.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Help :d

  1. #1

    Post Help :d

    Писах и друг път по тази тема но никой не ми отговори подобаващо
    Наистина имам нужда от помощ! Имам си приятел от почти година и половина ,имаме желание да го направим но аз се дърпам защото наистина не съм запозната с дето се казва нищо.Да имам родители,прекрасни са, но майка ми просто на тази тема не говори с мен и мен лично ме е срам да я попитам ,не сме в такива отношения ,много дето си споделят де..
    Та искам да знам колкото се може повече и за 1-вия път ,за хапчетата кога се взимат ,кога вече би трябвало да посетиш гинеколога ,преди /след 1-вия път
    да , може да ви е странно но аз наистина все едно падам от Марс :дд такаче моля отговорете ми

  2. #2
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    не ти препоръчвам да взимаш хапчета; просто ползвайте презерватив

    може да отидеш на гинеколог да те прегледа профилактично преди да го направите... не е лошо и момчето да се изследва за болести, предавани по полов път
    ... това е в общи линии

    наблегнете на любовната игра, гледай да си достатъчно възбудена, може и да вземете лубрикант-помага, ако не си достатъчно овлажнена;
    Последно редактирано от lunacy : 01-14-2017 на 14:22

  3. #3
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    На колко си години?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    На колко си години?
    на 19

  5. #5
    Не взимай никакви хапчета, има презервативи за тая работа.
    Instagram :
    jp_georgiev

  6. #6
    На 19 а. Не си го правила много си закъсняла миличка.но по въпроса използваи презерватив

  7. #7
    Защо да е закъсняла ? Ай всичките като днешните на по 12-13 да го правят.
    Защо ?! Момичето има някаква ценностна система - морал , трябва да се гордее с това а не да си мисли че е закъсняла.
    Sunlighter of God

  8. #8
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от dako0007 Виж мнението
    На 19 а. Не си го правила много си закъсняла миличка.но по въпроса използваи презерватив
    ти сериозно ли? Да ви имам логиката, ако се е отворила в гимназията е курва, ако след бала още не е, е супер смотана и задръстена ли? Всеки съзрява по различно време и намира правилния човек по различно време. Всички сме можели още на по 13 да правим секс, колкото да не сме девствени, обаче някои хора чакат да се почувстват готови и да открият точния партньор, без да се водят по така наречената мода до 17 да имаш поне 5 бройки.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  9. #9
    Според мен няма от какво да се притесняваш! Отпусни се, наблегнете на любовна игра, отпуснете се и използвайте предпазни перки! Успех и усмивки!

  10. #10
    Благодаря за отговорите!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си