.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Question Въпрос за презервативи

    Здравейте,

    онзи ден от чисто любопитство се зачудих - има ли смисъл да избереш опаковката Durex, която е 3,60 в Lidl с 3 презерватива пред някаква друга марка, която е с 12 за 3,20 и ако да - защо?

    Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът ми е тъп

  2. #2
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    ми то сички знаят че Дурех е водештата марка вав цял свят много ясно че ште е на по висока цена и ште е по малко штом е по качествено от останалото
    останалото не е качествено и евтино и е от евтина изработка и затова е сас по малка цена
    Дурех презервативити са много по качествени и по добри вав резолтат на което са и по скапи сашто така многу трудно се касат за разлика от устаналити и все пак си имат и други плюсове
    Последно редактирано от solo_ : 01-16-2017 на 15:33
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  3. #3
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    По-евтините в общия случай са с по-малко лубрикант, по-дебели са и нямат разновидности на размери. Като здравина сякаш нямат разлика.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от KondioVarvarina Виж мнението
    Здравейте,

    онзи ден от чисто любопитство се зачудих - има ли смисъл да избереш опаковката Durex, която е 3,60 в Lidl с 3 презерватива пред някаква друга марка, която е с 12 за 3,20 и ако да - защо?

    Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът ми е тъп
    Като за всички останали неща - плащаш за марка (brand), затова дурексите са по-съкпи! Има и други качествени и сровнително евтини презервативи. Няма да казвам марки за да не е реклама, но във всеки голям супермаркет можеш да ги откриеш и сам.

    Презервативите за по 15 стотинки (има и такива!), едва ли са със същото качество, но ако няма други са много по-добре, отколкото да рискуваш и да правиш секс без никаква защита. Както каза Антраксът те нямат разнообразни размери и съм забелязал, че са по-тесни (вероятно защото са китайски, правени за китайци ) и това може да доведе то по-лесното им късане.

    П.С. Чукайте смело - и дурексът е китайски !
    Последно редактирано от Грозния : 01-16-2017 на 19:17
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Nothing again
    Guest
    По случай темата с презервативите искам да попитам... С приятеля ми правихме секс...след като свършихме забелязахме че презерватива го няма... Извадих го беше пълен незнам дали се е разтекъл... Влагалището ми не миришеше на неговата течност... Прочетох някакъв пост ,който гласеше че ако уринираме след секс възможността да сме бременни била нищожна... Та пробвах се да уринирам пуснах около 7 капки... Та искам да попитам възможно ли е да съм бременна...

  6. #6
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Аз не сам намирала разлика нито в евтините нито в скъпите

  7. #7
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Nothing again Виж мнението
    Влагалището ми не миришеше на неговата течност...
    Само аз ли не мога да си обрисувам картинката на това "изследване"?

  8. #8
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Само аз ли не мога да си обрисувам картинката на това "изследване"?
    Аз си я обрисувах ама не е красива.
    квак

  9. #9
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Според мен всички са едни и същи, но разликата идва в това, че за едните плащаш за марката/името, а за другите не.

  10. #10
    Нямат разлика

  11. #11
    Пробвали сме с жената какви ли не няма голяма разлика наистина плащаш само за марка , а тези за които говориш мисля че са релефни с "пъпчици" може и да се изкефи стига да не го сложиш на обратно

  12. #12
    Благодаря на всички за изчерпателните мнения!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Като за всички останали неща - плащаш за марка (brand), затова дурексите са по-съкпи! Има и други качествени и сровнително евтини презервативи. Няма да казвам марки за да не е реклама, но във всеки голям супермаркет можеш да ги откриеш и сам.

    Презервативите за по 15 стотинки (има и такива!), едва ли са със същото качество, но ако няма други са много по-добре, отколкото да рискуваш и да правиш секс без никаква защита. Както каза Антраксът те нямат разнообразни размери и съм забелязал, че са по-тесни (вероятно защото са китайски, правени за китайци ) и това може да доведе то по-лесното им късане.

    П.С. Чукайте смело - и дурексът е китайски !
    И аз си мислех, че е нещо подобно на Apple

  13. #13
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от ebencislav Виж мнението
    Пробвали сме с жената какви ли не няма голяма разлика наистина плащаш само за марка , а тези за които говориш мисля че са релефни с "пъпчици" може и да се изкефи стига да не го сложиш на обратно
    Е, то трябва да си доста талантлив да го сложиш наобратно...

  14. #14
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    345
    Спортекс са супер имат си и лубрикант отделно и не са скъпи.
    http://apteka.framar.bg/30001942/%D0...-%D0%B1%D1%80-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си