Депресиран съм. Нямам приятели. Не съм излизал от 3 седмици. От началото на ваканцията само седя пред компа, нямам приятели с които да излязам а най-тъпото е че цялата ваканция седях до късно на компютъра и ставах много късно и пропуснах всички празници дори и с семейството не съм прекарал много време. Вече немога и да заспя лежа в леглото по 8-9 часа в опита да заспа и пак немога и накрая става толкова късно че няма смисъл вече да заспивам. В училище общувам само с 1-2 приятели но не ме търсят извън училище а като ги поканя те винаги ми отказват. Наскоро се преместихме в нов апартамент и за пръв път имам собствена стая но е много депресиращо, по цял ден съм сам. Вече и с родителите ми не общувам много защото се виждаме за по много малко. мразя се и живота си мразя. но не само през ваканцийте е така и през другото време е така само дето и ходя на училище. живота ми е скучен. как да си направя живота по малко скучен, да си намеря приятели, да си оправя режима на спане, да прекарвам повече време с семейството???
Моля ако имате някакви съвети да пишете.