.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Женкар? :(

  1. #1

    Unhappy Женкар? :(

    Здравейте Има едно момче .. което ми изглеждаше симпатично .. той работеше в един хранителен магазин. Преди почти месец реших да му намеря фб .. е намерих го и му пратих покана .. на 25 той ми написа "Весела Коледа" и така почнахме да си пишем всеки ден. Винаги той пръв ми пишеше .. е влюбих се в него. Обаче гледам постоянно добавяше момичета във фб и леко се дразнех .. но ако беше само да ги има в приятели няма проблем. И вчера ми прати един скрийншот .. пишеше си с мен и още 3 момичета .. и аз му викам да не би да е женкар и той ми вика не може ли да има приятелки тва не значело че е женкар и после вика че две от тях им пишат по-така .. показа ми част от нещата .. а през това време на мен ми викаше принцесо .. че съм била негова и такива .. но пък тези момичета не са от нашия град. Забравих да кажа че аз съм на 17 а той на 23. Не мога да спра да мисля за него. Вече не ме е толкова яд за това. Но .. като знам и ние кви глупости си писахме с него .. вярно няма приятелка и може да прави квото си иска ама .. кой знае и на още колко пише .. Но пък не мога и да го игнорирам той не спира да ми пише .. а и като ида там дето работи ... кажете ми какво да правя да се откажа ли от него или? Вярно и аз си пиша с момчета ама не и глупости .. смисъл от рода "кп","как си". Какво е вашето мнение?

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    показва ли по-сериозен интерес към теб, говори ли да се виждате
    това с показването, сиг иска да се фука и да те кара да ревнуваш, ама така рязко се пада от 3 стола на земята

    не се прави така, ако имаш 5 жени, не им говориш една за друга
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    На няколко пъти ми е казвал да ходя повече в магазина да го виждам но да излезем навън не сме говорили. Може би защото е на работа и ..

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ти всъщност какво искаш?
    Той е мъж и си пада по жени - не виждам нищо нередно. На теб странно ли ти е? Може би си пада и по теб. Ако още не си се сетила, той най-вероятно иска да прави секс с теб или с някое от другите момичета, с които се "зарибява".
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти всъщност какво искаш?
    Той е мъж и си пада по жени - не виждам нищо нередно. На теб странно ли ти е? Може би си пада и по теб. Ако още не си се сетила, той най-вероятно иска да прави секс с теб или с някое от другите момичета, с които се "зарибява".
    аз пак сам чувал че мажете който изнивиряват всаштност са женкари което е логично штото по този начин уж се правят уж на големите маже а всаштноста са женкари които изниривярат ама всаштност пак си остават женкари а изневерите ги правят да се чустват маже сас много завоевания което ги кара да изглеждат жалки и смешни
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  6. #6
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Според мен само те зарибява както всички останали и няма сериозен интерес към теб. Често ли ти пише, бързо ли отговаря? Той ли те търси първи? Интересува ли се от хобитата ти и живота ти или си пишете просто неща от сорта на какво правиш, как си и прочие?
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ако беше някое свястно момче до сега да ти го блокирала, ама понеже е от "вървежните" сега ще тичаш след него и после ще се оплакваш, че бил такъв и онакъв.

  8. #8
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    ^То това е най-забавното, че сами си го просят и после "ама що така".
    Ако я вземе на сериозно, 100% ще му се качи на главата.

  9. #9
    Значи .. той ми разказа че преди е имал приятелка .. и един ден той я накарал да излязат но тя казала че е заета и на другия ден един от най-добрите му приятели му праща снимка как се целуват .. тоест най-добрия му приятел и гаджето на този който харесвам D и той вика че от тогава пише на разни курви и се ебава с тях. А не че ги забива или нещо. Дори ми и показа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си