.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Hybrid View

  1. #1

    Препоръчайте маша за коса

    Здравейте! Наскоро си смених прическата и адски много ми харесва като е накъдрена, но нямам маша и никога не съм имала XD Дайте ми някакви предложения за хубави маши, цената няма значение, но да не е за много ситни къдрици, нещо...средно XD Също така може да ми дадете разни съвети (нищо не разбирам от маши). Казвали са ми, че много увреждат косата, така ли е? И също съм чувала за нещо наречено heat protectant именно за тази цел, вие ползвате ли? Кои са хубави, кои не са, просто разни неща които ще са ми полезни и ще трябва да знам.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  3. #3
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Щом цената не е от значение, разходи се по магазините и там се консултирай на място за това, което си харесала.

  4. #4
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    И аз искам маша ама като знам, че ще затворя пари за нея и няма да я ползвам - както пресата - ми умира желанието да пазарувам. :д
    Разгледай по онлайн магазините за технологични работи, там са по-лесни нещата за търсене, чети и ревюта, ако има в коментарите и чак тогава иди да си я купиш или поръчвай. Най-добрата аверка наскоро даде луди пари, за да си купи самонавиваща маша и е бая доволна, само където парите ѝ никак не бяха малко, около 200 кинта остави. Чувала съм добри отзиви за Ремингтън, потърси тях.
    За термозащита не мога да помогна, щото никога не съм ползвала и смятам, че ще е добре да попиташ фризьора си, за да не сбъркаш още от самото начало.
    квак

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Най-доволна съм от тази маша http://www.remington.bg/mashi-za-kad...earl-wand.html
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  6. #6
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Най-доволна съм от тази маша http://www.remington.bg/mashi-za-kad...earl-wand.html
    има ли ръкавица?

  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    има ли ръкавица?
    Не има само чантичка
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  8. #8
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Най-доволна съм от тази маша http://www.remington.bg/mashi-za-kad...earl-wand.html
    С две ръце да!
    С конусовидната маша може да избираш точно колко да са "ситни" къдриците.


  9. #9
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз да си похваля моята ремингтън силк. То са две, аз имам по-голямата. Или поне мисля, че е по-голяма. За средни къдрици е. С нещото, което се слага отгоре може да се правят различни неща, става и за изправяне. Има и ръкавица. Не изтощава хд имам я от бая време (сигурно три-четири годинки) и косата ми никога не е цъфтяла или се е увреждала.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си