.

Виж резултатите на анкетата: Изпитвали ли сте някои от тези проблеми?

Гласували
5. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    2 40,00%
  • не

    3 60,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Talking Интересни факти за мастурбацията!!!

    Разбрах следното за онанирането (мастурбацията) Тя е много вредна!!!Разберете, че няма удоволствие без цена.
    ->Води до престрастяване!Изпадате в порочен кръг.
    ->Вреди на цялостното ви здраве!
    ->Отслабва костната система!
    ->Унищожава мозъчни клетки!-Moжe дa дoвeдe дo мeнтaлни зaбoлявaния.
    ->Пpoблeм cъc coциaлния живoт! Затваряте се в себе си.
    ->Започват болки в кръста!
    ->Затруднено дишане!
    ->При многократно задоволяване дори получавате гадене и болки в главата!
    ->Boди дo зaгyбa нa koca!

    Не ви ли изброих достатъчни причини за да спрете с този порок?Хора бъдете чисти.Тялото ви не е създадено за похоти.
    Спомнете си писаното в Библията:
    "И така, възлюбени като имаме тия общения, нека очистим себе си от всяка “плътска и духовна” нечистота, като се усъвършенстваме в святост в страх от Бога”(2 Кор. 7:1).
    “Избягвай младежките страсти и заедно с тези, които призовават Господа от чисто сърце, се стреми към правдата, вярата, любовта и мира” (2Тим. 2:22).Спрете мастурбацията.Мислете чисто!!!

  2. #2
    Вярвайте на написаното. Моля не пишете негативни коментари.

  3. #3
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    колко си тап само от малак мастурбирам ама пак си ям полезните храни и нямам проблеми с костите и косния мозак и нито сам престрастен нито мисля за масторбация просто като имам време и сам сам го правя штото то кой ли не го прави? то менталнити заболявания си ги имаш ти бе! што ти психоог ли стана затварянето може да стане по савсем други пречини например аз не намирам обшт език сас останалити штото сам тап и грозен и никой не ме иска и сички ме се смеят и подиграват и отбягват колко си тап само 4 години секи ден сам бягал километри штото сам учил вав училиште юрии гагарин буграс и никога не сам имал проблеми сас бягането и дишането проблеми сас дишането се появяват от пушене.колко си тап само болки вав главата се получават от нерви напрежение безсание и други фактори но не и от освобождаването.колко си тап само уплешивяването идва от безсание вредна храна стресов начин на раота липса на почивка нерви пушене алкохол и други такива нешта ама не и от усвобождаването ох колко си тап само като толкова си против масторбирането просто спри ти да мастурбираш и спри да се интересуваш и да се опитваш да контролираш живота на останалиге шото не можеш да контролираш живота на останалите

    пс - flip ти чуваш ли гласове

    http://i.imgur.com/2qB88VU.jpg

    http://i.imgur.com/y6gbZ8u.jpg

    http://i.imgur.com/hdL8Ypw.jpg
    Последно редактирано от solo_ : 01-14-2017 на 16:24
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  4. #4
    Единствената загуба на мозъчни клетки се наблюдава при написалия тая тема..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от flip937 Виж мнението
    (2 Кор. 7:1)
    Виждам че желаеш кОра, признай си

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си