.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Приятелство и любов?

    Преди около 3 години най-добрата ми приятелка ме запозна с най-добрия приятел на нейния приятел.Ще го нарека Н.
    Още от първия път доста си говорихме.Разменихме си фейсбук профилите,започнахме да си пишем и да излизаме.Станахме си бая близки,но само като приятели.Имах си приятел за няколко месеца и края на пролетта се разделихме. Н. винаги е бил до мен.Винаги ми е давал съвети и е правил всичко за мен,но не съм и предполагала,че има чувства към мен. Лятото отидохме заедно на море (аз,той,най-добрата ми приятелка и приятелят и). Първите дни бяхме на къмпинг.Вечер си палехме огън и се събирахме всички около него.Първоначално си легнах в моята палатка,но ми беше доста студено,а нямах повече одеяла,станах и отидох до огъня. Н. все още беше буден. Споделих му колко ми е студено и как не съм се съобразила да си взема по-дебели дрехи.Той ми предложи да отида при него,защото си беше взел 3 одеяла.Отидох,заспахме и сутринта се събудих прегърната от него,както и следващите 3 дни.На втория ден дойде някаква негова ''приятелка'',която доста усърдно го сваляше.Предложи му да отиде с нея във Варна и той първоначално се съгласи,но след като видя,че ми стана доста тъпо и отказа и тя замина сама. След това отидохме на друг курорт и си наехме квартира.Моята приятелка и нейният приятел си взеха стая.Ние решихме също да си вземем една,но се оказа,че е спалня.Отново се будех всяка сутрин прегърната от него и честно казано ми беше доста приятно.Прекарахме там още 4 дни и тази негова приятелка реши,че няма да се откаже и се появи отново.Бяхме седнали вечерта на ресторант,от моята страна имаше доста място,но тя ме помоли да се преместя за да може да седне до него. Не знам какво ми стана (доста незряла постъпка от моя страна),но станах и избягах.Той стана с мен и започна да ми обяснява,че няма от какво да се притеснявам,че бил само мой.Не обмислих нещата и първчната ми реакция беше доста кофти за него. Казах му,че говори глупости,че е свободен да прави каквото поиска и че между нас няма нищо повече от приятелство,при което той си тръгна,а аз се върнах в квартирата.Прибра се сутринта пиян на кирка и заспа. Когато се събуди ми се извини и ми каза,че не иска приятелството ни да се проваля и си останахме ''само'' приятели до снощи.Бях в тях,пийнахме вино,легнахме си,гушнахме се и започнахме да се галим.После се целунахме,стана ми много приятно и го направихме. Преди да го направим,той ме попита ''сигурна ли си,не искам да ти е гадно..".Казах му,че съм сигурна и това беше най-хубавият секс в живота ми (не,че имам огромен опит,ноо..).Заспахме и сутринта,когато се събудих трезва ме обзе много гадно чувство.В главата ми започнаха да изникват мисли,че вече окончателно нашето приятелство (ако въобще е имало такова) е съсипано и никога не може да бъде поправено. Аз държа страшно много на него,той е моята упора и ако го загубя ще изпадна в огромна депресия. Имам чувството,че без него няма да се справя.Страх ме е да започвам връзка с него,защото знам,че след като се разделим ще се отдалечим един от друг.Никога не съм била толкова объркана.
    Забравих да спомена,че аз съм на 21,а той е на 26.
    Последно редактирано от onelove42 : 01-10-2017 на 17:46

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    защо спиш и се гушкаш с мъж, с когото не искаш нищо да правиш???
    защо се ядосваш, че има друга, след като ти не си сигурна дори какво искаш?
    след като имаш претенции към него, е нормално той да реши, че имаш и сексуален интерес, не е ли така?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Искам да правя всичко с него,но ме е страх,че накрая ще се разпадне всичко,което сме градили 3 години. То е ясно,че вече няма как да го нарека 'просто приятел'.Цял ден си мисля за това,колко хубаво беше и колко е нежен,а той ми звъня 15 пъти,но не му вдигам. Не знам какво да му кажа.. Хора,това е най-добрия ми приятел. 3 години го възприемах като брат едва ли не. За колко мъже съм му говорила и ми е давал съвети за тях,а сега нещата се завъртяха на 360 градуса...

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ама нали знаеш, че ако не вдигаш дълго време, той ще спре да звъни - и явно иска нещо да ти каже
    нали не искаш да се разпадне това, което сте имали - като не вдигаш, не стават нещата по-окей
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Говорихме. Каза ми,че ме обича и че е готов да забрави всичко и всичко да е както преди.Аз го питах дали това иска и той ми каза "да". Обърках се.Не мога да разбера като каква ме иска в живота си... Като просто приятелка ли,като сексуслен партньор ли,като гадже ли... Казва ми,че е само мой,гушка ме,целува ме,а в същото време е готов да ми даде съвет за друг мъж,прави секс с мен и ми казва,че иска да забравим за това и всичко да е по старому?!?

  6. #6
    Или си мисли,че ти не искаш нищо от него и за това ти е казал така,или просто му е добре да сте приятели и от време на време да се гушкате и да правите секс.
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си