, но те са част от нея, без тях не може да се добие представа за какво става въпрос. 
    Всякакви мнения по-въпроса са добре дошли, въпреки че както ще прочетете по-надолу положението е меко казано странно.
    Ваше право е да ме мислите за всякакъв - неудачник, сдуханяк, ненормален и т.н., но досега не съм имал подобен случай. Дано не ви отегча до смърт. Тъжна, жалка или нелепа история, вие решете!

    Преди около 2 месеца се запознах с едно момиче от квартала, дотук добре. Самото запознанство беше абсурдно тийнейджърско, въпреки че вече сме на края на тези години, хаха.
    Ще ви спестя подробностите, единствено ще кажа, че тя ми се обади час след това и си говорихме глупости предимно. Беше петък, а до вечерта имаше доста време, та реших да я пробвам малко по-късно дали и се излиза. Не беше сигурна, щяла да види, да звънне и т.н. Естествено не се обади, при което аз реших, че всичко е ясно. В понеделника ми вързаха тенекия относно друго излизане, при което се бях поизнервил и направих грешката да и се обадя. Пак нищо конкретно, щяла да види и т.н.... но след час се обади. Срещнахме се, трябваше да свърша нещо набързо, тя дойде с мен, исках да ходиме някъде, но тя ме шокира с това че не и се ходило по някакви места, да сме ходили у нас. Още тогава ми светна червената лампа, че нещо не е наред тук. Няколко месеца по-рано имах тежка раздяла и си казах какво пък, айде да я водя у нас пък каквото става.
    В следващите няколко дни идваше всеки ден у нас, бях започнал да хлътвам сериозно, изкарвахме си супер. Интересното, е че доста често я болеше главата и изпадаше в странни състояния от типа на гледане в една точка.
    Дотук добре, ще попитате кое му е лошото? Отговора пак по-надолу.
    Решихме да разнообразиме малко и на следващия ден си направихме една разходка, която комбинирахме с разни задачки за деня. Докато пътувахме неусетно разговора премина в това как в училище я тормозели, бившия и приятел се е самоубил заради нея, по-бившият я биел и карал да пере на ръка, цяло лято не ходила никъде, била е в болница. Питах я за какво и тя се разплака и ми каза, че са я диагностицирали с шизофрения. Шок и ужас, излизам с шизофреничка (заболяването е тежко и не се подигравам с него или който и да е болен, не искам и да си мисля какво им е и на близките им), инстиктивно ми идеше да обърна колата и да я оставя пред тях и там да приключи всичко. Съжалявам, че не го направих тогава, но бях с замъглено съзнание, от предишните ни няколко срещи. До края на деня ми разказа по-голямата част от историята си. Не на веднъж разбира се, но запомних повечето моменти. Въпреки всичко това бях хлътнал доста по нея, трябваше да се видиме на следващия ден. Но тя изневиделица каза, че не може, но си лищеше от 100 километра, че лъже.

    В това време реших да видя какво ще ми кажат фейсбук и Гугъл за нея и наистина - фейсбуука и беше \"нормален\" до един момент, имаше я по-новинарските сайтове, че е изчезнала и обявена за издирване... пролетта. Лека полека започнах да сглобявам историята, въпреки това бях хлътнал и определено не мислех трезво. Накратко - проблеми в училище и живота -> наркотици -> дупка в мозъка -> изчезване от вкъщи -> психо клиника.

    След няколко дни се видяхме пак и отново хубави моменти до момента в който изневиделица каза, че си тръгва за да ходи в бившия си приятел. Досещате се как би реагирал всеки при такава ситуация, казах и да се оправя и да си ходи по-бързо. От там започна да се прави на нацупена, цяла седмица и звънях и писах, без отговор или в най-добрия случай \"НЕ\"/\"ЗАЕТА СЪМ\", но все пак накрая реши да се видим.

    Последваха няколко нови срещи, всичко е нормално с малката разлика, че вече си тръгваше все по-рано и, че определено започваше да налазва, всичко до което се докопа - цигари, алкохол, храна. Усещах как ме използва да я разкарвам наляво-надясно, да и купувам каквото и се яде пак не отговаряше по няколко дни. Личеше си, че нещо не е като преди. Започна да звъни изневиделица и да иска да идва в нас, колкото да пийне/хапне нещо и да изпуши някоя цигара, след това си тръгва под някакъв безумен предтекст. Дали е ходила при друг, не знам, но е твърде вероятно.
    Междувременно се оказа, че имаме общи познати. Един пич ми разказа за нея, даже показа какво си е писал с нея - цялата история беше 1:1 като с мен, единствено беше месец по-рано. Оказа се, и че се друса с лекарствата, които са и изписали за шизофренията. Шок и ужас, последвани от нова моя грешка.
    След поредното такова изпълнение с идване до нас за малко и рязко тръгване и никакъв отговор след това и казах, че така не е нормално и не става. Каза, че няма да забрави това и го раздаде доста нацупено сърдита, въпреки, че отговаряше в повечето случаи като и пиша, но не вдигаше телефона ?!?!?! Не се виждахме 2-3 седмици, но я мярках из квартала, даже я видях с едно момче да я разкарва с колата си и ми стана смешно.
    След това я видях пред мен на улицата, все още сърцето имаше лек превес над разума. Реших да и звънна, но този път вдигна и в следващите няколко дни пак се мотахме заедно, даже готвеше вкъщи, въпреки че пак имаше елемент на налазване и използване за това-онова. Отново няколко дни без контакт, докато накрая не ме потърси с предложение да излезем. Хубаво, беше събота вечер, повисяхме в нас, тъкмо стигнахме до клуба и тя заявява, че няма никакви пари. Зле изиграно, но доста важно - тук вече разума унищожи сърцето тотално. Въпреки това реших да и платя входа и няколко питиета и да се правя на умряла лисица. По едно време нарочно излезнах навън да изпуша 1-2 цигари, при което тя започна да ми звъни по телефона на пожар. Защо ли, ами нямала е пари за такси да се прибере и си помислила, че съм си тръгнал. Прибрах я на сутринта в тях и дотам. От тогава само "хвърлям въдицата" от време на време и отново се прави на недостъпна с някакви абсурдни оправдания. Не че искам да се виждаме повече, просто ми е интересно...
    Сега ми е смешно, но през тези 2 месеца не беше.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Хабиби, за нея не знам, но ти със сигурност се държиш шизофренично. Не я искаш, но я търсиш? Противно.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    Хаха, как експресно ме нахрани.
    Може и да си права, не знам. Всякакво желание за нея се изпари след това последното, беше достатъчно показателно за мен. Можеше да ми каже в началото на вечерта, че няма пари, а не да ме поставя пред свършен факт.

    А, може би не съм се изразил правилно, не я търся за да се виждаме повече, стига ми толкова
    Просто последните няколко пъти и пиша да я питам как е, наред ли е всичко, все си мисля, че хората не трябва да се разделят с някакви тежки крайности.
    При което или не отговаря или отговора е от типа на "Не съм в квартала". А "разговора" дори не е тръгвал и към среща.
    Последно редактирано от BiggieSmalls : 01-03-2017 на 15:51

  4. #4
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    А вие въобще правихте ли секс
    не се разбира точно какви са ви били взаимоотношенията

  5. #5
    Баси, това съм го пропуснал, явно съм още афектиран
    Правихме секс на втория ден, няколко дни подред до момента, когато ми разказа историята си и започна да се дистанцира.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ами ако на теб ти е харесало значи се чувствай доволен и си продължавай напред каквото и да значи това напред за тебе.
    И аз съм срещал шизофренички, или поне така съм ги определял. Жалкото е че не са били професионално диагностицирани. Мисля че много жени страдат от психични проблеми но в норми, както и да е с такива нямаш никакво бъдеще, те могат да ти влиаят само емоционално отрицателно защото са и социопати. Не осъзнават последствията от действията си, а действията им остават абсолютно неадекватни и неразбрани за околните както и не отговарят на никакви социални писани и неписани закони. Също така създават и непровокирани критични и конфликтни ситуации. Като цяло ако почнеш да се замисляш всичко е за твоя сметка в дългосрочен план, ако се усетиш навреме и престанеш да бъдеш кученцето дето върви след тях, цялата неадекватност си остава за тяхна сметка.

  7. #7
    Благодаря за мнението, общо взето всичко си е на 100%.
    По принцип гледам да не мисля много много над тези неща, просто си правя някои изводи за вбъдеще и това е.
    Обаче след тоя случай взех нещо много въпроси да си задавам - какво (не)направих, защо, сбърках ли....

  8. #8
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Аз не разбрах...само споделяш или ?
    Моето мнение от прочетеното е,че сам си се набутваш в шамарите.Ако момичето има такова минало и поведение,каквото описваш,какво точно правиш с нея?Защо я търсиш?Защо й даваш пари? Особено след като си я виждал с други и след като си разбрал,че го е правила същото и с човек,който познаваш...абсурдна ситуация.Така и не разбрах в какво точно мислиш,че си влюбен..

  9. #9
    Споделям, да. Както написах така или иначе всичко е свършило. Повечето хора, с които говорим за това просто отказват да повярват какво се е случило... е някои вярват де ама и те са в шок.
    А самата история не е написана читаво, нещо нямам талант за тези неща, сори.
    Това е, че и аз не разбрах в какво точно съм бил влюбен и как стана така. Тежката раздяла от преди това, последвана от това..общо взето бях тотално отнесен и ходех като призрак. Сигурно звучи доста налундничаво, но това е. Връзките от преди също са били изпълнени с какво ли не и свършвали по всевъзможни начини. Мислех, че съм видял и преживял много, но явно никога не е късно за нещо ново, хаха.

  10. #10
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от BiggieSmalls Виж мнението
    Мислех, че съм видял и преживял много, но явно никога не е късно за нещо ново, хаха.
    тук си прав, и да, има много налудничеви индивиди от женски пол, много са жалки но понеже и теб не те познавам бих казал че има и много неадекватни и тъпи от мъжки пол
    твоята история е странна защото жената се е държала странно, квото и да мислиш няма кво да измислиш, приемаш че е психично болна и да пътува

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    трябвало е, като си разбрал за шизофренията и наркотиците, да бягаш.
    имам подобна история с болен човек, но нямаше как да знам - разбрах чак след 2 много опашати лъжи, а всички лъжи преди това бяха доста добре навързани.

    и поради подобна причина на твоята бях изпаднах в тази ситуация - преди 5 месеца бях приключила дълга връзка, и да кажем - тъкмо се бях отпуснала, защото иначе човека се държеше добре - изобщо не съм го проверявала/проучвала, дори във фейсбук не го бях търсела, но после, като ми светна лампата - така и така нищо не намерих, поне личната му карта бях виждала, и да кажем, че имената бяха потвърдени.

    Направих два капана и се хвана и в двата, реагира обвинително, и (слава богу) изчезна от живота ми.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Не че е за успокоение или квото и да било ама явно е имало и други с подобни истории..... Че като знам какъв карък съм, бях тръгнал да мисля, че подбно нещо може да ми се случи само на мене...

  13. #13
    Явно в тази тема ставам като лудите, и аз си пиша сам, хахах.
    Тази сутрин се събуждам и гледам цял тон съобщения от снощи.. Първо сърчица, усмивчици, няколко часа по късно...
    'не мога', трудно ми е', 'наплашена съм да започна връзка' и тн....
    тази или я е захапала сериозно главата или много лошо се ебава с мен.

  14. #14
    виж, хубаво е да внимаваш.. не само заради себе си, а и заради нея
    за да можеш да се справиш с болен човек е хубаво първо да можеш да се справиш със себе си

    излез някъде, намери някоя сладка мадама, която ще ти даде това, от което имаш нужда и недей да се забъркваш с очевидно неподходящи за "сърцето над разума" хора

    а да, и изтрий съобщенията - странно ми се струва при цялата пропаганда с липса на интерес от твоя страна, толкова упорито да дисекцираш краткотрайната ви връзка
    whatever you are, be a good one.

  15. #15
    Действам си по въпроса, спокойно. Но след този случай вече малко по внимателно със случайните запознанства и така. Наскоро един приятел беше видял че му липсват ценности от тях след срещи с подобна мацка. Сега, този моя случай, нереална лудница е. А съобщенията се появиха буквално от нищото, поредната капка в морето, хаха.
    И пак, идеята на тази тема беше да споделя. Какво ми се е случило и в какво състояние съм бил. Любов ли е било ,не знам. Не си мислете, че търся съвети от типа на "КАК ДА СИ Я ВЪРНА/КЪДЕ СБЪРКАХ" или нещо подобно. Реших че на някой може да му е смешно/забавно или каквото ще да е, като я прочете.

  16. #16
    о да, не ме разбирай погрешно - интересно ми беше да прочета

    ама нали не забравяме, че на човек дай му възможност да си вкара мнението някъде и пръста ще си отреже, но няма да пропусне :Д
    whatever you are, be a good one.

  17. #17
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от BiggieSmalls Виж мнението
    Но след този случай вече малко по внимателно със случайните запознанства и така.
    и аз точно този урок научих
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от hardsoultosave Виж мнението
    о да, не ме разбирай погрешно - интересно ми беше да прочета

    ама нали не забравяме, че на човек дай му възможност да си вкара мнението някъде и пръста ще си отреже, но няма да пропусне :Д

    То точно за това пуснах и темата де, беше ми интересно да видя какви ще са мненията за тази абсурдна история. След "края" се чувствах доста тъпо, ако трябва да съм честен. Обаче със всеки изминал ден ми става все по-смешно... и направо не знам как съм се докарал до там.

    NomNomNom, лошото е, че обикновено поне аз научавам нещата по трудния начин...

  19. #19
    Според мен доста си прибързал. Трябвало е първо да разбереш какво предстсвлява и тогава да влагсш чувства и всичко останало. Смешно ти е? А защо продължаваш да го мислиш?! Чак си отделил време и теми да пускаш. Не виждам какво му е смешното.. Момичето е болно и не преценява какво прави.Ти с всичкия ли си да очакваш адекватни действия от психично болен човек?! Аз съм потресена
    Последно редактирано от onelove42 : 01-10-2017 на 19:03

  20. #20
    На мен ми беше също интересно да прочета.Още повече защото познавам една подобна даже живее в моя блок.
    Въпреки че си е абсолютна долнярка непрекъснато се върти с различни момчета.И ги разиграва доста добре,от всеки извлича някаква полза.Един я води по клубове друг и дава пари назаем,такива работи.И в крайна сметка не е с никой.такъв тип хора остават сами накрая след като няма вече кой да им върже и всиячки ги знаят какво представляват.

  21. #21
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Пич не е ти лесно,но аз те разбирам.На твое място ако бях и разбера че не е в ред бих се шокирал и не бих я потърсил.И това ми е съвета карай я в Карлуково знам че е трудно но ще я забравиш и ще си намериш друга.Разкарай я най вече за твоята сигурност.Не знаеш кога кво ще й прештрака и каква мизерия ще направи.

  22. #22
    До автора:Виж в мойта тема как се развиха нещаТа.Мисля че това са просто паразити а при теб в бил по особен случая.И цялата тая история с шизофренията може да е била добре съчинена лъжа с елементи на истина.

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от BiggieSmalls Виж мнението
    Баси, това съм го пропуснал, явно съм още афектиран
    Правихме секс на втория ден, няколко дни подред до момента, когато ми разказа историята си и започна да се дистанцира.
    Редактирай първия пост, защото това е от съществено значение - без тази част цялата история загубва смисъл и звучи нелогично.

    Иначе при тази ситуация - оставяй, не се занимавай. Търси някоя друга.

  24. #24
    lajustice
    Guest
    Както се пее в една песен "Този свят е жена.." та на въпроса. Наистина интересни два месеца и добър урок, но човече заеби я. Смисъл, ясно е че веднъж литне ли сърцето всичко отива по дяволите, но това постоянно "хвърляне на въдицата" ти носи негативи на теб самия. Има моменти когато просто трябва да отрежеш някой до край, за да продължиш напред. Момичета по света много остави я иначе тетъра ще е до безкрай, а каквото и да е щом си бил и си афектиран мъката ще продължи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си