.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Притеснявам се, че мириша на лошо

    Неискам да разправям на дълго и широко за проблемите със здравето ми. Следващата седмица съм на доктор.
    Ще разкажа накратко за проблема. От около месец почнах да се изпускам по голяма нужда в гащите ми. Неусещах, че ми се ходи и изведнъж ставаше всичко. Нашите разбраха и си помислиха, че може да е нещо временно. Решиха да ми купят памперси докато отшуми проблема да ги нося, но не отшумя. С памперса е много по-лесно. Понякога си мисля, че мириша и усещам миризмата от памперса. Нося си парфюм с мен да се пръскам, но отново си мисля, че мириша на лошо. Има ли начин да премахна миризмата?

  2. #2
    Голям фен Аватара на supersonic0
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    718
    Вземи си панталони с ластик на глезените, да не ти се стича в обувките поне, хем ще ти е топло на краката. Миризмата я остави, без това си грозен.
    Los Merengues...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от supersonic0 Виж мнението
    Вземи си панталони с ластик на глезените, да не ти се стича в обувките поне, хем ще ти е топло на краката. Миризмата я остави, без това си грозен.
    Аз съм момиче.
    Нищо не ми се стича по обувките, защото нося памперси.
    Срам ме е от миризмата.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Тури си един ароматизатор в гащите и готово ... ще миришеш на пролет !

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Все ми е наум, че ваще ще ти купят и дадат да носиш памперси един месец, вместо да те заведат на лекар. Толкова ли ви е скучно, че се подигравате с неща, които ама хич не са смешни? Лапешка му работа. А и да, да не забравя, обикновено шега, шега, ама си предизвикваш съдбата и ще ти дойде на главата наистина.

  6. #6
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    тоя чичко много се вазбужда така штото има фетиш
    ма е много айди да неказвам штото е самотен и само мастурбиранито му устана като опция

    иначи преди сашто имаше такава тема ма бяха качени снимки на някакви гашти намазани с някакво жиле

    по темата - намири си жена и се лекувай
    вав случай чи темата е вярна - има упражнения за стягане на мускулити
    Последно редактирано от solo_ : 01-19-2017 на 16:25
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Все ми е наум, че ваще ще ти купят и дадат да носиш памперси един месец, вместо да те заведат на лекар. Толкова ли ви е скучно, че се подигравате с неща, които ама хич не са смешни? Лапешка му работа. А и да, да не забравя, обикновено шега, шега, ама си предизвикваш съдбата и ще ти дойде на главата наистина.
    Ще ходя на лекар. Наште са на мнение,че всичко може да мине от само себе си и затова изчакват да мине време.
    Такъв им е характера и аз понякога прихващам от тях.
    Pug_306 ми се подиграва, ако не си забелязала.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    тоя чичко много се вазбужда така штото има фетиш
    ма е много айди да неказвам штото е самотен и само мастурбиранито му устана като опция

    иначи преди сашто имаше такава тема ма бяха качени снимки на някакви гашти намазани с някакво жиле

    по темата - намири си жена
    вав случай чи темата е вярна - има упражнения за стягане на мускулити
    Не съм виновна, чи има всякакми откачалки. Аз няма да качвам снимки, защото, както казах ме е срам.
    Каки са тези упражнения? Не съм чуавала за тях.

  9. #9
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от lusi_to Виж мнението
    Каки са тези упражнения? Не съм чуавала за тях.
    наричат се упражнения на Кегел


    Цитирай Първоначално написано от lusi_to Виж мнението
    чи
    Цитирай Първоначално написано от lusi_to Виж мнението
    Наште
    недей да ме копираш!
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Аз продължавам да вярвам, че лъжеш. Така както си се изразила излиза, че хич не ти пука, че носиш памперси. Памперси, които трябва и на даскало да сменяш. Памперси, които няма как да прикриеш, демек ще ти се подиграват разни хора, които не са наясно с дадената болест, примерно. А в даскало тези хора са много. На теб проблемът ти е, че миришело. Даммм, убедена съм.

  11. #11
    Дано не е истина това.

  12. #12
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Да не би да се изпускаш че ти е разбита дифтунгата.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Соло мойто момче, нямаш ли домашни бе....
    Тая тема вече си я пускал... Повтаряш се..

    По темата: Закачаш един airwick на врата и си пръскаш като замирише... Даже може да си купиш от ония дето сами си пръскат на определен интервал от време...
    Последно редактирано от Dwyd96 : 02-05-2017 на 16:17

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Соло мойто момче, нямаш ли домашни бе....
    Тая тема вече си я пускал... Повтаряш се..

    По темата: Закачаш един airwick на врата и си пръскаш като замирише... Даже може да си купиш от ония дето сами си пръскат на определен интервал от време...
    Хахах добра идея му даде

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си