.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Една моя история

    Здравейте на всички, не знаех дали тук или в друг раздел да го сложа, този ми изглеждаше най-подходящ...
    Таа харесвах едно момиче, (и все още), започнахме училище, тя е нова с още няколко нейни приятелки, заглеждаше ме преди, забелязах, защото погледът ми се отнасяше натам, след време придобих представа за държанието й, като бях покрай нея и исках да се запознаем, защото започнах да изпитвам симпатии към нея. Нямах смелост да го направя, отделно с времето постоянно започнахме да се засичаме в коридорите в училище и се заглеждахме, започнах да я харесвам, даже сякаш се бях привързал към нея.. ама аз съм си риби, чувствителен и лесно привързващ се тип.. както и да е.
    Имаше един момент, в който стоях на едно парно до прозорците, а тя до нейната стая и като я погледнах ме гледаше, зяпахме се 5 секунди и леко отклоних поглед, че щеше да е странно как се зяпаме . После пак я погледнах и пак същата история.. като се прибрах бях с усмивка до небето, кефих се адски много и си викам, че ще я заговоря и поканя да излезем. Да ама не.. имах една възможност ама тоя срам дето го имам от малък ме втриса, изпуснах възможността, след 1-2 седмици и постепенно така като се разминавахме гледаше надолу, аз все повече я харесваш, а тя все повече отбягваше погледа и бях още по-притеснителен и несигурен в себе си. Изведнъж ми хрумна да почна Фитнес, заради адските нерви и гняв, не ме е срам да си призная.. ревал съм 1 седмица, и женчо да ме наречете такъв съм си, не мога просто, от малки неща се случва. Водопад направих направо.. но от една страна мисля, че тя беше изпитание, в залата този гняв ми даваше повече сила, енергия, надъхваше ме.. взех си един креатин монохидрат, след 1-2 седмици прием започнах да усещам още повече сила, а момиче не можех да си го избия от главата, тренировки, течности, яко ядене и сън, видях, че имам подобрение и се надъхах да тренирам още повече. А.. изненада, брат ми беше подарил едни аминокиселини, добавих ги и тях... тренирах и тренирах.. исках да премахна гнева, за излея всичко в залата... Какво забелязвам.. приятелите ми казват, че имам подобрение, супер, още повече се надъхах. За коледа събрах пари от близки и роднини, купих един хубав протеин, всичко тип топ.. стакче
    (Леле тва доста дълго стана в обяснения..)
    Изградих режим, постепенна увереност покрай момичета, защото аз съм доста стеснителен и затворен в себе си, но сега гледам под друг ъгъл, не ме интересуват ш*баните им мнения, ЯКО ТРЕНИРОВКИ И ТОВА Е!!
    Едвам изтърпях тази ваканция, искам да видя въпросното момиче възможно най-скоро, к'во става.. за пръв път да искам да тръгна на даскало и удължили ваканцията до 9-ти, лелее...
    Ама ще изтраям, уча се на търпение
    И така досега... тренирам, ям, пия вода, лягам си навреме.. всичко тип топ, целта на това мое преживяване беше за да покаже на всички, че станах по-силен психически отпреди, по-възпитан и по-уверен в себеси, също така искам да добавя - ''След тъмната нощ следва нов и светъл ден!!!!!''
    Това никога не го забравяйте!! Продължавайте и никога не се отказвайте от това, което искате, не мога да премахна изцяло болката, която чувствам заради това момиче, но с това калявам духът си и ставам все по силен!!
    Искам да предам на всички, които мислят, че нямат нужната воля и кураж, ИМАТЕ ГИ! Просто бъдете себе си, намерете сили отвътре и изгрейте!! Ако не вие, кой?.....

    Това е отмен, роман.. но така ми стана по-добре, надявам се да помогна на някой, въпреки трудностите му, каквито и да са те, винаги има път!!
    п.с. Ако темата не е за тук, моля преместете я в раздел ''Спорт и Здраве'', но мисля, че тук й е мястото, ако не - извинете ме.
    Ста
    Voleyball

  2. #2
    Дейба такъв роман за няколко погледа в кородора ли бе? Ама знам си ви аз рибите

  3. #3
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Благодаря, че сподели.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  4. #4
    Бе я порасни. Намери си топките някъде и я заговори, много ясно, че ще й писне на момичето само да ти мята погледи. Ясно ми е, че не винаги момчетата трябва да започват нещата, но както виждаш явно и тя е срамежлива, за това не показвай какъв мъжага си като пишеш мотивиращи истории свързани с фитнеси и глупости, ами отиди, заговорете се и я спечели.

  5. #5
    +1
    Иначе евала, че си почнал да блъскаш. За мен най-хубавото в тва е, че цялото ти внимание/сила и всичко е насочено само там и не си губиш времето да мислиш за глупости.

  6. #6
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от vasil poriazov Виж мнението
    купих един хубав протеин
    не прочетох историята ти, НО това ми хвана окото

    modern day romance

  7. #7
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от vasil poriazov Виж мнението
    Здравейте на всички, не знаех дали тук или в друг раздел да го сложа, този ми изглеждаше най-подходящ...
    Таа харесвах едно момиче, (и все още), започнахме училище, тя е нова с още няколко нейни приятелки, заглеждаше ме преди, забелязах, защото погледът ми се отнасяше натам, след време придобих представа за държанието й, като бях покрай нея и исках да се запознаем, защото започнах да изпитвам симпатии към нея. Нямах смелост да го направя, отделно с времето постоянно започнахме да се засичаме в коридорите в училище и се заглеждахме, започнах да я харесвам, даже сякаш се бях привързал към нея.. ама аз съм си риби, чувствителен и лесно привързващ се тип.. както и да е.
    Имаше един момент, в който стоях на едно парно до прозорците, а тя до нейната стая и като я погледнах ме гледаше, зяпахме се 5 секунди и леко отклоних поглед, че щеше да е странно как се зяпаме . После пак я погледнах и пак същата история.. като се прибрах бях с усмивка до небето, кефих се адски много и си викам, че ще я заговоря и поканя да излезем. Да ама не.. имах една възможност ама тоя срам дето го имам от малък ме втриса, изпуснах възможността, след 1-2 седмици и постепенно така като се разминавахме гледаше надолу, аз все повече я харесваш, а тя все повече отбягваше погледа и бях още по-притеснителен и несигурен в себе си. Изведнъж ми хрумна да почна Фитнес, заради адските нерви и гняв, не ме е срам да си призная.. ревал съм 1 седмица, и женчо да ме наречете такъв съм си, не мога просто, от малки неща се случва. Водопад направих направо.. но от една страна мисля, че тя беше изпитание, в залата този гняв ми даваше повече сила, енергия, надъхваше ме.. взех си един креатин монохидрат, след 1-2 седмици прием започнах да усещам още повече сила, а момиче не можех да си го избия от главата, тренировки, течности, яко ядене и сън, видях, че имам подобрение и се надъхах да тренирам още повече. А.. изненада, брат ми беше подарил едни аминокиселини, добавих ги и тях... тренирах и тренирах.. исках да премахна гнева, за излея всичко в залата... Какво забелязвам.. приятелите ми казват, че имам подобрение, супер, още повече се надъхах. За коледа събрах пари от близки и роднини, купих един хубав протеин, всичко тип топ.. стакче
    (Леле тва доста дълго стана в обяснения..)
    Изградих режим, постепенна увереност покрай момичета, защото аз съм доста стеснителен и затворен в себе си, но сега гледам под друг ъгъл, не ме интересуват ш*баните им мнения, ЯКО ТРЕНИРОВКИ И ТОВА Е!!
    Едвам изтърпях тази ваканция, искам да видя въпросното момиче възможно най-скоро, к'во става.. за пръв път да искам да тръгна на даскало и удължили ваканцията до 9-ти, лелее...
    Ама ще изтраям, уча се на търпение
    И така досега... тренирам, ям, пия вода, лягам си навреме.. всичко тип топ, целта на това мое преживяване беше за да покаже на всички, че станах по-силен психически отпреди, по-възпитан и по-уверен в себеси, също така искам да добавя - ''След тъмната нощ следва нов и светъл ден!!!!!''
    Това никога не го забравяйте!! Продължавайте и никога не се отказвайте от това, което искате, не мога да премахна изцяло болката, която чувствам заради това момиче, но с това калявам духът си и ставам все по силен!!
    Искам да предам на всички, които мислят, че нямат нужната воля и кураж, ИМАТЕ ГИ! Просто бъдете себе си, намерете сили отвътре и изгрейте!! Ако не вие, кой?.....

    Това е отмен, роман.. но така ми стана по-добре, надявам се да помогна на някой, въпреки трудностите му, каквито и да са те, винаги има път!!
    п.с. Ако темата не е за тук, моля преместете я в раздел ''Спорт и Здраве'', но мисля, че тук й е мястото, ако не - извинете ме.
    Ста
    СЛЕД КАТО ПРОЧЕТОХ ИСТОРИЯТА ТИ

    се припознах Д: и аз открих някакви хобита/може би таланти в опити да се справя с отхвърляне/срам/болка като малка

    истината обаче е че едва ли ще станеш по-уверен с магическа пръчка; знам че пасивното страдане по някого си е катализатор за доста положителни промени /както си усетил и ти/, но по принцип не си струва




    (не твърдя че прилагам съветите си)

    а това на коя дата си роден няма нищо общо с който и да е аспект от същността ти

  8. #8
    Bisha - Не знам дали ще можеш да ме разбереш, но доста странен характер имам.. Просто много вземам нещата навътре и се превземам, надявам се с времето да мине.

    Smrazqvashta - Аз благодаря за отделеното време!

    Dkeyz - Разбирам... грешката е моя, твърде много закъснях, трябваше да действам от по-раното..

    BiggieSmalls - Да, всичко това доста ми помогна, ама и доста ме размътиха тия работи.. трябва да съм по-уверен в себе си следващият път.

    lunacy - Благодаря за мнението, не знам дали си права, по принцип съм доста запален по тия зодиаци и подобни.. всичко, което пише отговаря на личността ми, но няма да изпадам в подробности както по-горе писах.


    Следващият път ще гледам да не вземам нещата толкова на сериозно и да не избързвам с нещата, защото си мислех какво ще стане ако се запознаем и за в бъдеще.. което направи доста голяма следа, заради тези големи очаквания.
    Благодаря ви на всички за отделеното време по темата!!!
    Voleyball

  9. #9
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ^ няма да спреш да ги вземаш на сериозно; ако си чувствителен, това не се случва

    това, което можеш да направиш обаче е да спреш да се влюбваш в идеализирани образи; по принцип става с времето

    често ми се е случвало като бях в гимназията, стигала съм до физически болезнени състояния по липсата на хора, които никога не съм познавала /нещо като теб и твоето момиче Д:/
    но не бъркай това с любов; това е усещане, което храни хората с голямо въображение, много вдъхновяващо и чисто, но в никакъв случай не е любов

    научи се да разграничаваш сляпото увлечение от истинските усещания и миражите от истинските хора;

    и аз съм писала романи и съм ревала на приятелки за момчета, които съм засичала в коридора, не си сам Д:

    пий една студена вода и се опитай да спреш да си хабиш емоциите по хора, които не познаваш; недей да си изграждаш образи за това девойче, защото накрая най-вероятно ще останеш разочарован

    /отново не твърдя че прилагам умело съветите си/

    успех с момичето иначе Д:

  10. #10
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Батка вземай НормаДека (Нандорлон) и ще останеш доволен и тая като види къф гардероб си тя ще те потърси.Аз зоба с това както и с метан и още един вид инжекций.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си