.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Anonimen_chovek
    Guest

    Angry Не мога повече

    Аз съм момче на 12 и родителите ми са разведени. През повечето време съм при майка ми.
    Все по-често започвам да имам спорове с нея. Обикновено аз "съм направил нещо" и тя ме наказва. Когато започна да споря с нея тя по някое време спира спора без да ми отговаря като ме заплашва с по-голямо наказание. Последния път стана следното :
    Аз играех на компютъра си докато си говорех с един приятел. Майка ми е дошла в стаята и ми е казала да приключа до 5 минути. Аз обаче не съм я чул понеже си говорех. По някое време дойде в стаята и ми каза че ме е "предупредила" и ми взе телефона, компютъра и плейстейшъна. Аз я попитах кога ми е казала да спра, а тя ми обясни, след което започнах да споря с нея и да я питам кога ми го е казала , а после и обясних защо сигурно не съм я чул докато си говоря. Аз и казах да ми върне нещата, но тя не го направи. Каза ми че нещата не са МОИ и че ще ги вземе. Поспорихме още и тя каза че ЩЕ СИ ПОМИСЛИ ДАЛИ ВИНАТА Е МОЯ на другата сутрин (беше вечер), и че ако не спра да и искам нещата нямало да ги видя повече. На сутринта просто ми каза , че ще ми ги скрие за една седмица. Правила го е и други пъти и честно казано през повечето време не е в мен телефонът ми. Не мога да я разбера и просто вече не мога да я понасям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Моля ви за някой съвет какво да правя!

  2. #2
    Просто не мога да повярвам до къде се стига вече ... Нямаш телефон :о мамка му .. света свърши! Виж ся пиклю, вместо да се тревожиш за тъпия ти телефон или там за другите играчки се стегни и бъди малко разбран в това положение! И аз за кво се обяснявам на 12 годишно лапе..

  3. #3
    Абе виж ся, по-голяма съм, ама ако някой посегне към телефона/лаптопа ми ще падне такъв скандал че на родителите ми свят ще им се завие. Не е от типа "не мога да живея без тях", но това е единствената връзка с приятели и тн.

  4. #4
    Добър правопис като за 12 годишен, ако не си трол, разбира се. В случай че не си, изглежда си просто лигльо, драматизиращ излишно

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Боже господи, то верно времената се променят ама на 12 нит телефон имах, нит плейстейшън,, нит всякакви други глезотийки. Радвай се, че ги имаш на тази възраст и слушай майка си. Още си прекалено малък да спориш с нея и т.н. Дори не си тийнейджър.

  6. #6
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ей, диванета. Какво значи да посегне на лаптопа и телефона ви? Родителите ви са купили тези неща, те ви издържат и хранят. Когато почнете сами да си купувате глезотиите тогава спорете с тях

  7. #7
    Всички имате право, но се замислете, че да наказваш детето не е вариант. В днешно време наказвайки децата си, вие ги правите по-озлобени, колкото и да искате да промените това НЕ МОЖЕТЕ, те са сред такова общество...
    Не е редно да ти взема нещата за такива глупости, но не можеш да спориш, явно.. Просто изтърпи, постарай се да говориш с нея, да споделяте време заедно (доколкото е възможно, разбира се) и така, надявам се ще се сближите!

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Гледай филма "Вчера".
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си