.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Unhappy Задоволявах се и сега се чувствам ужасно!!!!!

    Започнах да мастурбирам когато бях на 13 години през 2 седмици мастурбирах и всеки път след оргазма се чувствах ужасно.В последно време спрях да мастурбирам за 5 месеца.И в това време се чувствах върховно.Но сега реших да проверя дали заради мастурбацията ми е било зле преди, затова днеска 2 пъти се задоволявах и получих 2 оргазма.В момента ме боли главата и кръста ужасно много ,трудно дишам.Хора помагайте моля.Дали от оргазмите се чувствам ужасно сега????Всеки път след оргазма ме боли всичко, сякаш и костите са ми отслабнали!!!
    Хора бъдете чисти.
    Препоръчвам на никой да не се задоволява защото целият ви организъм ще стане боклук!!!!!Не случайно в миналото задоволяването се е смятало за вредно.Сега се убедих че мастурбацията унищожавам бавно организма .Не се поддавайте на това лъжовно, кратковременно и фалшиво удоволствие.Забелязах също , че след онанизма съм много по- агресивен.
    Помагайте сега след онанирането имам чувство че ще припадна!!!

  2. #2
    При всеки човек това влияе различно. Всъщност научно доказано е че в самозадоволяването няма нищо вредно. А напротив, само полезно за теб. Може би си създаваш сам тази изкуствена заблуда. Аз лично се чувствам върховно след това. И се чувствам по-спокоен. Дори ако се поразровиш в интернет сам ще прочетеш с колко много неща е полезна мастурбацията.

  3. #3
    Преди малко четох в интернет, че при всеки оргазъм се отделя все повече допамин в мозъка и това води до по голямо желание за мастурбация също, че при изхвърлянето на спермата се губят изключитлно важни вещества за организма като флуор,цинк,магнезии,желязо и много други.

  4. #4
    Със сигурност не е изкуствена заблуда много зле зле чувствам вмомента.И така ми стана след оргазмите.Боли ме и врата даже и ми е много нервно.От задоволяването е.Хора пробвайте да се задоволявате много за 2 дни вижте последиците и спрете завинаги с тази похот.

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от flip937 Виж мнението
    при изхвърлянето на спермата се губят изключитлно важни вещества за организма като флуор,цинк,магнезии,желязо и много други.
    като сереш изхвърляш хранителни вещества
    да откажем и това

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от flip937 Виж мнението
    Преди малко четох в интернет, че при всеки оргазъм се отделя все повече допамин в мозъка и това води до по голямо желание за мастурбация също, че при изхвърлянето на спермата се губят изключитлно важни вещества за организма като флуор,цинк,магнезии,желязо и много други.
    Евентуално загубата на тия вещества би се усетила, ако при свършване напълниш цяла чаша за уиски

  7. #7
    Досега всички да сме умрели ако организма ти се разваляше. Много малоумна тема, моля те не пускай повече подобни теми. Жените без оргазъм са 1 агресивен чувал, който бълва постоянно комплекси и обиди, само защото не са задоволени.

  8. #8
    Включително и госпожите ми в даскало. Тъпи бабки

  9. #9
    Организма се разваля много бавно и ние не разбираме какво става, но всеки оргазъм оказва лошо влияние на мъжкия организъм най вече.Както е писано в Библията ,,Блудникът против собственото си тяло греши".Скъсява се живота от подобни похоти.

  10. #10
    Чак пък толкова май не ми се вярва.

  11. #11
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Колега, като силно вярващ Христианин, с малко мъка ще те посаветвам да не приемаш всеки ред от Библията за чиста монета. Що се отнася до оргазмите при мъжа, определено не развалят тялото, но да кажем че на някои хора им влияе силно на тонуса и поведението. Предполагам водиш нездравословен начин на живот и ефекта се засилва. Както каза Заекът, ако мастурбацията беше разрушителна да сме измрели до сега.
    Интересен Феномен е Майк Тайсън за който се говори че не е свършвал пет години. А ти авторе, прави това което намираш за правилно и добро за себе си

  12. #12
    Оргазмът е стрес за организма като цяло. При оргазъм се освбодават вещества от жлезите, адреналин, симпатиковата нервна система се задейства, нервите в тялото ти предават двойно , дори тройно повече импулси.
    Може би , ако не тренираш нещо , е възможно това да е мускулна треска.
    Медицина, хирургия, Tumblr, ЦСКА 1948, бокс

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си