.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    NadishahSe
    Guest

    Приятелят ми ме бие и не ми дава да пия

    Здравейте приятели! Искам да ви споделя моя проблем и да поискам съвет. От 2 години излизам с едно момче. Той е доста по-голям от мен. Отначало всичко беше наред. Той се грижеше за мен, но в последствие нещата се промениха. Когато станах на 18 имах нуждата да "живея", но той не ми даваше да дишам. Не ми позволяваше да пия (не че имам проблем с пиенето). Започна да ме обижда - да ме нарича пияница. Заплаши ме, че ще спре да излиза с мен, ако не спра да пия. Той започна да се съмнява, че ще започна да употребявам и наркотици. Аз наистина нямам проблем с пиенето. Просто се забавлявам. Една вечер, след като бях излязла с приятелки и бях леко подпийнала, се скарахме и той ме удари. Не знам какво да правя. Казал е и на приятелите ми , че имам проблем с алкохола. Обичам го, но не можем да продължаваме така. Какво да правя?

  2. #2
    Stanimir444817
    Guest
    Ами скъпо момиче, зеби го тоя и върви си пий с приятелките то! Аз те познавам и знам че си добро момиче! Върви с грозните ти 3приятелки и се забавлявайте!

  3. #3
    усещам драма
    продължете

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    стига си пила
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    това е само началото скоро ще си позволи и още
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Според мен имаш 2 варианта
    Приключваш с този човек,както казаха това е началото.Няма да е лесно но не е невъзможно.
    Оставаш с него и историята продължава.Така се превръщаш в една от многото под ботуш.Той ме спуква от бой но аз го обичам.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от NadishahSe Виж мнението
    Здравейте приятели! Искам да ви споделя моя проблем и да поискам съвет. От 2 години излизам с едно момче. Той е доста по-голям от мен. Отначало всичко беше наред. Той се грижеше за мен, но в последствие нещата се промениха. Когато станах на 18 имах нуждата да "живея", но той не ми даваше да дишам. Не ми позволяваше да пия (не че имам проблем с пиенето). Започна да ме обижда - да ме нарича пияница. Заплаши ме, че ще спре да излиза с мен, ако не спра да пия. Той започна да се съмнява, че ще започна да употребявам и наркотици. Аз наистина нямам проблем с пиенето. Просто се забавлявам. Една вечер, след като бях излязла с приятелки и бях леко подпийнала, се скарахме и той ме удари. Не знам какво да правя. Казал е и на приятелите ми , че имам проблем с алкохола. Обичам го, но не можем да продължаваме така. Какво да правя?
    Звучи ми несериозно, като подигравка малко, а и с това име "НадишахСе"... Но би трябвало да ти е ясно, че тази връзка е нездравословна, както и пиенето. Физическото (и всеки друг вид) насилие не е нещо, което трябва да толерираш.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Бий го и ти.

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от NadishahSe Виж мнението
    От 2 години излизам с едно момче. Той е доста по-голям от мен.
    Човека изпълнява бащината си функция. Вини себе си, че си си избрала татенце, вместо връстник, с който да се забавляваш.

  10. #10
    Чакай малко, той да не ти е баща да ти забранява това онова и то след 18 годишна възраст? Хайде малко... Каквито и чувства да имаш, НЕ Е В ПРАВОТО СИ да ти забранява КАКВОТО И ДА Е!!
    Имай самочувствието да седнеш и да говориш с него, а ако и тогава не те разбере - много здраве!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си