.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Момчета, кое е най нестандартното място на което сте се празнили ?

    Ами понеже не съм виждал такъв въпрос и аз да си попитам. Къде сте лъскали и сте се празнили? има много момчета които ги кефи да се празнят в кецовете си примерно други на обществени места или по дрехите си

  2. #2
    Епа кой го кефи да се изпразни в кецовете си ве. г-н-у-с

  3. #3
    празнил съм се на много най-различни места. едни от най-запомнящите се бяха на терасата, в асансьор, в мивките в учишище, а веднъж на предното стъкло на колата на един приятел - беше ме издразнил

  4. #4
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Вие сте патологични субекти бе! Толкова ли нямате салфетки????

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Вие сте патологични субекти бе! Толкова ли нямате салфетки????
    Като го гледам тоя над теб ми идва да цъкна хикса и да не го отворя тоя форум никога повече. Снимката също е много допринасяща.

  6. #6
    В училищните мивки и тоалетни, в автобуса най отзад така че никой да не вижда.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Radostin251 Виж мнението
    празнил съм се на много най-различни места. едни от най-запомнящите се бяха на терасата, в асансьор, в мивките в учишище, а веднъж на предното стъкло на колата на един приятел - беше ме издразнил
    Хаха , това за предното стъкло ми хареса. Аз съм свършвал на панела на климатроника на кола(и около него). Беше тъмно и лъскахме, кой където свърши...

  8. #8
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от Sirius_black Виж мнението
    В училищните мивки и тоалетни, в автобуса най отзад така че никой да не вижда.
    Колежке, благодари се, че не го е шляпнал на камерата.

  9. #9
    В двора на бившата ми

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си