.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    anthoniya
    Guest

    Question Как да и кажа да спре да преписва от мен?

    Значи, случаят е такъв:

    Има едно момиче в калса ми, което ВСЕКИ ПЪТ преписва от мен, било то на тестове или домашни. И вече взе да ме дразни, защото тя е от хората, които не си мърдат пръста да учат, но имат страхотни умения за преписване. Някак си не е честно да отделям толкова време за писане на домашно и учене и накрая тя, която не е направила нищо, да има хубави оценки заради мен. Реших, че не искам това да продължава, но не знам как да и го намекна. Напоследък казвам някакви извинения от сорта на "домашното ми не е вярно" или "не съм учила", но няма резултат.
    Има и друг проблем. Всичките ми приятели са от други училища. Това момиче е единствената ми приятелка от класа и ако се скараме, не знам как ще оцелея в училище. От друга страна сигурно ме използва и ако е така, не искам да имам такива приятели.

    Та, какво да правя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Как преписва от теб на тестове? Заедно ли стоите? Освен да и кажеш директно по-добър вариант няма. Може да излъжеш, че учител е разговарял с майка/баща ти и е обяснил, че някои от домашните ти и грешки на тестове съвпадат много често с на въпросната девойка. За това е добре да спре да преписва от теб, защото учителите обръщат внимание на работите ви и накрая и двете ще сте наказани.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  3. #3
    В живота тези хора успяват. Не се обиждай но такива хора винаги ще се издигат на твой гръб така е

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си