.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Apageorgia
    Guest

    Lightbulb ТАБУ. Сексуалната свобода на младите.

    Чувствате ли се с обидни да говорите без притеснения и предразсъдъци относно разбирането вви за перверзно, дори за содомия, и склонни ли сте да преоткриете разбиранията си ?

  2. #2
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Възможно ли е по-грамотно да го напишеш?

  3. #3
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    ми аз не виждам ништо лошо и се чуствам свободен да говоря сашто така сам гей и сам опитал всичко и мога да кажа че много ми хареса и че независя от библейискити забрани штото е глупаво човек да се лишава от удоволствията се пак веднаж се живее и затова и да чуствам се свободен да говоря и да сашто сам перверзен и си падам по страпон по страпон си падам от близо половин година и пак ште кажа че невиждам ништо лошо в това штото секи който си поиска може да го пробв аа на които му харесва може да си го прави когато си поиска чесно казано не виждам никакви пречки в цялата тая история и не виждам зашто човек трябва да се претиснява

    и да чуствам се свободен сашто като волна пеперуда летяшта от цвят на цвят штото много ми харесва
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  4. #4
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    ми аз не виждам ништо лошо и се чуствам свободен да говоря сашто така сам гей и сам опитал всичко и мога да кажа че много ми хареса и че независя от библейискити забрани штото е глупаво човек да се лишава от удоволствията се пак веднаж се живее и затова и да чуствам се свободен да говоря и да сашто сам перверзен и си падам по страпон по страпон си падам от близо половин година и пак ште кажа че невиждам ништо лошо в това штото секи който си поиска може да го пробв аа на които му харесва може да си го прави когато си поиска чесно казано не виждам никакви пречки в цялата тая история и не виждам зашто човек трябва да се претиснява

    и да чуствам се свободен сашто като волна пеперуда летяшта от цвят на цвят штото много ми харесва
    Вземи малко се научи как се пише български език .... То няма такова неграмотно същество !

  5. #5
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    Вземи малко се научи как се пише български език .... То няма такова неграмотно същество !
    ти пак и ти не си ного грамотен или пак умен штото ако беше нешто повече от мене сас сигорност штеше да си някаде другади и да не се занимаваш сас мене това че се занимаваш сас мене не значи ништо друго освен че си на саштото ниво като мене но аз пак може да сам тапо и адски грозно саштество но поне сам добро момче а не са като тебе тап комплексар който само налита на по малките и по слабите

    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    Абе малоумнико, айде малко по тихичко. Върни си се в конюшнята с оня отгоре ! То няма такова безгръбначно.
    бе ти ли ште ми кажеш бе я се махай зашто се занимаваш сас мене аз сам просто едно грозно и тапо blobfish-че което не заслужава да полочава внйманйе от вазвишените великолепни личности като тебе

    сички само се заяждате сас мене штото не сам стиван сегал да ви изтряскам две крошета и да ви уставя на място малииии колко сам нештастен само
    Последно редактирано от solo_ : 01-16-2017 на 14:13
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  6. #6
    The troll is real with this one

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си